IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

    Ха ха ,24 часа...
    Толкова беше прозореца...промоцията приключи с близо 9% спад...минало свършено!
    Статиите са пълен шит...
    Не всъщност статиите са добър ориентир и изобщо всичките тия новини...правиш на 180 градуса обратно на това дето ти внушават...
    За Сп500 щели да иде на 3200 той стана 4500 още преди есента...
    Златото щяло да иде на 3500 долара,то едвам долепя,1900...да продължавам ли???
    Шефчето от Блек Рок нали ги каза в клипа всяка такава шит новина е милиарди за нас..Ама уж сте били опитни инвеститори...не знам
    Той прозореца хубаво бил отворен, а ти натовари ли???

    Коментар


    • https://www-cityindex-com.cdn.amppro...s%2Farm-ipo%2F

      Тия ще се листват наесен.
      В своя бизнес са без конкуренти почти

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
        Мх, глей ква статия пуснали тия ахмаци?!

        Време ли е да се отървете от акциите на Apple?

        Хората купуват, купуват, пък тия ..... ?!?
        Ха ха ,24 часа...
        Толкова беше прозореца...промоцията приключи с близо 9% спад...минало свършено!
        Статиите са пълен шит...
        Не всъщност статиите са добър ориентир и изобщо всичките тия новини...правиш на 180 градуса обратно на това дето ти внушават...
        За Сп500 щели да иде на 3200 той стана 4500 още преди есента...
        Златото щяло да иде на 3500 долара,то едвам долепя,1900...да продължавам ли???
        Шефчето от Блек Рок нали ги каза в клипа всяка такава шит новина е милиарди за нас..Ама уж сте били опитни инвеститори...не знам

        Коментар


        • Първоначално изпратено от RInvestor Разгледай мнение
          Корекция, корекция...да не стане ротация. Взех днес пилотно COIN и UAL, може и да загубя малко, но битият кон скочи след много тесен рейндж. А самолетите май приключват със спада - хората искат да пътуват
          те тия къде искат да пътуват едва ли знаят какво е UAL и AAL

          Коментар


          • Корекция, корекция...да не стане ротация. Взех днес пилотно COIN и UAL, може и да загубя малко, но битият кон скочи след много тесен рейндж. А самолетите май приключват със спада - хората искат да пътуват

            Коментар


            • За айриш: Click image for larger version

Name:	1.jpg
Views:	1
Size:	23.4 КБ
ID:	4101991
              Click image for larger version

Name:	2.jpg
Views:	1
Size:	41.4 КБ
ID:	4101990

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Assen123 Разгледай мнение
                Хм интересно - имам отметки само за Азия, Австралия, и Северна Америка. В момента съм активирал само тази за САЩ заради колците в Уеърхаузер. Някой да има идея или подобен опит - не виждам никъде Европа или държава от Европа.
                при мен са видими Европа, Северна Америка и Азия.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                  Rubis слезе на добри нива, а началото на септември обявява резултати. Септемврийските премии са приемливи.
                  Утре ще продам няколко септемврийски put опции.

                  Коментар


                  • Мх, глей ква статия пуснали тия ахмаци?!

                    Време ли е да се отървете от акциите на Apple?

                    Хората купуват, купуват, пък тия ..... ?!?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Assen123 Разгледай мнение
                      Аз въобще нямам отметка за нищо друго:
                      На друго мясно беше.... към кой IBKR си? Айриш, маджариш?

                      кажи и Ще проверя кога долазя до комп.

                      Коментар


                      • Аз въобще нямам отметка за нищо друго:

                        Коментар


                        • Дано да успееш да добавиш, понеже преди имаше бъг и не ми позволи да добавя Сингапур. Веднъж се случи дори да ме карат да чакам сетълмент на обмяна на валута един ден.

                          Коментар


                          • Хм интересно - имам отметки само за Азия, Австралия, и Северна Америка. В момента съм активирал само тази за САЩ заради колците в Уеърхаузер. Някой да има идея или подобен опит - не виждам никъде Европа или държава от Европа.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                              То и в момента е за купуване, та може и в парите. Ако ти е само за премията - 20.

                              Ти ли беше французин, че забравих? Ако е така, дивидентът не е лош.
                              Мерси, да правилно си спомняш за французин. Интересно че нещо не ми даде да купя което е странно - утре ще погледна пак като отвори пазара. Или нещо настройките или не съм искал пермишън за Франция.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Assen123 Разгледай мнение

                                Терзие на какъв страйк би купил?
                                То и в момента е за купуване, та може и в парите. Ако ти е само за премията - 20.

                                Ти ли беше французин, че забравих? Ако е така, дивидентът не е лош.

                                Коментар

                                Working...
                                X