IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
    http://finance.yahoo.com/news/asian-...39729.html?l=1

    Днесканка кат едното нищо моем направим ню ол тайм хай.
    Или почти поне.
    Ко стане така - няма да е лошо да прибера малко печалбица тук таме.
    И да пострижа лекинко дрилърите си, че още болка ще има за тях по нататък.
    Ке видиииим.
    аз съм шортерисимо на DAXa сложил съм стопец на +1 и го заебавам new time high нема видиме преди малко по на доле да злезне тъпнята .... мноо бързат така не стаа
    ааа тея с такиа новини the US economy is improving ше ги замоля, да продават на балъците там щом си мислят, че е improving ... абе Кастро ти още ли верваш у Дядо Коледа
    На 8500 DAX има един GAPец после може икономиката да се посъвземе, а има и един на 7300 a на SP5 стотака има на 1300 гапец там требе да ходи да провери кво става по някое време ....през тази или идната година ...
    Last edited by michaelis; 21.02.2014, 12:08.

    Коментар


    • http://finance.yahoo.com/news/asian-...39729.html?l=1

      Днесканка кат едното нищо моем направим ню ол тайм хай.
      Или почти поне.
      Ко стане така - няма да е лошо да прибера малко печалбица тук таме.
      И да пострижа лекинко дрилърите си, че още болка ще има за тях по нататък.
      Ке видиииим.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
        ERUS,FXI,ECH,TUR,EWI,EIRL,EWP,EWS,EWO,EIS,EWZ,GREK

        Е тука си заслужава да си мноого дълъг - поне следващите 7-10 години.
        Бай, холд и забрави.
        12-те най евтини и с най голям потенциал пазари в момента - 7ЕМ и 5ДМ.

        ПС Ребалансиране - само веднъж месечно.
        Кастро това ERUS има ли нещо общо с някви еротични материали или е общ знаменател на хубавите жени, ако е така влизам и аз там
        Last edited by michaelis; 21.02.2014, 11:34.

        Коментар


        • ERUS,FXI,ECH,TUR,EWI,EIRL,EWP,EWS,EWO,EIS,EWZ,GREK

          Е тука си заслужава да си мноого дълъг - поне следващите 7-10 години.
          Бай, холд и забрави.
          12-те най евтини и с най голям потенциал пазари в момента - 7ЕМ и 5ДМ.

          ПС Ребалансиране - само веднъж месечно.
          Last edited by pipbel; 20.02.2014, 23:53.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
            брей,сам ли стигна до тази гениална идея?

            Анди-пич не ставай втори Хахо-за кога ше играеш дълги(където си тръгнал,хората се връщат)
            това, да не ти е евро/долар Емиле
            при индексите винаги съм бил на дълги.в другия случай трябва да съм черноглед, а аз не съм.това,че съм на дълги ,не значи,че си купих тая вечер.
            и като съм тръгнал.... там ,където стигнах хора нямаше.само един комп и един кабелак.
            Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
              Скоро ще е време за КЪСИ, само не съм решил кое ще шортя още
              брей,сам ли стигна до тази гениална идея?

              Анди-пич не ставай втори Хахо-за кога ше играеш дълги(където си тръгнал,хората се връщат)
              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                ами като гледам чарта май той ти е го е приготвил, ама ти стой long
                кой е тоя,който е следвал евреин и е прокопсал.ти май ще си първият.успех с късите.
                Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                Коментар


                • Скоро ще е време за КЪСИ, само не съм решил кое ще шортя още

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                    Той тоя соросоид нещо ме преследва.
                    Взех си от Ситито, вчера чета че и той се набухал яко там.
                    Надявам се да не е решил да ги фалиргва, че ги умей тия работи.........
                    Еврейна бате ти не го мисли, той щом слага е за застраховка няква и щом и толкоз е сложил значи от някъде нещо е научил той има и бая SPY ETF SPDR лонг а те му носят 2% и кусур лихва, тех надали ще пипне и са ако му излязат и опцийте чудно ще му стане после ще вземе още SPY ETFи и те така само, че на 120 той не е кух ше опрай раотата ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение

                      и zа да е по хубава едон short на обратно

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
                        Лонг Тесла. (опции @ 200)

                        слуховете zа кооперциа с апле вдигнаха цената в4ера в европеиската сесиа и ве4е сам 15% напред. о4еквам и утре реzултатите да дадат добар импулс

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                          абе и аз съм оптимист до къде 1500 тъз година, после квот сабя покаже, но златото ще направи нови върхове, било то след 2 или 3 години може и по скоро ...
                          Абсурд, то брейкне ли 1500 трябва ставаме яко дълги.
                          99% сигурен че 1420 не може го премина, поне тая година.
                          Ма дано дотам да стигне поне, та да профитираме повечко по пътя надоле.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                            ами като гледам чарта май той ти е го е приготвил, ама ти стой long
                            Той тоя соросоид нещо ме преследва.
                            Взех си от Ситито, вчера чета че и той се набухал яко там.
                            Надявам се да не е решил да ги фалиргва, че ги умей тия работи.........

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                              моя свръхестествен индикатор за чутури на злото показва 1777,77 . ака не позная ще си поема политическата отговорност
                              абе и аз съм оптимист до къде 1500 тъз година, после квот сабя покаже, но златото ще направи нови върхове, било то след 2 или 3 години може и по скоро ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
                                Не съм. Само приготвям, големия за Сорос
                                ами като гледам чарта май той ти е го е приготвил, ама ти стой long

                                Коментар

                                Working...
                                X