IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
    Специално СП при нов връх и продължаващ ръст на долара ще го шортя със сигурност. Насдак е друга хава, там не бих посмял. Но да купувам повече САЩ докато имам КУ в Европа нямам намерение.
    Европейските и на мен ми харесват повече. Но в европа се отиграва нещо дето го няма - все още масово - растеж и съживяване. А в САЩ се отиграват реални резултати на компаниите, които всъщност се подобряват. И честно казано точно ръста на долара прави двата пазара доста идентични като очаквана доходност. Дали ще спечеля 20% от акции в европа или 10% от акции +10% от поскъпване на долара за мен поне е едно и също.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от michaelis11 Разгледай мнение
      какъв влак бе равновесов "тръгнал" ... аз гаранте ти давам, че влака ше стои под 2200 до 18 юни, дори влака може да отишал на 1850 до там в бързината ....
      Шъ видим, на мен не ми изглежда така.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
        къв шорт то влака сега тръгна
        какъв влак бе равновесов "тръгнал" ... аз гаранте ти давам, че влака ше стои под 2200 до 18 юни, дори влака може да отишал на 1850 до там в бързината ....

        Коментар


        • Специално СП при нов връх и продължаващ ръст на долара ще го шортя със сигурност. Насдак е друга хава, там не бих посмял. Но да купувам повече САЩ докато имам КУ в Европа нямам намерение.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
            To хубаво тръгна, ама поне биотехите се надявах още някой друг ден да се композират след забележките на баба Ленчи..
            Не че съм капо, не пропуснах вчера спайка на гилда под 100, макар че трябваше май опциите си да увелича, ма нищо, сложил съм сега една ян.17 засада на 15.5, за сривлювци..
            И на THQ добавка добра стана.
            Ама с биогенчета само 2 си останах...засега, чакаля на 350 за 3-то..

            Туй много ме кефи последния месец откакто съм го взел

            http://finviz.com/quote.ashx?t=LYB&ty=c&ta=1&p=d
            Не ме кефят компании с падащи продажби. Просто няма как да знам това дали е нещо трайно или временно.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
              От миналата година условията в Щатите много ми напомнят на тези в Южна Корея от 2011г насам. Нямам търпение графиките на индексите в Щатите да дублират Коспи от тогава. По възможност по същия начин, че да си гледам оттам
              Ъъъъ не е съвсем така. В Корея се бореха тогава със значителна задлъжнялост на домакинствата и проблеми с банки и недвижими имоти.

              В САЩ проблеми с дългове няма. Икономиката расте, безработицата пада, компаниите отговарят на очакванията и доста често ги надвишават. До като не вземат да вдигат лихвите влакът ще върви. След това ще видим.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                къв шорт то влака сега тръгна
                To хубаво тръгна, ама поне биотехите се надявах още някой друг ден да се композират след забележките на баба Ленчи..
                Не че съм капо, не пропуснах вчера спайка на гилда под 100, макар че трябваше май опциите си да увелича, ма нищо, сложил съм сега една ян.17 засада на 15.5, за сривлювци..
                И на THQ добавка добра стана.
                Ама с биогенчета само 2 си останах...засега, чакаля на 350 за 3-то..

                Туй много ме кефи последния месец откакто съм го взел

                http://finviz.com/quote.ashx?t=LYB&ty=c&ta=1&p=d

                Коментар


                • От миналата година условията в Щатите много ми напомнят на тези в Южна Корея от 2011г насам. Нямам търпение графиките на индексите в Щатите да дублират Коспи от тогава. По възможност по същия начин, че да си гледам оттам

                  Коментар


                  • Ако нещо вземе да се прецаква просто ще ги затворя

                    Коментар


                    • Аз съм силно дълъг

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                        къв шорт то влака сега тръгна
                        Накъде да е тръгнал?
                        Падането на безработицата от високи нива надолу си е екстра, но до определено ниво. След това почва да става трудно за компаниите да наемат и следователно по-скъпо. Ами ако сме минали вече през това ниво?
                        Освен това сантимента виси само на благоволението на медиите. За минути могат да прочетат данните, като повод за повишение на лихвите скоро.
                        Понижението на доходността на облигациите през последните 2 дни ми прилича на корекция. Ами ако е двудневна
                        Докато не видя, че е тръгнал кредита в Щатите, или не си направят 20-30% корекция не ги пипвам нагоре.

                        Къс Насдак и от мен за уикенда. Вместо фиш.

                        Коментар


                        • къв шорт то влака сега тръгна

                          Коментар


                          • изпуснах тоя лонг, ама са тоя шорт няма да го изпусна на Сипот .....

                            short -2200/+2225 until June 18

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                              Aз все пак си взех малко.
                              Кастро сори ама тея ми деактивират акаунта за 11 път, ебати пумиярите ..... И то защото съм пуснал цитат под една статия за WTO от самото WTO .... Ше треа да пускам тука за опциите, че не знам още колко ше вирее и тоя акаунт ....

                              Коментар


                              • днеска мъката американска беше това , ама долу си забравихте бомбата американцииии

                                Коментар

                                Working...
                                X