IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

    Света не може без петрол. Причините са много,петролните компании в САЩ се окрупниха, след войните петрола ще кът защото възстановяването ще иска още петрол,следващите 10 години петрола ще властва в света.
    Хубаво е да не величаеш толкова петрола, защото самите петролни компании се променят и инвестират в зелена енергия. Не случайно и никой не бърза да налива пари и разработва нови петролни кладенци. Имам Тотал Енерджи, но няма нужда да се прехласваме по петрола, а да гледаме реално на нещата. Петролните компании не се ли ориентират и към чиста енергия не ги чака нищо добро. Не заради друго, а заради зелените закони и политики на държавите, които ще го ограничат.
    Last edited by Zdravko74; 15.03.2024, 01:03.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

      Така е прав си докато милиардери трупат петролни акции с отстъпки когато има такива възможности ,в България се кефят на вятърни перки и китайски слънчеви панели.
      50 години са малко ,тук сме не 50 а 150 назад .
      ​​​
      Не само в България се кефят

      https://www.investor.bg/a/447-analiz...imuli-na-sasht

      https://www.investor.bg/a/518-energe...ya-pik-v-sasht

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

        В България, както обикновено, сме 50 години назад, някои даже на въглищата се кефят, те явно са 250
        Така е прав си докато милиардери трупат петролни акции с отстъпки когато има такива възможности ,в България се кефят на вятърни перки и китайски слънчеви панели.
        50 години са малко ,тук сме не 50 а 150 назад .
        ​​​

        Коментар


        • Първоначално изпратено от TkilataII Разгледай мнение
          Не знам защо се наказвате така с този петрол. Той и като цяло индустриалния портфейл донесе богатство на едно поколение, което днес си отива.
          Всяка звездичка на бейби- бумър, светла му памет, означава един фен по-малко за петрола и един портфейл, който очаква релокиране на средствата.

          Дори и поради някава причина, шортидж или логистика, да познаете по-висока печалба, ще се ударите в стената на множителя й.
          В България, както обикновено, сме 50 години назад, някои даже на въглищата се кефят, те явно са 250

          Коментар


          • Първоначално изпратено от TkilataII Разгледай мнение
            Не знам защо се наказвате така с този петрол. Той и като цяло индустриалния портфейл донесе богатство на едно поколение, което днес си отива.
            Всяка звездичка на бейби- бумър, светла му памет, означава един фен по-малко за петрола и един портфейл, който очаква релокиране на средствата.

            Дори и поради някава причина, шортидж или логистика, да познаете по-висока печалба, ще се ударите в стената на множителя й.
            Света не може без петрол. Причините са много,петролните компании в САЩ се окрупниха, след войните петрола ще кът защото възстановяването ще иска още петрол,следващите 10 години петрола ще властва в света.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

              Я кажи какво става при плодовете набра ли ябълки или се развалиха и тогава ли трябваше да купуваме на 192 мисля
              Там съм коригирал до под 180 цената,на акцията ,имам голяма позиция в друга компания но ще я обявя след като я затворя,защото е голяма наистина

              Коментар


              • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                бум и даун жонса е прецакан от бомбите

                хяхяхяхяхяхях
                Теб те знаем от 20 000 си започнал с бомбите едно дълго да беше пуснал сега щеше да имаш някой лев и не да се излагаш с тези демота

                Коментар


                • АЙДЕЕЕЕЕ ЕВЕРЙЧЕТАТА ДИГНАХА ПАК

                  Коментар


                  • бум и даун жонса е прецакан от бомбите

                    хяхяхяхяхяхях

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                      Когато писах да се купува че петрола ще е кът ,всеки си трайкаше ,идват времена в които пак както преди 10-15 години ще властва стойността ,компаниите които имат изградена силна марка ,ниско ниво на конкуренция ,стабилни основи и читави ръкводители ,останалото шкарто заминава а и много хора ще загубят пари .
                      Търсете нишови компании с добра перспектива
                      Я кажи какво става при плодовете набра ли ябълки или се развалиха и тогава ли трябваше да купуваме на 192 мисля

                      Коментар


                      • Не знам защо се наказвате така с този петрол. Той и като цяло индустриалния портфейл донесе богатство на едно поколение, което днес си отива.
                        Всяка звездичка на бейби- бумър, светла му памет, означава един фен по-малко за петрола и един портфейл, който очаква релокиране на средствата.

                        Дори и поради някава причина, шортидж или логистика, да познаете по-висока печалба, ще се ударите в стената на множителя й.

                        Коментар


                        • Теслата какво става?
                          На 100 или на 50 долара да купувМе ?
                          Джулиъса не наби ли на около 190 ,200 пара ?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                            Когато писах да се купува че петрола ще е кът ,всеки си трайкаше ,идват времена в които пак както преди 10-15 години ще властва стойността ,компаниите които имат изградена силна марка ,ниско ниво на конкуренция ,стабилни основи и читави ръкводители ,останалото шкарто заминава а и много хора ще загубят пари .
                            Търсете нишови компании с добра перспектива
                            на правилното място съм

                            Американски форум: питаш и ти отговарят.
                            Руски форум: питаш и те питат.
                            Български инвститорски форум: питаш и ти обясняват ... абе остави
                            Last edited by dollarman; 14.03.2024, 18:08.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dollarman Разгледай мнение

                              Ами върни обратно ноември да купя и аз на 55
                              Когато писах да се купува че петрола ще е кът ,всеки си трайкаше ,идват времена в които пак както преди 10-15 години ще властва стойността ,компаниите които имат изградена силна марка ,ниско ниво на конкуренция ,стабилни основи и читави ръкводители ,останалото шкарто заминава а и много хора ще загубят пари .
                              Търсете нишови компании с добра перспектива

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                                Още ноември упих Окси на 55 долара или 56 сега е на 62 отива с тенденция за 70
                                Ами върни обратно ноември да купя и аз на 55

                                Коментар

                                Working...
                                X