IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

    В момента има троен връх на часова и предстои тест на подкрепа днеска/утре. Ако трябва да съм искрен, може да се окаже уникален късмет - всичко да мине на косъм. Повлече ли го, следващата спирка е на 7700. А по-следващата на 7300 - напълно достатъчно да излезеш не само сух, но и с печалба, предвид мъките.
    Почти съм сигурен че преди да отиде на долу ще има шип на горе който да затвори позицията

    Дори и да излезна сух от водата този път това го отчитам като груба грешка че не си играх дей трейдинга

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

      Оня ден беше на косъм от това да затворят позицията прежлих я и затворих апа после отворих да видя какви са крайните щети гледам не са я затворили

      Вероятно тия дни някой шип ще я затвори но не ми се набива повече по добре да я затворят и с останалите пари да почна пак дей трейдинг от колкото да наливам нови да спасявам тази позиция
      В момента има троен връх на часова и предстои тест на подкрепа днеска/утре. Ако трябва да съм искрен, може да се окаже уникален късмет - всичко да мине на косъм. Повлече ли го, следващата спирка е на 7700. А по-следващата на 7300 - напълно достатъчно да излезеш не само сух, но и с печалба, предвид мъките.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

        То в момента всичко е толкова противоречиво, че е най-добре да се пасува. Нито нивата са подходящи за вход, нито ситуацията е ясна.

        Иначе FTSE-то се задъха доста, та се чудя дали не му дойде момента да го изтърбушат.
        Оня ден беше на косъм от това да затворят позицията прежлих я и затворих апа после отворих да видя какви са крайните щети гледам не са я затворили

        Вероятно тия дни някой шип ще я затвори но не ми се набива повече по добре да я затворят и с останалите пари да почна пак дей трейдинг от колкото да наливам нови да спасявам тази позиция

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение
          Набива ми се на очи от новините нагнетяване не обстановката със страх от следващо покачване с 0.5% което ме навежда на мисълта че искат да водят стадата на юг
          То в момента всичко е толкова противоречиво, че е най-добре да се пасува. Нито нивата са подходящи за вход, нито ситуацията е ясна.

          Иначе FTSE-то се задъха доста, та се чудя дали не му дойде момента да го изтърбушат.

          Коментар


          • Набива ми се на очи от новините нагнетяване не обстановката със страх от следващо покачване с 0.5% което ме навежда на мисълта че искат да водят стадата на юг

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

              Всичко е възможно, но стигнем ли до там означава, че биковете отслабват - т.е. ще продължи още надолу.

              В момента, ако погледнеш седмичната графика сме на върха на триъгълник. А повечето акции на големи компании граничат с нивата на подкрепа. Това ме кара да смятам, че отскока ще е нагоре без да слиза под тренд линията(около 33300). Лично мнение.
              те си направиха 25 процента след новогодишно та сигурно ще има корекция преди другото рали

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kanu Разгледай мнение

                доста стопове има под 33100 мисля че щеги ударят първо и после нагоре
                Всичко е възможно, но стигнем ли до там означава, че биковете отслабват - т.е. ще продължи още надолу.

                В момента, ако погледнеш седмичната графика сме на върха на триъгълник. А повечето акции на големи компании граничат с нивата на подкрепа. Това ме кара да смятам, че отскока ще е нагоре без да слиза под тренд линията(около 33300). Лично мнение.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                  При обраната ликвидност в близките седмици в интервала 33300-34300, силно препоръчвам да не си играете с огъня. В такива ситуации често пазарите излизат от рейнджа със силен шип, който ако си задържи тренда ще отиде на 35000. Но в никакъв случай не бих пускал дълги от текущите нива, заради риска от разпродажби. За колегите които са успели да издебнат нива около 33500 си струва донякъде да рискуват печалбата.

                  А къси от средата на рейндж с бичи сентимент(както се явява текущия момент), дори мечок като мен няма топки да пусне.
                  доста стопове има под 33100 мисля че щеги ударят първо и после нагоре

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kanu Разгледай мнение
                    Идеи за дау джонс за утре,нагоре , надолу?
                    При обраната ликвидност в близките седмици в интервала 33300-34300, силно препоръчвам да не си играете с огъня. В такива ситуации често пазарите излизат от рейнджа със силен шип, който ако си задържи тренда ще отиде на 35000. Но в никакъв случай не бих пускал дълги от текущите нива, заради риска от разпродажби. За колегите които са успели да издебнат нива около 33500 си струва донякъде да рискуват печалбата.

                    А къси от средата на рейндж с бичи сентимент(както се явява текущия момент), дори мечок като мен няма топки да пусне.

                    Коментар


                    • Най-голямата ми чуденка е как изобщо някой има чуденки. "Решението" в такива случаи е война. И ако преди някой е имал съмнение, то сега трябва да си жертва на оня извратеняк Оле Затвори очички, че да не го виждаш.

                      Това стратегически. Тактически - взимайте петте % и свиркайте.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kanu Разгледай мнение
                        Идеи за дау джонс за утре,нагоре , надолу?
                        Как къде ? У киреча.
                        Рецесия се задава, виж кратките бондове са по-скъпи от дългосрочните.
                        Много съм любопитен, коя отрова ще изберат сега.
                        И не, този път няма да е различно.
                        Click image for larger version

Name:	91.JPG
Views:	1
Size:	72.3 КБ
ID:	4028569

                        Last edited by Бедният брoкер; 19.02.2023, 21:15.

                        Коментар


                        • Утре американците почиват

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kanu Разгледай мнение
                            Идеи за дау джонс за утре,нагоре , надолу?
                            Мен ми се вижда 34200

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                              Пффф, уникална монета.

                              Иначе наистина изместихме темата, но златото е инструмент търгуван на борсата, така, че си е част от антуража на NYSE. В другата тема са хората притежатели на физическо такова, където аз нямам работа с моето скромно кюлче
                              Идеи за дау джонс за утре,нагоре , надолу?

                              Коментар


                              • Здравейте, може ли да попитам нещо. Има ли български платформи за търговия с дзр, които да предоставят СИМ карти. Съществува ли изобщо такава практика и може ли това да подобри сигурността на достъпа до акаунта. Аз тепърва ще се регистрирам, като начало в българска платформа.

                                Коментар

                                Working...
                                X