IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

    С настоящето ви уведомявам, че повече няма да ви уведомявам. Мртва сте за мен.
    дреме ми

    Коментар


    • Чудно ми е кога ще започнат с репресиите срещу печелившите. "умните' пари не са много умни, но имат власт и са отмъстителни. Gme е борсовият Тръмп; няма начин да поправи нещата, но поне разкри всички мизерии

      гответе се за драстични мерки. Делистване, блокиране на пари в брокерите...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

        аз па продадох на 52 и ме е яд разбира се. Ама това е щото гладкия ми мозък не схвана как е възможно това рали. Само викаш Купувай ама така на доверие кой ще купува. Аргументирай се иначе не става
        С настоящето ви уведомявам, че повече няма да ви уведомявам. Мртва сте за мен.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

          Купувай бе! Толкова ли не схвана, купувай!

          ако искате вярвайте ама си разлях лещята на компа и не успях да купя на 50. От телефона на 56 взех
          аз па продадох на 52 и ме е яд разбира се. Ама това е щото гладкия ми мозък не схвана как е възможно това рали. Само викаш Купувай ама така на доверие кой ще купува. Аргументирай се иначе не става

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

            Що ти веган ли си, че кусаш леща.
            Нема ли за червено вино с пръжки,
            Нема. Изпразниха и двете карти,за да се закача на gme. E, лещата си е със свинска мас

            Коментар


            • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

              Купувай бе! Толкова ли не схвана, купувай!

              ако искате вярвайте ама си разлях лещята на компа и не успях да купя на 50. От телефона на 56 взех
              Що ти веган ли си, че кусаш леща.
              Нема ли за червено вино с пръжки,

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                Вчера - 39 днес - 58 за 24 часа покачване с 50 процента . Нещо гладкият ми мозък не може да го проумее.
                А акциата си ускорява и пазара още не затворил.
                Купувай бе! Толкова ли не схвана, купувай!

                ако искате вярвайте ама си разлях лещята на компа и не успях да купя на 50. От телефона на 56 взех

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ivetka Разгледай мнение
                  Хм. Не очаквах днес такова движение

                  Ако така затвори ще ми вземат почти всички акции на GME на $54 ( 50 страйк + 4 кол премия). Сега се надявам да ретрейсне, за да мога да си натоваря каруцата отново.
                  Вчера - 39 днес - 58 за 24 часа покачване с 50 процента . Нещо гладкият ми мозък не може да го проумее.
                  А акцията си ускорява и пазара още не затворил.
                  Last edited by Todor Sabev; 22.01.2021, 19:21.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ivetka Разгледай мнение
                    Хм. Не очаквах днес такова движение

                    Ако така затвори ще ми вземат почти всички акции на GME на $54 ( 50 страйк + 4 кол премия). Сега се надявам да ретрейсне, за да мога да си натоваря каруцата отново.
                    TOВАРИ, БРЕ! Хванахме ги! Онзи смешник се беше насрал вчера от шубе.

                    ---

                    И, кака, ако ти трябва някой да ти носи кафето или дрехите на химическо... просто кажи.

                    Коментар


                    • [QUOTE=terziеv;n3705439]

                      Тя е продаде за x10 печалба. Истинско чудо е, че издържа толкова. Ма ние затова сме мъже, за да държим

                      Много акции по- трудно се държат

                      Коментар


                      • Хм. Не очаквах днес такова движение

                        Ако така затвори ще ми вземат почти всички акции на GME на $54 ( 50 страйк + 4 кол премия). Сега се надявам да ретрейсне, за да мога да си натоваря каруцата отново.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                          рача ама няма такива
                          Ся, много ти се дразня. Почти насила взе GME и пак ще изкараш повече кинти от мен. Бедните винаги го духат.

                          ---

                          Само смей да продадеш с "идея" после да го вземеш по-тънко!

                          50!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!! Meстя профита на 120!

                          ---

                          Някой е ударил стоп или, дай Боже, се е надянал на маржин кол
                          Last edited by terziеv; 22.01.2021, 18:49.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                            Питай в датския форум, защото обяснения на български не рачиш да приемеш.
                            рача ама няма такива

                            Коментар


                            • За който е 80-90% в GME, може да помисли да вземе някаква нафта. Последен шанс. Аз се облизвам на PAA.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                                Кво пак им стана на интелските инвеститори. Уж скочи акцията след отчета и изведнъж решиха да разпродават
                                Питай в датския форум, защото обяснения на български не рачиш да приемеш.

                                Коментар

                                Working...
                                X