IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Sunny, имаш шанс за GCT, ако върне до 26, бих се възползвал, ако нямах вече позиция. META оформя хубав рейндж и пътят също е за нагоре. Днес GTLB и ESTC пробиват. А пък ARM са чудовища +50% виждам към момента реакция на отчета.
    Тук имаше Пейпаладжии? Тъжен ден за тях. Ето как акция в даунтренд и под 200MA може да потъне още. И още един урок - нов бул маркет, нови лидери. Както казваха нов бардак със стари к..ви не става.
    Нищо от споменатото не е препоръка за търговия с финансови инструменти.

    Коментар


    • Купувайте петрол.
      Света е гладен за още петрол ,петрола и акциите на петролните компании ще са във възход

      Коментар


      • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение

        За щастие не трябва да се чете много... няма нужда от много работа...
        Просто питай ChatGPT за този метод (на български), и той ще ти каже всичко - основни принципи, какво да гледаш като влизаш и кога да излезеш.

        Обаче... има една приказка - това, дето го пише по книгите, не расте по нивите

        Всяко правило е в сила, докато не те надхитри случайността или... някой черен лебед

        И затова...
        аз си търся заспало конче.
        Трябва ми нещо, което да е с растяща печалба поне последните 4 тримесечия и да е с P/E под 20. Нещо като CLS.
        Искам го да е с изкуствен интелект

        Някой колега да има желание да сподели, моля?
        ИИ с P/E под 20 забрави. Единствено IBM. Ама техния гайдънс е за разтеж на приходите в low single digits.
        Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

        Коментар


        • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение

          За щастие не трябва да се чете много... няма нужда от много работа...
          ...
          Съни,... не се бой от четенето. ... То дава много. Чети и ще увеличиш профита

          Коментар


          • Първоначално изпратено от RInvestor Разгледай мнение

            "Рискът бил по 2". Ами да -трябваше да се купи на 500, както аз направих , средната ми е 510. Проблемът е там, че не се четат книги, а се говорят небивалици. Имам да я държа още 3 седмици, дотогава може и 800 да стане. След това ще видим. 8 week rule някой ако му е интересно да гугълне.
            А тази книжка е златна, всичко е обяснено за този тип акции, които от 150г имат един и същи модел на поведение. Кога да се купят и най-вече кога да се продадат. Но трябва да се чете -работа, работа, работа...

            https://www.amazon.com/How-Make-Mone.../dp/0071614133
            За щастие не трябва да се чете много... няма нужда от много работа...
            Просто питай ChatGPT за този метод (на български), и той ще ти каже всичко - основни принципи, какво да гледаш като влизаш и кога да излезеш.

            Обаче... има една приказка - това, дето го пише по книгите, не расте по нивите

            Всяко правило е в сила, докато не те надхитри случайността или... някой черен лебед

            И затова...
            аз си търся заспало конче.
            Трябва ми нещо, което да е с растяща печалба поне последните 4 тримесечия и да е с P/E под 20. Нещо като CLS.
            Искам го да е с изкуствен интелект

            Някой колега да има желание да сподели, моля?
            Last edited by sunny; 08.02.2024, 13:23.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kanu Разгледай мнение

              те и на 400 така казваха
              Глупости таргета беше 620 тогава.Сега е 750 от Morgan Stanley

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                Виж сега на 400 долара да си влезнал за 6 месеца с едно 10 000 или 20 000 долара и да си излязъл на 700 .Ама сега да правиш сметки риска вече е увеличен по 2
                "Рискът бил по 2". Ами да -трябваше да се купи на 500, както аз направих , средната ми е 510. Проблемът е там, че не се четат книги, а се говорят небивалици. Имам да я държа още 3 седмици, дотогава може и 800 да стане. След това ще видим. 8 week rule някой ако му е интересно да гугълне.
                А тази книжка е златна, всичко е обяснено за този тип акции, които от 150г имат един и същи модел на поведение. Кога да се купят и най-вече кога да се продадат. Но трябва да се чете -работа, работа, работа...

                https://www.amazon.com/How-Make-Mone.../dp/0071614133

                Коментар


                • е браво еврейченца

                  чукнахте 5000

                  ама сега лапането свършва. свършват и лесните еверйски парички с които ви натъпкаха еврейченцата

                  за да се имитира дейност. вашият свят на обърнати кратунки свърши момченца и момиченца .

                  сега ще си платите вечерята

                  Last edited by the architect; 08.02.2024, 01:26.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                    Виж сега на 400 долара да си влезнал за 6 месеца с едно 10 000 или 20 000 долара и да си излязъл на 700 .Ама сега да правиш сметки риска вече е увеличен по 2
                    те и на 400 така казваха

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kanu Разгледай мнение

                      виж как кърти ако искаш пускай късо
                      Виж сега на 400 долара да си влезнал за 6 месеца с едно 10 000 или 20 000 долара и да си излязъл на 700 .Ама сега да правиш сметки риска вече е увеличен по 2

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Бедният брoкер Разгледай мнение

                        а. аз отивам у хола да си налея нещо добро,
                        ми то хубаво, ама колко от присъстващите тук биха вкарали поне петцифрено число във сегашните цени на "ракетите" ?
                        И да не мога да спя ?
                        И поне +25% да си докарам (общо) до Коледа, успех е за мене, иначе можем да си лафим със дни.
                        гледай мача

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kanu Разгледай мнение
                          нвда отива на 1000
                          а. аз отивам у хола да си налея нещо добро,
                          ми то хубаво, ама колко от присъстващите тук биха вкарали поне петцифрено число във сегашните цени на "ракетите" ?
                          И да не мога да спя ?
                          И поне +25% да си докарам (общо) до Коледа, успех е за мене, иначе можем да си лафим със дни.
                          Last edited by Бедният брoкер; 07.02.2024, 22:24.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                            Да,на 2000 направо ще иде
                            виж как кърти ако искаш пускай късо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kanu Разгледай мнение
                              нвда отива на 1000
                              Да,на 2000 направо ще иде

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                                Сакън! Първоначалното избухване на Gamestop беше съвсем друга бира. Елементарна математика. Проста аритметика даже. Затова и удариха грубо секирата.
                                Хората не правят разлика между спекула и инвестиция.

                                Коментар

                                Working...
                                X