IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kanu Разгледай мнение

    Пари има яко, въпроса е кога ще влязат мощно
    Супер много пари. Руснаци и китайци се избиват да купуват в Ню Йорк. Криптомелеонерите също. Да не говорим за ЕТФ-чиите, дето гледат на борсата като на спестовен влог. Мислиш ли какви ще са цените, ако Волстрит остане само на 401K. Да не говорим за ниската заетост, която продължава да пада. Пари няма. Инфлацията не може да спаси голямата част от хартиите, защото са нарко зависими към свръхпотребление. В същото време половината от моя списък са на исторически връх. Познай кои. Но при тези ДЦК, дори XOM вече не изглежда толкова секси.

    Погледни назад в темата да видиш как насдакчиите ти обясняват, че 12%/годишно е някакъв почти непостижим успех. За чий да поемаш риск, коги можеш на момента да имаш половината от това БЕЗ РИСК.

    Ако оперирах с чужди пари, щях да вляза до ушите в sqqq. Единственото, което ме мъчи е, че слизането е бавно и продължително, а хеджовете ми са за по-рязко слизане.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

      Нъц. Откъде пари. Петък беше ден за продажби.
      Пари има яко, въпроса е кога ще влязат мощно

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kanu Разгледай мнение

        Подкараха индексите,май отлепяме нагоре
        Нъц. Откъде пари. Петък беше ден за продажби.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

          X4 близо. Бива, ама малък залог.

          В началото на сесията имах надежда за някакви наистина безумни множители.
          Подкараха индексите,май отлепяме нагоре

          Коментар


          • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
            100 гущера за купчинка утрешни колци на cs.
            X4 близо. Бива, ама малък залог.

            В началото на сесията имах надежда за някакви наистина безумни множители.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
              100 гущера за купчинка утрешни колци на cs.
              МНОГО добре върви! Стискайте го с палци да уцеля момента за продажба.

              Коментар


              • 100 гущера за купчинка утрешни колци на cs.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Бедният брoкер Разгледай мнение

                  ledosvetlenie ти ли си ?
                  ей, как те надуших само,
                  6000, и не ми се оправдавай, че не си ти
                  кой кажеш тоя

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

                    .......
                    ledosvetlenie ти ли си ?
                    ей, как те надуших само,
                    6000, и не ми се оправдавай, че не си ти

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                      За Woodside нямаш данък при източника. Дивидентите са добри. Скоро ще го обявят. Трябва да купиш на борсата във Франкфурт обаче. Ако ще се занимаваш, Interactive няма алтернатива за България. Ако ще е само Woodside - отиди при някой от нашите посредници.

                      Освен това, ако си за дивидента само, помисли дали не е по-добре да вземеш ДЦК.
                      Дивидента е 1,44$, вx-date - 08.03 https://www.woodside.com/docs/defaul...rsn=99b8ac2d_5
                      Защо Франкфурт? Ако е заради данък в/у капиталовата печалба - не се търгуват на регулиран пазар.
                      Ако ще е български посредник за Франкфурт - ЕФОКС на Еврофинанс член на Deutsche Boerse: https://www.eurofinance.bg/platforms/efocs/
                      0,1% минумум 6 евро на изоълнена поръчка: https://www.eurofinance.bg/services/...cheBoerseTaksi

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от go6ko0o Разгледай мнение
                        Здравейте! Насочиха ме към тази тема , ако може да получа малко повече информация/разяснение. Искам да закупя акции към woodside.Въпроса ми е през коя платформа да го направя , как стоят нещата с получаването на дивиденти и т.н Може ли да се разчита на някаква доходност макар и минимална от тези дивиденти ?
                        Каврък да не си си загубил паролата та пишеш през нов акаунт

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                          За Woodside нямаш данък при източника. Дивидентите са добри. Скоро ще го обявят. Трябва да купиш на борсата във Франкфурт обаче.
                          Защо трябва да се купят на борсата във Франкфурт?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от go6ko0o Разгледай мнение
                            Здравейте! Насочиха ме към тази тема , ако може да получа малко повече информация/разяснение. Искам да закупя акции към woodside.Въпроса ми е през коя платформа да го направя , как стоят нещата с получаването на дивиденти и т.н Може ли да се разчита на някаква доходност макар и минимална от тези дивиденти ?
                            За Woodside нямаш данък при източника. Дивидентите са добри. Скоро ще го обявят. Трябва да купиш на борсата във Франкфурт обаче. Ако ще се занимаваш, Interactive няма алтернатива за България. Ако ще е само Woodside - отиди при някой от нашите посредници.

                            Освен това, ако си за дивидента само, помисли дали не е по-добре да вземеш ДЦК.

                            Коментар


                            • Здравейте! Насочиха ме към тази тема , ако може да получа малко повече информация/разяснение. Искам да закупя акции към woodside.Въпроса ми е през коя платформа да го направя , как стоят нещата с получаването на дивиденти и т.н Може ли да се разчита на някаква доходност макар и минимална от тези дивиденти ?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                                Имам въпрос към Терзиев ,от къде мога да видя информация за ДЦК и облигации ,защото от Елана ми пратиха едни таблици ,със данни за доходности и купони ,но ми обясниха че сравнително трудоемко им било да ги пращат в реално време или да кажем след седмица ако пак питаш,та въпроса ми е има ли източник където и ти може да ги следиш по падежи,срокове и някакви основни данни ,за Европа говоря
                                https://live.euronext.com/en/products/fixed-income/list
                                “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

                                Коментар

                                Working...
                                X