IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Пак ни гърбят и в Америка... проклети мишкуняци...
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Felbuzz Разгледай мнение
      айде почвайте да пълните торбите, колко още надолу да има
      50-75 точки, като за начало. Знам ли....
      В СиП

      Коментар


      • айде почвайте да пълните торбите, колко още надолу да има

        Коментар


        • Аз още стискам от еФтината газ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
            Затворих UNG (6.96-8.92) , ... ред е да обръщаме петрола (през XLE)...
            Поздравления за прибрания профит от газта, умно да ги харчиш..

            Мислил съм по въпроса. Aко си наистина булиш и викаш дъно - не мисля че XLE има потенциал да те възнагради добре дори и да си на правилната страна.
            Първите му 3 позиции с почти 40% тежест са надценени за мене спрямо тия нива на суровината.
            Има и немалко рифайнъри, а тях ще ги боли ако нафтата дръпне здраво нагоре.
            Те са по скоро като хедж когато пада олиото ( валеро са дъ бест, обичам ги )

            За мен лично е най добра следната комбинация TGA, IRR, MLPL 4/4/2 с почти 13% дивита и малко левъридж нужен за добър профит нагоре.
            =Лоу кост продюсър с 6% дивидент и много здрави баланси, търгува се на 0.25 TBV
            =Чист петролен цеф с подобно, но по добро разпределение на холдингите от ХЛЕ, сосен дивидент и доста над средния за годината дисконт в момента.
            = млп-та с щедър левъридж и дивита

            В момента имам само TGA, но се ослушвам и за другите 2 и почват ме сърбят ръцете, ма съм седнал на тях засега...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
              Добре де, в дъното на всичко е една отвратителна дебела баба и малобройната и клика национални предатели... толкова ли е трудно германците да спретнат една революция и да ги избият?

              Четох някъде, че някаква баварска бирария обявила регионален конкурс за оратори.
              ае Импе не е виновна бабетията от нея нищо не зависи нито от оня Маймунчев всичко е интереси на тесен кръг от хора които слагат тея пумпали да изпълняват каквото им се каже ама айде темата не е за политика, заеби ги тея нещастници. Оше не е започнала истерията на борсата да пуснат още едно копие надолу и всички да пукнат ..... и като пукнат и се предадат тогава борсата обръща ..... редовния им номер
              а дивергенцията на 4h стана мам си джейс като за катапулт ......
              Last edited by aleks262; 08.01.2016, 22:06.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                'фърляш боб и кокълчета от петел.......
                Всъщност използвам Идзин

                http://www.ichingonline.net/

                Ето какво например ми излезе сега

                Lin / Noble Calling

                The rich, loamy Earth on the banks of the Marsh provides fertile soil for exceptional progress.
                The Superior Person is inexhaustible in his willingness to teach, and without limit in his tolerance and support of others.

                Supreme Success if you keep to your course.
                But be aware that your time is limited; your power will wane, as Summer changes to Fall.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                  Пробвал съм една камара "научни" стратегии, никоя от тях не успява да бие шестото ми чувство, а доста от тях са направо потресаващо вредни

                  В общия случай човек е хубаво да пробва различни варианти за отиграване за известно време и да си намери начинът, който най-много му подхожда на самия него.
                  'фърляш боб и кокълчета от петел.......

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                    ама няма какво да се ядосваш за неща, които не можеш да контролираш и аз се дразня,че губя ама кво да се прави. А на Германия майната и да се опраат нас някой да не ни мисли ..... и без тва дълги години са живели добре са малко ше им се ебе века и така, ние като страдаме от 500г. насам та кво някой да не би да се е загрижил за нас ми никой боли ги фара за нас ......
                    Добре де, в дъното на всичко е една отвратителна дебела баба и малобройната и клика национални предатели... толкова ли е трудно германците да спретнат една революция и да ги избият?

                    Четох някъде, че някаква баварска бирария обявила регионален конкурс за оратори.
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                      Пробвал съм една камара "научни" стратегии, никоя от тях не успява да бие шестото ми чувство, а доста от тях са направо потресаващо вредни

                      В общия случай човек е хубаво да пробва различни варианти за отиграване за известно време и да си намери начинът, който най-много му подхожда на самия него.
                      + 438 212
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                        ама няма какво да се ядосваш за неща, които не можеш да контролираш и аз се дразня,че губя ама кво да се прави. А на Германия майната и да се опраат нас някой да не ни мисли ..... и без тва дълги години са живели добре са малко ше им се ебе века и така, ние като страдаме от 500г. насам та кво някой да не би да се е загрижил за нас ми никой боли ги фара за нас ......

                        http://stream1.gifsoup.com/view7/295...macarena-o.gif

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                          Просто се ядосвам - иначе Даксът оформя класическо двойно дъно. Опасявам се, че немалко влияние оказва и случилото се и все още случващото се в Германия. Просто се видя, че това е държава, която в момента не смее да защити собствените си граждани и че нищо добро не я чака, ако това продължи така.
                          ама няма какво да се ядосваш за неща, които не можеш да контролираш и аз се дразня,че губя ама кво да се прави. А на Германия майната и да се опраат нас някой да не ни мисли ..... и без тва дълги години са живели добре са малко ше им се ебе века и така, ние като страдаме от 500г. насам та кво някой да не би да се е загрижил за нас ми никой боли ги фара за нас ......

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                            Здраво я караш на 6 чувство май....

                            На тия нива ни дълги да пуска човек, ни къси.
                            За мене ако изобщо се играе би било най добре да се добавят 1: 1 дълги/къси с активна игра и кеширане (през 5% да кажем) на порции от печелившите само.
                            Така по дъната и върховете на рейнджа човек ще остане само с губещите, които ще имат добър шанс да станат печеливши, само хубава ( и честа) волатилност да има ..
                            Пробвал съм една камара "научни" стратегии, никоя от тях не успява да бие шестото ми чувство, а доста от тях са направо потресаващо вредни

                            В общия случай човек е хубаво да пробва различни варианти за отиграване за известно време и да си намери начинът, който най-много му подхожда на самия него.

                            Коментар


                            • Чудя се на тая промоция дали да си взема още малко HSBC или пък да си взема Sanofi? Тия са фармация... дали фабрикуват вазелин? - Скоро ще има голямо търсене във Франция и Германия на.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                                Че аз съм си на 100% дълъг, за какво ми е да пускам още Като стигне 2100 - 2150 и усетя слабост в пазара и ще пусна къси. И от 100% дълъг ще стана 80% или 60%
                                Здраво я караш на 6 чувство май....

                                На тия нива ни дълги да пуска човек, ни къси.
                                За мене ако изобщо се играе би било най добре да се добавят 1: 1 дълги/къси с активна игра и кеширане (през 5% да кажем) на порции от печелившите само.
                                Така по дъната и върховете на рейнджа човек ще остане само с губещите, които ще имат добър шанс да станат печеливши, само хубава ( и честа) волатилност да има ..

                                Коментар

                                Working...
                                X