IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

    Този пост обявява върха.
    Връх се обявява когато видиш ,че цената прави връх. Max pain за мечетата в NVDA поне до 21.02

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

      пич, писал съм вече 7 пъти за тея. моментът да се купува беше 2019

      https://seekingalpha.com/symbol/AFM:CA/analysis

      Analyst's rating at publication
      BUY
      Price at publication
      $0.18
      Change
      283.61%
      Total Return
      337.80%
      S&P 500 change
      74.45%
      То и за BERY писа, ама не вървят нещата. Така, че явно имаме различни виждания за вход-изход.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от keizer Разгледай мнение

        ми добре. утре разпродавам всичко и си заривам главата в земята
        На твое място бих купил путове или поне малко викс, ама като гледам май и ти си завършил у Харвард.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

          Този пост обявява върха.
          ми добре. утре разпродавам всичко и си заривам главата в земята
          Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

          Коментар


          • Първоначално изпратено от keizer Разгледай мнение

            ние сме в началото на вълната в момента.
            Този пост обявява върха.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
              АИ-то много хубаво, но точно така се полагат основите на всеки един балон, а АИ-то се оформя като следващия!

              Сума фирми още докато се чуе, че имат нещо общо с АИ (колкото и малко да е то) ще привличат бясно капитал... до момента, в който дойде осъзнаването, че очакванията са едно, а реалността - съвсем друго.

              Естествено потенциалът за печалба е голям, особено за яхналите вълната отначало... но и АИ-то като всяко друго нещо не трябва да се надценява, че отрезвяването после може да е доста болезнено.
              ние сме в началото на вълната в момента.
              Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                Колежката Кати Ууд не инвестираше ли и тя в изкуствения "интелект" ?
                аха. и в блокчейн и крипто
                Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

                Коментар


                • Първоначално изпратено от keizer Разгледай мнение

                  A вие си инвестирайте в нафта.
                  Колежката Кати Ууд не инвестираше ли и тя в изкуствения "интелект" ?
                  ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                  Коментар


                  • АИ-то много хубаво, но точно така се полагат основите на всеки един балон, а АИ-то се оформя като следващия!

                    Сума фирми още докато се чуе, че имат нещо общо с АИ (колкото и малко да е то) ще привличат бясно капитал... до момента, в който дойде осъзнаването, че очакванията са едно, а реалността - съвсем друго.

                    Естествено потенциалът за печалба е голям, особено за яхналите вълната отначало... но и АИ-то като всяко друго нещо не трябва да се надценява, че отрезвяването после може да е доста болезнено.

                    Коментар


                    • In more than 20 years as an investment strategist, I've never seen anything like this.

                      According to a Bloomberg Intelligence Report, the Artificial Intelligence (AI) sector could achieve a staggering Compound Annual Growth Rate of +42% over the next decade.

                      And this growth potential extends beyond AI itself, benefiting industries like semiconductors and software firms.

                      Think what this could mean for your bottom line.

                      A вие си инвестирайте в нафта.
                      Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от RInvestor Разгледай мнение

                        Тези ти ги признавам, много добре изглеждат, при някоя корекция може да ги навестя. Единствено лошо е, че много ниска ликвидност - 5 цифрено число акции дневно и могат яко да избушат при негативна новина.
                        Другият "заден вход" е калаят. Казват, че много бил необходим за чиповете. Препоръчват един миньор- AFM, лично на мен не ми се занимава, но пък има любители на ресурсите...
                        пич, писал съм вече 7 пъти за тея. моментът да се купува беше 2019

                        https://seekingalpha.com/symbol/AFM:CA/analysis

                        Analyst's rating at publication
                        BUY
                        Price at publication
                        $0.18
                        Change
                        283.61%
                        Total Return
                        337.80%
                        S&P 500 change
                        74.45%
                        destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                        Коментар


                        • Борсовата игра вярно е супер просто нещо. Ама все пак е поне на ниво сантасе. Tова да обясняваш как ии ще доведе до бум на калая, защото трябвал за някакви чипове е на ниво гледай си работата.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

                            За пореден път - по- лесно е през задния вход. Трансформатори пич, Hammond Power. На тоя ИИ му трябват дейта центрове, на тях им трябва енергия, демек ел оборудване като трансформатори. Голям ръст на търсенето води до недостиг, води до супер маржове за години напред
                            Тези ти ги признавам, много добре изглеждат, при някоя корекция може да ги навестя. Единствено лошо е, че много ниска ликвидност - 5 цифрено число акции дневно и могат яко да избушат при негативна новина.
                            Другият "заден вход" е калаят. Казват, че много бил необходим за чиповете. Препоръчват един миньор- AFM, лично на мен не ми се занимава, но пък има любители на ресурсите...

                            Коментар


                            • Ranked: Top 50 Data Center Markets by Power Consumption

                              https://www.visualcapitalist.com/cp/...enter-markets/
                              destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                                Не нам. Гледам в Германия потреблението на ток буквално се срути.



                                Не е печатна грешка. Наистина са такива числата.
                                дреме ми Германия, дейта центровете ги строят в щатите, a Hammond държат към четвърт на местния пазар на трансформатори

                                https://www.reuters.com/business/ene...ge-2023-11-15/


                                The delivery time for transformers and other associated equipment has grown from 50 weeks a year ago to 150 weeks now, said Ben Pratt, CEO of Nova Clean Energy, a utility-scale project developer based in Chicago.
                                destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                                Коментар

                                Working...
                                X