IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Днес сигурно ще тестваме 1600.Не бих се надявал да пробием.Ако все пак успеем следващият таргет е 50 day moving average-a.Мисля че движението надолу още не е свършило,в скоро време мисля че ще видим 1530.
    The stock market is never wrong. Traders are wrong.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Optic Разгледай мнение
      Bull Trap
      Не съм убеден. Според мен скоростното развиване на позициите в облигации вече приключи. дългосрочните лихви вече дори изпреварват икономиката. новините за американската икономика са добри, така че лично според мен спада е към края си. като е възможно и дъното вече да е минато. Силно движение нагоре ще може да се получи чак след като почнат да излизат отчети за полугодието следващите два месеца. но това не пречи пазара малко по-малко да се възстановява от разпродажбите.

      Коментар


      • Bull Trap
        "Only when the dusk starts to fall does the owl of Minerva spread its wings and fly."

        Коментар


        • RandomTrader к'во стана дай ъпдейт ще излитаме ли?
          Къде са точките на съпорта?

          Коментар


          • Счупихме даунтренд-а.Днес ще гледам да отворя дълга.Време е да изкараме малко къси от пазара.
            The stock market is never wrong. Traders are wrong.

            Коментар


            • Тая работа с бондовете стана много дебела, Европа пак е пред дългова криза.
              Да видим днес на къде ще е пазара и колко преди Бернанке пак да поднови QE.

              Коментар


              • Класическа обръщална свещ на трежъритата ако затвори на тези нива (и още малко)...няма прошка
                I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

                Коментар


                • Затварих току що 5-те дълги на 1585 $, които отворих следобед на 1570 $.


                  5 * (1585 $ -1570 $) = 75 $ чиста печалба. В рамките на деня е доста добре!

                  п.с.ще се озъртам за дълги по S&P 500 .

                  Първоначално изпратено от Shemata Разгледай мнение

                  24.06.2013 16:38

                  Пускам 5 дълги индекса S&P 500 на 1570 $ . Супер! Успех!

                  п.с. с възможност да почна да изграждам дълга позиция .
                  Мнението ми не е препоръка!!!

                  Коментар


                  • Ако някой има къси тука да внимава много, защото нещата няма да бъдат оставени така. Ака волатилността не намалее, най-късно до 2-3 дни ще изкочи я Брадатия, я Драги да свири край на междучасието. Нищо, че първия каза миналата седмица в прав текст, че му е през оная работа накъде щял да тръгне пазара. Блъфира. 10 годишните американски облигации се качиха със 100 базисни пункта за няколко седмици. Това си е направо клане.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от IvanG Разгледай мнение
                      Бондовете цепят.. Скоро ще видим тежката артилерия - казвам поне 145 на месец или 'неограничено до стабилизиране на положението'
                      Цепят не ами направо къртят фаянса
                      И това са при безотговорните приказки на Бернанке че планира по някое си време в бъдещето да намали QE.
                      Представете си какво ще стане ако наистина спре QE на някой да му се плащат 5-6% лихва по бондове?
                      Някой да може да си позволи да плаща 5-6% лихва по бондове.
                      Ако бондовете станат на 5-6% лихвите на банките стават 7-8% цялата икономика отива в киреча.
                      За това QE ще остане с нас за много много дълго време ...

                      Коментар


                      • Бондовете цепят.. Скоро ще видим тежката артилерия - казвам поне 145 на месец или 'неограничено до стабилизиране на положението'
                        I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                          Да не си Гузен нещо

                          Без лоши чувства разбира се

                          Всеки си има глава на раменете

                          Мамуне до къде я докара с реала?

                          Глей дакса къв е дащен направо се разцепи да дава
                          Не ми се мисли за борси. На есен ще го мисля. Ще трябва обаче да си търся пак бъкет. За съжаление не мога да си позволя истински брокер.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                            Да не намекваш нещо?
                            Да не си Гузен нещо

                            Без лоши чувства разбира се

                            Всеки си има глава на раменете

                            Мамуне до къде я докара с реала?

                            Глей дакса къв е дащен направо се разцепи да дава
                            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                            Коментар


                            • В смисъл? .

                              Аз не ги разглеждам така нещата. Всяка сделка е независима.

                              Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                              5 , Шема-да не изхарчи парите от златото

                              Хахо-благодаря за съвета,но по съвети не търгувам вече
                              Мнението ми не е препоръка!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

                                Хахо-благодаря за съвета,но по съвети не търгувам вече
                                Да не намекваш нещо?

                                Коментар

                                Working...
                                X