IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • [QUOTE=terziеv;n3878605]Нещо не ми се получи хеджирането. Ще го мисля къде сбърках, но такъв срив на нафтовите и почти никакво движение нагоре на златодобивните ме слисват.

    Пълен цирк е работата до момента.Поне с американците.
    Хитри са,мамка му.Хитро разтварват.
    Мисля си ,че всичко при тях ще започне с изказването на вожда им.И от там до края на сесията ...........поне до -3% +
    Иначе моят хедж сработи.......,само че нито с SSRM , нито с EPD.
    Хич не е розова работота според мен.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mikimaus Разгледай мнение
      https://www.barchart.com/futures/quotes/ZWK22/options
      A PCR ratio below 1 suggests that traders are buying more Call options than Put options.
      https://www.dw.com/bg/%D1%83%D0%BA%D...%8F/a-60787013
      жътвата почва според китайския календар юни според Джобайдъновия по-ранко
      И аз така. Някакви луди колци купих за без пари.

      Коментар


      • https://www.barchart.com/futures/quotes/ZWK22/options
        A PCR ratio below 1 suggests that traders are buying more Call options than Put options.
        https://www.dw.com/bg/%D1%83%D0%BA%D...%8F/a-60787013
        жътвата почва според китайския календар юни според Джобайдъновия по-ранко

        Коментар


        • Нещо не ми се получи хеджирането. Ще го мисля къде сбърках, но такъв срив на нафтовите и почти никакво движение нагоре на златодобивните ме слисват. Най-много се страхувах за QQQ позицията, a пък тя излезе на зелено. Най-лесното обяснение са сбърканите ботове, но май много народ тръгна да прибира печалби и стана мазало.

          Руските се държат изненадващо добре.

          ...

          добавка - преди началото на борсовия ден преместих профит тейкърите много нагоре, защото очаквах страшни шипове на злато и нафта. На доста места е стигнато старото ми ниво за прибиране на печалби и може би сбърках, че не кеширах.
          Last edited by terziеv; 24.02.2022, 19:51.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
            ЮХУУУУУУУУУУУУ ФЕЙСБУКА НА АШКЕНАЗЕТО ЦУКЪРБЪРГОВ ВЕЧЕ ПОД 200 - 199 ХЯХЯХЯХЯХЯХЯХЯХЯ
            Да Архи те ще допълнят още на този дип.
            пет трилиона пазарна капитализация я чака Фейсазбуката.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

              коя поръчка
              норилский никел

              Коментар


              • Първоначално изпратено от arbeitmachtfrei Разгледай мнение
                много тъпа работа, явно не е имало ликвидност, щом при гапчето не ми е изпълнило поръчката, въпреки че уж цената е била дори по-надолу дано следобяд има хубаво гапче надолю
                коя поръчка

                Коментар


                • много тъпа работа, явно не е имало ликвидност, щом при гапчето не ми е изпълнило поръчката, въпреки че уж цената е била дори по-надолу дано следобяд има хубаво гапче надолю

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

                    Скоро ще спрат много неща в Москва и народа ще изгони джуджето и ще събори двореца му
                    Това не стана ли още 2014 г.? И после Русия нали фалира. Давай още, не се притеснявай. Лайбниц ще се гордее с теб.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                      Търговията в Москва е спряна.
                      Скоро ще спрат много неща в Москва и народа ще изгони джуджето и ще събори двореца му

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                        можеш ли изобщо да търгуваш руски активи в момента. Не са ли суспендирани
                        Търговията в Москва е спряна.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                          Сега е моментът викаш. Кой да предположи. Имаше една приказка на Пушкин за дъждове и качулки.
                          можеш ли изобщо да търгуваш руски активи в момента. Не са ли суспендирани

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                            долари и суровини - злато, петрол ......
                            Сега е моментът викаш. Кой да предположи. Имаше една приказка на Пушкин за дъждове и качулки.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dollarman Разгледай мнение

                              Било каквото било, оттука нататък ко прайм ?
                              долари и суровини - злато, петрол ......
                              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                                Ти още ли си къси на дъртия от 20 к
                                ИМАМ КЪСИ ОТ 358 . ПУСНАХ ГИ 1929 ГОДИНА И СЕГА ЩЕ СИ ГИ ВЗЕМА С ЛИХВИТЕ . ХЯХЯХЯХЯХЯХЯХЯХЯ

                                Коментар

                                Working...
                                X