IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
    Това пък е най-лесното - парите много лесно могат да станат повече от стоките и услугите. Въпросът е да бъде контролируема и за мен тук е разковничето - къде е точката, от която няма връщане назад.
    За мене за сега ФЕД показва майсторлък!!!2008 ама им нямах никакво доверие!!!Но те се справиха страхотно със ситуацията!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
      Най- важното,инфлация няма!!!
      Това пък е най-лесното - парите много лесно могат да станат повече от стоките и услугите. Въпросът е да бъде контролируема и за мен тук е разковничето - къде е точката, от която няма връщане назад.
      Last edited by 15%; 17.09.2015, 23:16.
      Пътека се прави камък по камък!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
        2-3% нищо не са - ний какви падове виждахме - ехе-е-е.

        Утре Азия ще покаже - пак ордите китайски бабета, дето седят с плетките пред мониторите и хем - терлици - хем борсова спекула - ще водят всичкото световни пазари за цифките.
        Е така ще е....докато отпадне забраната за продажби от акционери с над 5%.
        После .......пак надолу

        Но нека първо бабетата понакупят, че тамошните бедодоганяновци, божковци и коковци трябва да разтоварят малко после

        Коментар


        • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
          Поне 2-3% надолЕ


          Наско, вдигане на лихвите = по-силен долар.
          2-3% нищо не са - ний какви падове виждахме - ехе-е-е.

          Утре Азия ще покаже - пак ордите китайски бабета, дето седят с плетките пред мониторите и хем - терлици - хем борсова спекула - ще водят всичкото световни пазари за цифките.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
            Що бе anon-e , за мен е нормално да не вдигнат лихвите , щом като икономиката не бяга достатъчно стабилно. Но и да няма нови колич.улеснения.
            Така компаниите ще си бачката при старите параметри за дълга, а пазарите ще си търсят равновесната точка, а те я намериха между 16 и 16.700 пункта
            А това положение е идеално - пазарите са ту надолу, ту нагоре. И да пропуснеш нещо пак ще се върне и те така.
            Най- важното,инфлация няма!!!

            Коментар


            • Трябваше да го вдигнат около малко - например 0.15% - това щеше да е положителен знак за развитието на икономиката, без обаче да прецака пазарите.

              Но както казах - за мен това си е чисто мишкунене - а когато мишовете панически търчат насам натам, това е златно време за котураците - просто както си дреме котуракът на килимчето - прас! - напосоки с лапата и: мезенце.


              Анонов - ако порнат ритуално Даксът за ден-два - аз нямам против - искам го поне за някой час на 9880 (напримерно) та да прасна с лапата я някое Беемвенце, я някое Алианцченце, я някое шоколадченце Нестле, я нещо друго...

              Ама не вярвам.
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                Не мисля, че даксът ще бъде разпран. Утре ще видим.
                Поне 2-3% надолЕ


                Наско, вдигане на лихвите = по-силен долар.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

                  Не мисля, че даксът ще бъде разпран. Утре ще видим.
                  Напротив, ще си го отнесе като евротолераст от загорял арапин....

                  Коментар


                  • Що бе anon-e , за мен е нормално да не вдигнат лихвите , щом като икономиката не бяга достатъчно стабилно. Но и да няма нови колич.улеснения.
                    Така компаниите ще си бачката при старите параметри за дълга, а пазарите ще си търсят равновесната точка, а те я намериха между 16 и 16.700 пункта
                    А това положение е идеално - пазарите са ту надолу, ту нагоре. И да пропуснеш нещо пак ще се върне и те така.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                      Според мен, днес ФЕД здраво се осра. Наплашиха пазара с това невдигане на лихвите и с обвинението към "международното положение".
                      Сега борсата ще им затвори на червено, въпреки че не повишиха лихвата, защото пазарите си помислиха, че в Китай нещата отиват на много зле.
                      И какво правим тогава?! QE4 ли?! А и китай може да отговорят подобаващо с още една девалвация и ще стане мътна и кървава.

                      Императоре, при този курс на евро/долар от 1,14+ и червени борси в САЩ, утре ДАКСът ще бъде ритуално разпорен.
                      Има нещо вярно - че НЕвдигането на може да бъде изтълкувано и негативистически. Никой не би трябвало да си мисли, че Китай отива ного на зле - това е смехотворно - но когато пазарите са във фаза на мишкунене, всяка новина може да бъде тълкувана като катастрофическа.

                      Ако бабето бе дигнало лихвата - пак щяха да окачествят като катастрофическо - ами който е решил да го раздава мишкуняк - да продава акциите, да купи една фирма и да ходи да оре.

                      Не мисля, че даксът ще бъде разпран. Утре ще видим.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Според мен, днес ФЕД здраво се осра. Наплашиха пазара с това невдигане на лихвите и с обвинението към "международното положение".
                        Сега борсата ще им затвори на червено, въпреки че не повишиха лихвата, защото пазарите си помислиха, че в Китай нещата отиват на много зле.
                        И какво правим тогава?! QE4 ли?! А и китай може да отговорят подобаващо с още една девалвация и ще стане мътна и кървава.

                        Императоре, при този курс на евро/долар от 1,14+ и червени борси в САЩ, утре ДАКСът ще бъде ритуално разпорен.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
                          Не вдигнаха лихвите и това доведе до ръст на долар и минус/около 0 за SPY

                          Аз очаквах обратното
                          Това с ръста на долара не го разбрах,по скоро не вдигат лихвите - долара пада

                          Коментар


                          • Абе, баси дивото "пьяу-пьяу" - това мяза на сеизмограма на чилийското земетресение, бе.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Не вдигнаха лихвите и това доведе до ръст на долар и минус/около 0 за SPY

                              Аз очаквах обратното

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                                Aйде, минахме 2-те килца на спайчо.
                                Да ходим поне на 2100 та да се изпразвам от опциите, па до следващия митинг - пак зарядка на 1850-1900
                                Урочаса го Върна се обратно

                                Коментар

                                Working...
                                X