IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • а оня с многото като го закара на 100$ ще направи 1200 милиарда не е зле . само от абдали

    Коментар


    • Ака дъртия стане 30000 може и да ми избиат левото стопче на задницата пускам за пенсия

      Коментар


      • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
        Ами поне 9550 ще е за секунда две.така се ходи до мойте цели Майкъле
        внимавай да не те изгърбят те, че ше слезнат добре ама може да се изпънат ей така за спорта да съборят некой и друг къс гадините ....

        Коментар


        • Днеска съм по късо ръкавче

          Коментар


          • Ами поне 9550 ще е за секунда две.така се ходи до мойте цели Майкъле

            Коментар


            • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
              Трепането започва от днес къс фашага
              при тебе нема лабаво, само ги трещиш там ....

              Коментар


              • Оня с милиардите дъртаци зарибява цацата

                Коментар


                • Трепането започва от днес къс фашага

                  Коментар


                  • Преди няколко месеца, на събрание на акционерите си, (което не беше свиквал от 6-7 години), господин Lee Kun-hee (Samsung Electronics Chairman) отговаря на въпрос на акционер, защо не е склонен да повдигне дивидента нагоре от мизерния 1%). Той отговаря, че гарантира 1% дивидент от цената на акцията си, независимо, колко висока е тя. Сиреч направете я 2-3-5 пъти по-висока и аз ще ви платя 2-3-5 пъти по-висок дивидент. Тогава си дадох сметка, колко мразен е от акционерите си и как ще реагират на лоша новина за него.
                    Този мъж в продължение на 20 години размаза конкуренцията си в областта на телевизорите, чиповете за памет, а в момента компанията му стои, като равен с равен срещу Apple.
                    Нека бъдещото ми аз ми прости, че няма да скоча върху акциите му в този момент.
                    http://tech.fortune.cnn.com/2014/05/...-hospitalized/

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                      е,точно де селни го,още сме в началото на май
                      кога ти беше дет лайна?
                      мойто е до първата седмица на Юни или да е над 1900 или да е под 1860 не ме интересува на къде ше върви, важното е да върви ...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                        е та що кат е Май, да им отворя една зелена бира с капачка по случая, преди уж sell in may са няяя, ми да мърдат на горе тогава все ми е тая, само да се движат ...
                        е,точно де селни го,още сме в началото на май
                        кога ти беше дет лайна?
                        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                          май месец е все пак
                          е та що кат е Май, да им отворя една зелена бира с капачка по случая, преди уж sell in may са няяя, ми да мърдат на горе тогава все ми е тая, само да се движат ...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                            мани хвани напраи нещо, че съвсем заспаха тея бастуни, нещо скука голема настана на тая борса ...

                            май месец е все пак
                            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                              днес ще му обръсна брадата
                              мани хвани напраи нещо, че съвсем заспаха тея бастуни, нещо скука голема настана на тая борса ...

                              Коментар


                              • днес ще му обръсна брадата

                                Коментар

                                Working...
                                X