IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Хахо, погледни тези 3 месеца
    А си прави каквито искаш изводи
    http://finance.yahoo.com/q/hp?s=%5EG...=10&f=2003&g=d

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
      Конфликта в Сирия няма нищо общо с войната в Ирак и Афганистан.
      По-скоро с конфликта в Либия.
      Така че дори да има спадове не очаквам да са големи 5-7% макс според мен.
      На борсата подобни моменти се използват за обиране на балъците. Там няма да те одрусат сирийски талибани с калашници, а професионални играчи които знаят как и имат ресурсите да манипулират тълпата. Повода е без значение.
      "Only when the dusk starts to fall does the owl of Minerva spread its wings and fly."

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
        Конфликта в Сирия няма нищо общо с войната в Ирак и Афганистан.
        По-скоро с конфликта в Либия.
        Така че дори да има спадове не очаквам да са големи 5-7% макс според мен.
        Асад вижда че ще го размажат, полудява леко и решава да си отмъсти на Израел като изпраща ракети с химическо оръжие. Израел решава да отмъсти като изстрелва ядрено оръжие. Близкия изток се превръща в пепелище. Петрола удря 500 долара, световната икономика се срива в най-голямата криза от средновековието насам.

        Ето един изключително малко вероятен но все пак възможен вариант за настъпване на армагедон от един малък локален конфликт. Та как точно се отиграва изключително ниска вероятност, с изключително драматични последици.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
          Върни 10 години назад.
          Здрав селл, докато се пече войната... Реверсал когато започна.
          И внимавайте, щото движенията стават ужасни и в двете посоки
          Конфликта в Сирия няма нищо общо с войната в Ирак и Афганистан.
          По-скоро с конфликта в Либия.
          Така че дори да има спадове не очаквам да са големи 5-7% макс според мен.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
            Върни 10 години назад.
            Здрав селл, докато се пече войната... Реверсал когато започна.
            И внимавайте, щото движенията стават ужасни и в двете посоки
            Само с евтини опции, без стопове
            "Only when the dusk starts to fall does the owl of Minerva spread its wings and fly."

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
              Иначе кво мислите, как ще се отрази конфликта в Сирия на борсата?
              Върни 10 години назад.
              Здрав селл, докато се пече войната... Реверсал когато започна.
              И внимавайте, щото движенията стават ужасни и в двете посоки

              Коментар


              • http://seekingalpha.com/article/1659...a?source=yahoo

                Ха, тоя пич май чете нашто форум, краде идеи и ги пласира
                Както и да е, ще му простим - май мислим еднакво. Трябва му проверя и другите постове...белким и аз нещо открадна
                Наистина откриват се много добри перспективи за профитно шортене не само на олиото, но и на злото и бледия му братчед.
                Още 3-4% им давам и ги мятам.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                  Днес определено е ден на мечките, но моето мнение е че днес всички шортват, заради Сирия (въпреки че не виждам Сирия нещо да променя фундемента).
                  Фундамента си остава силен, икономиката се оправя и т.н.
                  Но Сирия може временно да предизвика корекция около 5% според мен.
                  Няма да се учудя утре пазара да реши че са станали много евтини акциите и всички да са дълги и да вдигнем 1%.
                  Утре си отново цървен!!!
                  Да не те бъркат с червените!!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                    вече ми харесва тона ти

                    Мисля,че трябва да ти е ясно как ще окаже влияние конфликта-то вече се вижда!

                    налице е фундамента,-сирия,дебта,намаляне на печатането , сега ако не коригира пазара,няма кога
                    Днес определено е ден на мечките, но моето мнение е че днес всички шортват, заради Сирия (въпреки че не виждам Сирия нещо да променя фундемента).
                    Фундамента си остава силен, икономиката се оправя и т.н.
                    Но Сирия може временно да предизвика корекция около 5% според мен.
                    Няма да се учудя утре пазара да реши че са станали много евтини акциите и всички да са дълги и да вдигнем 1%.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                      Еми сигурно ще падне, незнам дали ще е този път, но при следващата по голяма корекция.
                      Може сега конфликта в Сирия да го свали още 5% надолу и си готов.
                      Иначе се говори че догодина щяла да бъде годината на Европа борсите да се вдигнат с 20% (както тази в САЩ).
                      Така че при първа възможност разтварвай.

                      Иначе кво мислите, как ще се отрази конфликта в Сирия на борсата?
                      вече ми харесва тона ти

                      Мисля,че трябва да ти е ясно как ще окаже влияние конфликта-то вече се вижда!

                      налице е фундамента,-сирия,дебта,намаляне на печатането , сега ако не коригира пазара,няма кога
                      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                        под 8к,
                        Еми сигурно ще падне, незнам дали ще е този път, но при следващата по голяма корекция.
                        Може сега конфликта в Сирия да го свали още 5% надолу и си готов.
                        Иначе се говори че догодина щяла да бъде годината на Европа борсите да се вдигнат с 20% (както тази в САЩ).
                        Така че при първа възможност разтварвай.

                        Иначе кво мислите, как ще се отрази конфликта в Сирия на борсата?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                          Колко трябва да стане ДАКС-а за да излезеш на 0 с късите?
                          под 8к,
                          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                            не знам за твоите пазари,ама Дакса( който ме интересува) е 2,5 % надолу днес
                            Колко трябва да стане ДАКС-а за да излезеш на 0 с късите?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                              Нормален ден в който пазарите са надолу около 1%.
                              Причини колкото искаш.
                              Но не виждам драми и трагедии, нито очаквам тренда надолу да се запази.
                              Добър момент за top-up който е дълъг.
                              Успех на всички.
                              не знам за твоите пазари,ама Дакса( който ме интересува) е 2,5 % надолу днес
                              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                                Май ще яде Асан баница
                                Хахо-от тези нива обеща да купуваш

                                ПОТЪВАААААААА,големия кораб потъваааа ,опряха пак до дебта
                                Нормален ден в който пазарите са надолу около 1%.
                                Причини колкото искаш.
                                Но не виждам драми и трагедии, нито очаквам тренда надолу да се запази.
                                Добър момент за top-up който е дълъг.
                                Успех на всички.

                                Коментар

                                Working...
                                X