IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

    WJG вече 6% са върнали
    Каврък тук става въпрос за х4 а на за 6%

    Коментар


    • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

      Тука говорим за едно 200-300%. Пак ти повтарям, че имотите са супер перспективни в някои подсектори. Виж какво точно строят Watkin Jones. Не са къщички за айтита.

      При все това приеми, че Англия не ми е много ясна и не съм сигурен колко е рискът. При немските колиби беше елементарно, ама ти не ме отрази и изпусна лесната пара.
      Офф ,тия са в паунди ,мисля че има потенциал за печалби ,какво не ти ясна Англия ?
      Пазар като пазар

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

        Именно за това се глася сега да влезна шорт и после дълъг на определени компании да чакам за коледното рали

        Иначе следи и PSN под 10 бяха на добра цена също имат мегдан да направят х2 и отгоре на тая цена и дългосрочно някой да ги държи си заслужава с 20% дивидент

        Всички УК строители са в много добро финансово състояние и в момента оценките им са близки до кеша дето имат + земите за строителство + готова продукция
        за къси - шортиш акции директно или през опции ?

        ПП ако имаш ясен таймфрейм шортенето през дълги пут опции ми се струва по-удачно като контрол на риска (стоповете са мяу при gap-up)
        Last edited by bertram; 11.08.2023, 10:12.
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

          WJG вече 6% са върнали
          Тука говорим за едно 200-300%. Пак ти повтарям, че имотите са супер перспективни в някои подсектори. Виж какво точно строят Watkin Jones. Не са къщички за айтита.

          При все това приеми, че Англия не ми е много ясна и не съм сигурен колко е рискът. При немските колиби беше елементарно, ама ти не ме отрази и изпусна лесната пара.

          Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

          Иначе следи и PSN под 10 бяха на добра цена също имат мегдан да направят х2 и отгоре на тая цена и дългосрочно някой да ги държи си заслужава с 20% дивидент
          Мисля си, че тука е доста ситуационно, много и политически риск. Независимо от баланса просто да държиш и да се радваш на дивидент е опасно.
          Last edited by terziеv; 11.08.2023, 09:47.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

            Именно за това се глася сега да влезна шорт и после дълъг на определени компании да чакам за коледното рали

            Иначе следи и PSN под 10 бяха на добра цена също имат мегдан да направят х2 и отгоре на тая цена и дългосрочно някой да ги държи си заслужава с 20% дивидент

            Всички УК строители са в много добро финансово състояние и в момента оценките им са близки до кеша дето имат + земите за строителство + готова продукция
            WJG вече 6% са върнали

            Коментар


            • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

              E, то септември си е леш по принцип. Ако не слезе ще е почти сефте. Другите строители са на добра цена, ама при WJG е погром. При по-добрите трудно можем да направим x3-4, а тука има потенциал.
              Именно за това се глася сега да влезна шорт и после дълъг на определени компании да чакам за коледното рали

              Иначе следи и PSN под 10 бяха на добра цена също имат мегдан да направят х2 и отгоре на тая цена и дългосрочно някой да ги държи си заслужава с 20% дивидент

              Всички УК строители са в много добро финансово състояние и в момента оценките им са близки до кеша дето имат + земите за строителство + готова продукция

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

                Всичките строители в УК са на добри цени но няма да почнат да растът докато не спре вдигането на лихвите което според мен ще е макс до края на тая година

                Последното вдигане на лихвата вероятно ще съвпадне с влизането на УК в рецесия това ще е добрият момент за покупка

                Относно FTSE100 точно високият паунд и сравнително високите нива на акциите в момента не ги прави апетитни за чужденците и за това очаквам да качва още около седмица следа това да се балтави известно време и до към краят на Септември да направи едно качествено задълбаване

                Искаше ми се първото шортене да е над 7800 но може и да влезна по рано за да не пропусна врътката
                E, то септември си е леш по принцип. Ако не слезе ще е почти сефте. Другите строители са на добра цена, ама при WJG е погром. При по-добрите трудно можем да направим x3-4, а тука има потенциал.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                  Аве, не съм много сигурен. gbp е бая надценена и обезценката спрямо долара може да задържи цените.

                  Аз по-скоро съм за WJG. Откак ни светна го следя много внимателно. Не мога да напълня истински заради тъпия дълг в лири.
                  Всичките строители в УК са на добри цени но няма да почнат да растът докато не спре вдигането на лихвите което според мен ще е макс до края на тая година

                  Последното вдигане на лихвата вероятно ще съвпадне с влизането на УК в рецесия това ще е добрият момент за покупка

                  Относно FTSE100 точно високият паунд и сравнително високите нива на акциите в момента не ги прави апетитни за чужденците и за това очаквам да качва още около седмица следа това да се балтави известно време и до към краят на Септември да направи едно качествено задълбаване

                  Искаше ми се първото шортене да е над 7800 но може и да влезна по рано за да не пропусна врътката

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение
                    Каврък мани майтапа виж на твоята платформа можеш ли да играеш къси на FTSE100 и си зареди пари да имаш

                    Като ги шорта ще ти пиша, ако не изкараш пари нема повече да ми говориш
                    Аве, не съм много сигурен. gbp е бая надценена и обезценката спрямо долара може да задържи цените.

                    Аз по-скоро съм за WJG. Откак ни светна го следя много внимателно. Не мога да напълня истински заради тъпия дълг в лири.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

                      Оня ден нали разправяше че прозореца при Ябълката се бил затворил

                      Днес гледам че пак се отворил ще скачаш ли?
                      175,178,180,аз съм взел на 188.90,5% под върха.
                      Това е дереджето.

                      Коментар


                      • Каврък мани майтапа виж на твоята платформа можеш ли да играеш къси на FTSE100 и си зареди пари да имаш

                        Като ги шорта ще ти пиша, ако не изкараш пари нема повече да ми говориш

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                          Как са овошките пръскаш ли ​​​​
                          Мани ама кога е купувал го излъгали какъв сорт са и купил кисели стипциви дето ги ползват за сайдер а си мислел че са десертни

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

                            Оня ден нали разправяше че прозореца при Ябълката се бил затворил

                            Днес гледам че пак се отворил ще скачаш ли?
                            Хаха

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                              Чакай малко ,сега тепърва почвам аз
                              Оня ден нали разправяше че прозореца при Ябълката се бил затворил

                              Днес гледам че пак се отворил ще скачаш ли?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                                Чакай малко ,сега тепърва почвам аз
                                Как са овошките пръскаш ли ​​​​

                                Коментар

                                Working...
                                X