IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
    Нямам търпение да ме пуснат на пазара. Ще ги смачкам кат хлебарки!
    Да не са те вързали

    Коментар


    • очаквайте скоро!!!!

      Нямам търпение да ме пуснат на пазара. Ще ги смачкам кат хлебарки!
      Custodite sortem vestram

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
        Това не ми пречи да заключа че нещо дето расте със 100% за шест месеца и има три годишен тренд нагоре трябва да си смел до глупост че да го шортиш.
        Не обичам да шортя, но тези са ми дежа вю-след година ще трябва да се радват на 250$
        За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
          Това не ми пречи да заключа че нещо дето расте със 100% за шест месеца и има три годишен тренд нагоре трябва да си смел до глупост че да го шортиш.
          Да де, но като отвориш и 5 годишната карта и се вижда как ще го наредят, но пак казвам, аз не бих посмял

          Коментар


          • Това не ми пречи да заключа че нещо дето расте със 100% за шест месеца и има три годишен тренд нагоре трябва да си смел до глупост че да го шортиш.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
              Ти купи ли си или само анализираш
              Не ги разбирам тези не се занимавам с тях. Нито нагоре нито надолу

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                И за какво ти е да пускаш къси на нещо на което цената му се качва. Пуска къси на нещо на което цената му пада.

                Иначе Нетфликс изглежда балон от години - и какво от това - през цялото време си расте. И нищо чудно още много да расте.
                Ти купи ли си или само анализираш
                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                  Аз мисля да пусна къси, но все пак искам да чуя защо според някой цената ще продължи да се качва.
                  И за какво ти е да пускаш къси на нещо на което цената му се качва. Пуска къси на нещо на което цената му пада.

                  Иначе Нетфликс изглежда балон от години - и какво от това - през цялото време си расте. И нищо чудно още много да расте.

                  Коментар


                  • Логиката ми е проста- за мен пазара не може да продължи нагоре при силен долар, прекалено високо се задържа при това доларово движение. Петрола в момента също мисля, че е под влияние основно на долара, макар че при него са възможни всякакви екстремуми. И нещата се навързват съвсем лесно, а не расте ли петрола, сектора като минимум ще си върне нивата от върховете.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
                      Започвам ги от днес, за мен до края на годината сектора ще е с обратна корелация със СП, така че ги пускам вместо къси, а от тези очаквам и някаква алфа.
                      Бе не знам дали ще е обратна корелацията, по скоро надали, ала си е единствената индустрия за момента с такава сочна 20% корекция при булиш тренд.
                      Като се има и предвид че са и с едно от най ниските 5год. форуърд ре и с едни от най високите заложени растежи - колкото и да са волатилни и рискови - заслужават си според мен.
                      Дори и скоро да ги хване в крачка голяма корекция на целия пазар и да потънат още 15-20% - пак ще са от челните ми за пълнене...

                      Вчера си допълних щедро към LUV та ги докарах наравно с DAL, днес се канех да открия сметка и в новия джетс етф при спад, ма то пък позеленя...да видим нататък играта как ще е...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                        Има путове ама не са еФтини ,... дай малко инфо (линк) , моля
                        Скъпи са верно. Януари 16-та 500 - 22 кинта

                        Иначе, на мен като нетъргуващ в момента ми е лесно със съветите

                        Инфото от яхутууу го земам
                        http://finance.yahoo.com/q/op?s=NFLX&strike=500.00

                        Коментар


                        • Аз мисля да пусна къси, но все пак искам да чуя защо според някой цената ще продължи да се качва.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                            Скоро ще я подпукат видеотеката. От 300 бързо я свалиха до 55, От тук, сигурно до 100. Аз обаче не бих посмял. Ама едни путове....
                            Има путове ама не са еФтини ,... дай малко инфо (линк) , моля
                            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                            Коментар


                            • Скоро ще я подпукат видеотеката. От 300 бързо я свалиха до 55, От тук, сигурно до 100. Аз обаче не бих посмял. Ама едни путове....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                                Мислиш ли, че Нетфликс ще продължи още нагоре?
                                Да бе , ще си удвоява цената всеки 6 месеца, дори и дивидент ще започне да дава
                                Извинявай за непоисканото ми мнение, но нали е форум ...
                                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                                Коментар

                                Working...
                                X