IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • кукло айде чао да не спамим вече че магистрали ме чакат

    Коментар


    • мисията изпълнена гнидите налазиха и тия

      Според Яценюк осигуряването на нов заем от Международния валутен фонд (МВФ) е жизненоважно

      Коментар


      • къс наско

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение

          Мерси за вица, така не се бях смял от много време
          хахоооо хахо, батко ти ги гледа тея неща в кристалната топка и на боб хвърлям ...
          нещата просто се случват и това е ...

          Коментар


          • късо 9538

            Коментар


            • ей сега ще се усмихнеш. много лесно се събира вече бича цаца

              Коментар


              • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                опааа я да видиме тука кво става ...

                Юанът е на път да измести долара като световна резервна валута
                53% от анкетираните институционални инвеститори очакват китайските пари да се превърнат в новия световен лидер

                http://www.investor.bg/novini/130/a/...comment-newest


                Мерси за вица, така не се бях смял от много време

                Коментар


                • опааа я да видиме тука кво става ...

                  Юанът е на път да измести долара като световна резервна валута
                  53% от анкетираните институционални инвеститори очакват китайските пари да се превърнат в новия световен лидер

                  http://www.investor.bg/novini/130/a/...comment-newest

                  Коментар


                  • Гълъб мажеш ли филията

                    Коментар


                    • За мен основния проблем на икономиката ни е че поради развитието на технологиите, натиска за печалби и орязване на разходите, фирмите стават много по-ефективни. Вследствие на това всеки ден чуваме как се съкращават хора и безработицата после в Европа и САЩ защо била висока. Ами няма как. И лошото е че това е структурен проблем и засега няма признаци за решаване. А когато има много гладни хора на улицата без пари рано или късно избива в някаква посока и всичко се срива. И докато не се реши този проблем разни хаховци и тем подобни да не ми повтарят РЪСТ и всичко се оправило вече.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Pitast Разгледай мнение
                        Best Buy обявили печалби над очакванията на анализаторите и акциите нагоре. Но никой не казва, че продажбите им падат от 16 млрд на 14 млрд. Колко пъти да казвам, че дългосрочно не става само с cost cutting и финансово манипулиране на отчетите. Много рев ще има на тая борса и 2008г ще изглежда като нещо наивно и детско. Само не знам още "майсторите" кога ще решат да спрат да ни показат, че командват парада
                        Те продадоха бизнес в Европа миналото лято. Никой не е очаквал от тях да бият оборота при това обстоятелство. Освен това слушаш - люта зима, малък трафик, по-високи разходи за маркетинг = нисък оборот и профит.
                        А и виж от къде слезе цената им. Тук $35 си е доста близка цел.
                        Още повече, че ще ги плащат шортващите.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Pitast Разгледай мнение
                          Best Buy обявили печалби над очакванията на анализаторите и акциите нагоре. Но никой не казва, че продажбите им падат от 16 млрд на 14 млрд. Колко пъти да казвам, че дългосрочно не става само с cost cutting и финансово манипулиране на отчетите. Много рев ще има на тая борса и 2008г ще изглежда като нещо наивно и детско. Само не знам още "майсторите" кога ще решат да спрат да ни показат, че командват парада
                          ето още един человек който е сроден по душа .. ходи го обясни на оня пумпал andi той е от смелите и силните трейдъри той си мисли, че са открили топлата вода и нема падане тука 2008 свърши и няма криза повече да има...

                          Коментар


                          • Best Buy обявили печалби над очакванията на анализаторите и акциите нагоре. Но никой не казва, че продажбите им падат от 16 млрд на 14 млрд. Колко пъти да казвам, че дългосрочно не става само с cost cutting и финансово манипулиране на отчетите. Много рев ще има на тая борса и 2008г ще изглежда като нещо наивно и детско. Само не знам още "майсторите" кога ще решат да спрат да ни показат, че командват парада

                            Коментар


                            • много е красиво нали

                              Коментар


                              • сега прасето да видим на 3680 какво ще направи

                                Коментар

                                Working...
                                X