IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Koj идиот продава бабчето??? В момента вървят предпродажбите за 11.11 и отчитат 583 000 поръчки в секунда!!!!!!!!!!!!!!11

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

      За 3 кин покрих 200 бр с печалба кеширана 60 $.Продължавам са го играя.Тайа ще е цял ден.
      Ташунко със сапа , страшен си, ама в момента се правят големите пари. Тези врътки са чудесни, когато няма какво да се пазарува, ама сега се правят милионите. Имам няколко позиции с по >25% за два дни!!!

      ---

      И наистина няма на кого да се похваля извън форума, баси.

      Коментар


      • Айде покрих ги 400 ейпъла на 117 $ Кеширах 212 $ печалба .

        Коментар


        • Айде шортнах 400 Ейпъла на 117.53 $ Ивелинке гледай как ще ги покрия на 117

          Коментар


          • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
            representjah, не знам докъде го докара с Атина, но данайците ги търгуват на NYSE.
            Бааа, данайците двуцифрени. Повече дори от другите каруцари!!! Грррр.... всичко познах, мамка ми! Такова нещо се пада рядко в живота. Да имах един два милиона, щях да успея да обхвана почти всичко набелязано.

            По едно време имаше един художник тука. Артист човека. Широка душа, нямал проблеми да се извинява, да казва браво...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

              Аз си го имам чувството природно - проблемът е, че все поради една или друга причина не го слушам - обикновено се поддавам на паника и импулсни сделки. Импулсивността също ми е вродена и нема отърване.
              Ами следвай интуицията си тогава.Не прави други ходове.Предните постове писах че ще слезе Ейпъл до 116 $ и преди 10 мин слезе купих 100 бр на 116 $ ще ги продам на 117.37 $

              Коментар


              • Дооообре... бабицата неутрална. И ипотеките днес утепаха рибата, даже повече от имотните!

                Марян, както ги знае нещата, да ме беше светнал как да сложа на REML, дето мрънках до посиняване.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                  За над 15 г на борсата съм развил уникалното чувство да усещам кога нещо ще падне.Дали пазара като цяло или дадена акция.Успеваемоста ми е над 85 %
                  Аз си го имам чувството природно - проблемът е, че все поради една или друга причина не го слушам - обикновено се поддавам на паника и импулсни сделки. Импулсивността също ми е вродена и нема отърване.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от IvelinaJensen

                    Как върви шорта на Apple
                    За 3 кин покрих 200 бр с печалба кеширана 60 $.Продължавам са го играя.Тайа ще е цял ден.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                      Да шортвам пък съвсем ме е страх - абсурд. Квото си мислиш че личи може да се окаже накрая че друго си е личало. То ако така си личеше нямаше да има разорени и самоубийци - всички те са си мислели, че е личало, ама ... не би.... Ако изобщо нещо си личеше нямаше да има и сделки щото никой нямаше да продава, когато си личи че активът му ще расте и никой нямаше да купува когато си личи, че трендът е надолу.
                      До късмет си е. Никой не ми отговори на предния пост дето питах къде сбърках. Може би щото никой не вижда грешка, а само каръщина.
                      За над 15 г на борсата съм развил уникалното чувство да усещам кога нещо ще падне.Дали пазара като цяло или дадена акция.Успеваемоста ми е над 85 %

                      Коментар


                      • Такаааа Нагледно покаьах на една груоа недоверчиви хора как стават спекулите.Не мога са ви пиша през минута какво правя понеже имам стотици сделки на ден.Кой разбрал разбрал.Дреме ми на кура дали някой вятва или не.Хич саже не ми и вярвайте . За мен е важно да пеавя кинти а мнението ви не ме интересува.

                        Коментар


                        • ОПППСССС Покрих Ейпъл 200 бр на 117.Кеширах 60 $ печалба за 3 мин

                          Коментар


                          • Vm20 шортбах Ейпъл 200 бр на 117.3 . Гледай как ще го покрия на 117 и по долу

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                              Хахаха! И трябваше да шортваш.Това е играта.Теб те е страх да шортваш а вчера си личеше от ситринта че ще има яко шорт.
                              Да шортвам пък съвсем ме е страх - абсурд. Квото си мислиш че личи може да се окаже накрая че друго си е личало. То ако така си личеше нямаше да има разорени и самоубийци - всички те са си мислели, че е личало, ама ... не би.... Ако изобщо нещо си личеше нямаше да има и сделки щото никой нямаше да продава, когато си личи че активът му ще расте и никой нямаше да купува когато си личи, че трендът е надолу.
                              До късмет си е. Никой не ми отговори на предния пост дето питах къде сбърках. Може би щото никой не вижда грешка, а само каръщина.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от vm20 Разгледай мнение
                                Евала Ташнко, КОЕ,КОГА,ОТВАРЯ, ЗАТВАРЯ,КОЛКО( тия питанки от БАЦЕ, РЕСПЕКТ, най-харесвам). Сега пак ще се намери някой истински загрижен "ПАТРеОТ" , да се обяснява, така сме за жалост ние у БУЛГЕРИЯ.
                                Наблюдавай Ейпъл.Виж го сега как ще отиде над 117 $ и ще стане за шорт.После ще се покрие на 116 и нещо.

                                Коментар

                                Working...
                                X