IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Даааа става интересно с тоя Федя.ама аз пак на дакса да те върна в крайна сметка и на дневна си начертаха чутурляк ама за надолу.трябва трябва от близо и внимателно да изучаваме фашагата

    Коментар


    • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
      уникална статия от днес майкъле

      Световните цени на петрола падат
      04 Май 2015 10:13
      абе ти мани, глей МВФ нещо започнали да признават хартията с плешивия китаец ...... нещо на "гущеро" му се клати лодката и мани днеска да изкарат още 2/3 пункта на горе да затворим и да пускаме късите вече и почвам да обръщам еврата в плешиви китайци .....

      Коментар


      • абе тоя дакс пак ли чутурляк ще прави майкъле . баси изтъркания свят

        Коментар


        • уникална статия от днес майкъле

          Световните цени на петрола падат
          04 Май 2015 10:13

          Коментар


          • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
            е то наско майкъле още има гап да пълни на 4358 ама и ти си прав тази зелената на 17777 много силна . дано залебиш ай наздравичка
            абе захлебих уж, ей го тва SPX то не дават косъм да му падне от главата ебаси мамата, глей ги кви са побъркани



            ама купих и Съсела уж разпродаден, той стои като бастун не мрадна ...



            И кой Наско гледате са, аз гледам ей тва NDX - NASDAQ 100 INDEX е там нема никви 5000 кви им се привиждат нови върхове на тва



            другото което е, че не е толкова вертикално като през 2000г. явно може и по-полегато да слезне, де да го знам ...
            Last edited by michaelis10; 02.05.2015, 09:48.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
              Ол кеш на енско. Кой ти дава 25% за 2 месеца, тия горните ги бях усреднил на 22.1 с още 1 взятка.
              Като се върне някой друг гущер надоле - пак.
              А и не ми се вярва брента да мине 70$ тая година, най много 7-8% още.



              Тука не сме на 1 мнение фиско. Тея мъскоплондери освен на теслата дръжката друго не им отива
              Те и сега се търгуват над 10 пъти по скъпо от мерца, бмв и сие, колко да дирижаблят още - 20 ли ?
              Воистина не е препоръка за нищо !
              Теслата има доста фенове и също много хейтъри, което създава добри предпоставки да стане силен тренд. Определено това не е акция, по която да има консенсус. От друга страна мен дълбоко не ме инстересува бизнеса и, неговия успех или провал, или това каква е оценката в момента. Целият въпрос е, че щом не можа да остане на 200, ще трябва да отиде на 300. А и насдак ще трябва да отиде на 5150, така че се нареждат нещата.
              Също мажото е някакъв, който го раздава много корав и спи с манекенки и актриси, което резонира с анализаторите от уол стрийт.


              Нямам препоръка
              Custodite sortem vestram

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                Открих току що сметка в енско на 23.3$. Добра разпродажба след тоя даунгрейд.
                Само 2.55% дивидент сега след голямото рязане, ала надявам се да купувам и на 3%, т.е. около и под 20$.
                Най добрия дрилър откъм риск/риорд.
                Типичен контрарен плей сега, ала без проблем в рамките на 5-6 години може да даде трипъл, при по голямо търпение и квадрипъла е в картите.
                Ол кеш на енско. Кой ти дава 25% за 2 месеца, тия горните ги бях усреднил на 22.1 с още 1 взятка.
                Като се върне някой друг гущер надоле - пак.
                А и не ми се вярва брента да мине 70$ тая година, най много 7-8% още.

                TSLA скоро към $300.

                Няма препоръка
                Тука не сме на 1 мнение фиско. Тея мъскоплондери освен на теслата дръжката друго не им отива
                Те и сега се търгуват над 10 пъти по скъпо от мерца, бмв и сие, колко да дирижаблят още - 20 ли ?
                Воистина не е препоръка за нищо !

                Коментар


                • TSLA скоро към $300.

                  Няма препоръка
                  Custodite sortem vestram

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                    PS A жилетките току що отново избиха рибата.
                    След 2 месеца и дивидент.
                    Големи дзверове, над 1 билка кеш профит на месец правят вече.
                    Дори и след днешния ъп пак си остават супер ефтини. Вече 12 трейлинг ре и малко над 9 форърд. Като сложих обратното - няма и 8 . И то без грам растеж да слага човек , което естествено си е тотално погрешно.

                    Чесах се снощи по главата както се бяха сурнали дали да не прибавя още 1-2 опции към наличните 2 - и естествено не го направих
                    То напоследък след всеки супер резултат артията само падаше...това ме спря.
                    В момента са ми 12.5% - 3пъти по малко от най добрите времена, ала на 51$ средна.
                    Ще си чакам трипъла за кеширане.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от michaelis10 Разгледай мнение
                      как е колеги слизаме ли аз влезнах в обратна посока както винаги рано и наопаки ама ко да се прай ......
                      Mи няма лошо - още 5-6 % така да продължи и почвам здраво пълнене, чувствам аз как от 24% здравословния ми сектор ще стане 1/3 , ако нарушат нахално и ма 200 - може и половината.
                      35% кеш и над 3 % маркет къси са в бойна готовност

                      Как е злотото ти..май вече във всички валути пада

                      PS A жилетките току що отново избиха рибата.
                      След 2 месеца и дивидент.
                      Last edited by pipbel; 30.04.2015, 23:19.

                      Коментар


                      • е то наско майкъле още има гап да пълни на 4358 ама и ти си прав тази зелената на 17777 много силна . дано залебиш ай наздравичка

                        Коментар


                        • как е колеги слизаме ли аз влезнах в обратна посока както винаги рано и наопаки ама ко да се прай ......

                          Коментар


                          • аз викам 1900 и толко
                            но няма сигурно да стане лесно . тия американците искат само да бият стопове . гадове

                            Коментар


                            • СП500 трее падне първо до 1985, преди да си и помислят за нови върхове над 2125
                              До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

                              Коментар


                              • втори тест на дакса на синята

                                Коментар

                                Working...
                                X