IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • EXPE ... спасен съм

    EXPE, ANBN нагоре, PTON надолу, MRK имат одобрено лекарство - отварянето е обратно в сила. Следя авиолиниите.

    ---
    Мнението не е препоръка за търговия. Лонг EXPE и MRK
    Last edited by dollarman; 04.11.2021, 22:23.

    Коментар


    • Имзх безнадеждно нисък ордер от 36 на DISH, идвам да изляза от платформата и да видя затварянето и ти да видиш.... бях купил че и 72 долара профит. Селнах веднага като хвърлих едно бързо едно око на отчета. Това си беше май късмет, че не ме домързя

      Коментар


      • М-да, перфектен антиндикатор. Дори като тайминг на късото AMD и дългия INTC. Невероятен! Мистър Сенко... Като с BABA-та и Сибанйе...

        Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
        Дам, подцених я тази шитня amd. И още нагоре има. Оказва си, че САЩ почти императивно ще налагат шиткойните. Като си мисля, че я играх на 80 за някакви 40-50 долара да дръпна...

        Коментар


        • Mayor-elect Adams: NYC will be the center of the crypto industry

          Тъпото е, че играта покрай биткойн е напълно прозрачна от години. Все си мисля обаче, че не са си направили много добре сметката. Ма хайде, там почти не се занимавах и наистина не бях наясно колко се печели от устройствата за копане и колко мащабни са нещата.

          С урана обаче, при безобразно елементарна за отиграване ситуация, активно дебнене от моя страна... и как мощно се преебах. От ccj и leu да съм изкарал хилядарка макс. Чети презентациите на разни шмекери, дето си измислят залежи... после що постоянно има class action. Определено ми е обица на окото задължително да купувам поне малка позиция секторен фонд. Дори да имам идея за по-добро отигравана, така поне няма да изпусна общото движение вверх.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
            Дам, подцених я тази шитня amd. И още нагоре има. Оказва си, че САЩ почти императивно ще налагат шиткойните. Като си мисля, че я играх на 80 за някакви 40-50 долара да дръпна...
            дойде им редът. Виж NVidia i Qualcomm

            Коментар


            • Дам, подцених я тази шитня amd. И още нагоре има. Оказва си, че САЩ почти императивно ще налагат шиткойните. Като си мисля, че я играх на 80 за някакви 40-50 долара да дръпна...

              Коментар


              • AMD кърти. Време му беше да се размърда. Сега и на TSM им е време, че ми писна да ги чакам

                Коментар


                • Първоначално изпратено от dollarman Разгледай мнение

                  За какво ти е ваксина когато имаш хапче
                  едва ли е толкова магическо това хапче. Пуснато ли е изобщо на пазара?

                  А да, ето и новина от днес за него

                  https://www.reuters.com/business/hea...ll-2021-11-04/

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Майстора233 Разгледай мнение
                    Петрола излезе от канала на последния импулс,
                    да видим до къде.

                    [ATTACH=CONFIG]n3823835[/ATTACH]
                    За Брент този канал започва от 65, и е многo стръмен реално. За 2 месеца 30%. На по-големи мащаби си има перфектен канал, че даже сме и в горната част. Все някога ще излезе! Отивамe нагоре, петролните компании не бих казал че се търгуват много оптимистично, а много от тях даже апокалиптично и затова според мен по-вероятния сценарий ще е пазара да отиде нагоре до 90

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                      аз леко го трейднах петрола за жълти стотинки днес, ама не могат да покрият загубата от NVAX която ми е третата по големина като инвестиция. Знаех си че вчера трябваше да я продам на оупъна ама се полакомих и не ми стигна цената. Продадох Тесла за NVAX и ме пляснаха по ръчичките - Тесла наказва предателите. Сега ще ближа рани. А Модерна кво я правят днеска... мъка ми е... Сигурно е повлекла и NVAX
                      За какво ти е ваксина когато имаш хапче
                      Last edited by dollarman; 04.11.2021, 18:03.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Майстора233 Разгледай мнение
                        Петрола излезе от канала на последния импулс,
                        да видим до къде.

                        [ATTACH=CONFIG]n3823835[/ATTACH]
                        аз леко го трейднах петрола за жълти стотинки днес, ама не могат да покрият загубата от NVAX която ми е третата по големина като инвестиция. Знаех си че вчера трябваше да я продам на оупъна ама се полакомих и не ми стигна цената. Продадох Тесла за NVAX и ме пляснаха по ръчичките - Тесла наказва предателите. Сега ще ближа рани. А Модерна кво я правят днеска... мъка ми е... Сигурно е повлекла и NVAX

                        Коментар


                        • Петрола излезе от канала на последния импулс,
                          да видим до къде.

                          Click image for larger version

Name:	USOILH1 5 KANAL.png
Views:	2
Size:	11.2 КБ
ID:	3823835

                          Коментар


                          • умирам от яд че продадох ALB

                            Коментар


                            • Мда, сринаха NVAX още преди отчета

                              Коментар


                              • GEO ме изненадаха. Приятно. Липсовете ми за 2023-та още снощи удвоиха. Не очаквах да стане още тази година. Чудя дали да ролвам ноемврийските колци страйк 11. Или пък да прибирам печалбата вече.

                                Коментар

                                Working...
                                X