IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • КВО СТАНА С ОПТИМИЗЪМА НА ДАУН ЖОНС

    ХЯХЯХЯХЯХ

    Коментар


    • Това.

      Коментар


      • Тамън да дойда да шилна нафтата и той полвината форум вече булиш

        COP или FANG ?
        Last edited by dollarman; 14.03.2024, 12:59.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pazderkov Разгледай мнение

          Разгледах, но рядко изкарват подобни показатели (може би само United Airlines става). При американците виждам още по-висока задлъжнялост, Equity-то никакво или отрицателно, печалбите спрямо капитаизациите по-лоши.
          При Луфтханза печалбата се появи, почват дори да раздават дивидент. Вървят добре от към ръст на приходите, задлъжнялостта я намаляват и отделно са под ликвидационната си стойност. Та много плюсове ми се виждат на мен и затова са част от портфейла ми.
          Любопитно ми беше дали само на мен ми се струват подценени.
          Аз не пипам авиокомпании. Много са ми рискови всичките. Ако нафтата скочи с 15-20% всички авиокомпании изпадат в мозъчна смърт.
          Много конкурентен бизнес, малко бранд лойълти, печели този, който може да те закара най-ефтинко от т. А до т. Б. Никакъв moat както би казал дъртия. Ама всеки сам си преценя.
          Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tetris12 Разгледай мнение

            Откак излезе от изолатора няма спиране
            някой търгува ли през OANDA TMS отворили са с дау и насдак с триста точки нагоре за разлика от други брокери това нее нормално и го правят за втори път

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
              ЕМ БУТАЙ ДЕ!


              ПОСЛЕ КАТО ФАЛИРАШ ДАУ ЖОНСА - ФАЛИРАЙ И ИНДИАНА ЖОНСА!
              Откак излезе от изолатора няма спиране

              Коментар


              • АЙ СЯ ДА ОБЕРЕМ МАЛКО ПАРИЧКИ НА НАСДАКА


                Last edited by the architect; 14.03.2024, 01:44.

                Коментар


                • ЕВЕРЙСКИЯ СИП ВЕДНАГА ДИГНА ОТ БОМБАТА . АМА СКОРО ЩЕ ВИ РАЗКАЖА ИГРАТА

                  Коментар


                  • ЕМ БУТАЙ ДЕ!


                    ПОСЛЕ КАТО ФАЛИРАШ ДАУ ЖОНСА - ФАЛИРАЙ И ИНДИАНА ЖОНСА!
                    Last edited by Julius_BG; 13.03.2024, 22:56.

                    Коментар


                    • БУТАЙ ДАУН ЖОНСА НАДОЛУ

                      ХЯХЯХЯХЯХЯХ

                      Коментар


                      • Ето ви една от мен

                        XLE Energy Select Sector SPDR Fund

                        90.50 в момента ,таргет между 110 и 115$

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от keizer Разгледай мнение

                          Нищо в Европа. Само в УСА. Там е истината. Разгледай тамошните авиокомпании.
                          Разгледах, но рядко изкарват подобни показатели (може би само United Airlines става). При американците виждам още по-висока задлъжнялост, Equity-то никакво или отрицателно, печалбите спрямо капитаизациите по-лоши.
                          При Луфтханза печалбата се появи, почват дори да раздават дивидент. Вървят добре от към ръст на приходите, задлъжнялостта я намаляват и отделно са под ликвидационната си стойност. Та много плюсове ми се виждат на мен и затова са част от портфейла ми.
                          Любопитно ми беше дали само на мен ми се струват подценени.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                            Корелацията с инфлацията е проста -високата инфлация натиска печалбата на компанията.когато стигне пазарния поносим лимит на цена клиенти, при ниво на разходите което също натиска оборотите -на финала бизнеса X има намалени печалби ,затова при изследванията високата инфлация напред във времето удря акциите ,това е и причината Бъфет да обобщи че следващите да кажем 10 години всеки да се подготви за по-ниски доходности от акциите
                            То ако четеш писмата на BH, Бъфет още 86 година казва, че в бъдеще трябва да очакваме по-ниска доходност, така че предстои да разберем. Определено фирмите с високи нива на дълг ще изпитват затруднения, но пак зависи с какъв маржин работят. Със сигурност ще има кризи и паник атаки в бъдеще, само дето не знаем кога.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от jori Разгледай мнение

                              Коментирам пазарната реакция на последния CPI.
                              Не ми е попадала статия скоро да има supply chain disruptions, т.е. предлагането е добре.
                              Хутите нещо мътят водата, ама това даже май помага на американския внос, щом другите пазари са по-трудно достъпни.
                              последния трудовия пазар също беше добре.
                              Китай не го следя и не ми е интересен, няма как да знаеш с какъв наклон ще се събуди китайското тато. Нещо проблеми в недвижимостите и това им намалява консумацията на петрол, още по-добре за другите, предлагане бол.
                              Корелацията с инфлацията е проста -високата инфлация натиска печалбата на компанията.когато стигне пазарния поносим лимит на цена клиенти, при ниво на разходите което също натиска оборотите -на финала бизнеса X има намалени печалби ,затова при изследванията високата инфлация напред във времето удря акциите ,това е и причината Бъфет да обобщи че следващите да кажем 10 години всеки да се подготви за по-ниски доходности от акциите

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                                Как инфлацията не ти е свързана с предлагането, бе! Наложи сто мита, откачи Китай от сто неща, отрежи най-голямата страна в света от един куп пазари, административо спри стотици енергийни проекти...

                                За трудовия пазар дори няма да почвам, че съвсем ще се отчаяш.
                                Коментирам пазарната реакция на последния CPI.
                                Не ми е попадала статия скоро да има supply chain disruptions, т.е. предлагането е добре.
                                Хутите нещо мътят водата, ама това даже май помага на американския внос, щом другите пазари са по-трудно достъпни.
                                последния трудовия пазар също беше добре.
                                Китай не го следя и не ми е интересен, няма как да знаеш с какъв наклон ще се събуди китайското тато. Нещо проблеми в недвижимостите и това им намалява консумацията на петрол, още по-добре за другите, предлагане бол.

                                Коментар

                                Working...
                                X