IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
    Ти верно ли колега чакаш златото на 600???????
    що
    в недалечното минало,някой ако беше писал,петрол 30 долара или 20 долара колко човека щяха да се смеят.
    това,тенекийката яде ли се или дивидент дава.за кво служи по точно
    Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
      Верно го чака , обаче това беше възможно само след намесата евентуална на Дойтче банк...ама нали ги порязъха леко...така че вече няма шанс.

      Коментар


      • Верно го чака

        Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
        Ти верно ли колега чакаш златото на 600???????
        Верно го чака , обаче това беше възможно само след намесата евентуална на Дойтче банк...ама нали ги порязъха леко...така че вече няма шанс.

        Аз наистина с пълно съзнание смятам че от време на време Мишо и Рвания се шегуват с мен особенно. Не мога да повярвам че правят това което пишат наистина.
        Т.е идеите си да ги претворяват в действия.

        Не мога да повярвам че съществува човек който дори да е бичи, това го разбирам, да е бичи краткосрочно за да продаде...но да вярва че дългосрочно трябва да е бичи е просто безумно. Ама всеки си знае себе си.
        Last edited by Iv_max; 02.05.2016, 21:44.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
          Не, и по принцип не съм фен на златото. Може би бих купил малко ако падне на $600. Но това няма да стане в близките 1-2 години.
          Ти верно ли колега чакаш златото на 600???????

          Коментар


          • Типично

            Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
            Не, и по принцип не съм фен на златото. Може би бих купил малко ако падне на $600. Но това няма да стане в близките 1-2 години.
            Типично, за неподправен оптимист.

            Не знам дали да ти пожелая да разбереш за какво говоря някога. Не искам да ти го пожелавам лично но пък е в мои интерес защото съм от другата страна на играта.
            Така че съжелявам...ама дано разбереш за какво говоря на практика. ))


            Към 10 часа наше време пазара е 0.7 % нагоре абсолютно "фундаментално" със обем който е 2 пъти по нисък от среднодневния от последния месец който пък е два пъти по нисък от среднодневния през последните 6 месеца който пък е много по нисък от този 2015 година началото и т.н да не проверявам.

            Т.е абсолютно никой няма на пазара. Знаеш какво е това.....абсолютно никой на практика.

            Коментар


            • Ако ти игреаеш покер

              Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
              На покера играя винаги фундаментално и 95% от случаите обирам "парите" на другите ("жетоните" искам да кажа). При това го правя с хора, които много добре знаят, че ако нямам силни карти не залагам.

              Как става това?
              Ако ти играеш покер ( съмнява ме щото нямаше да кажеш това ) и ако хората знаят че ти играеш само силни карти, то тогава ти си прозрачен за всеки който е поне малко по напред сиреч си изключително слаб играч. Не можеш да обереш със само силни карти никой който хваща нещо от тази игра. Напротив той ще те обере с 2 и 3 ка от различни бои само с една ръка.Щото си много сигурен. А когато те познават че играеш само силни карти всеки ще се откаже навреме и ще спечелиш минимума. Можеш да обереш само балък.

              как става това ? Играеш със слаби играчи ...ето така става. Ела да играеш с мен покер и ще ти сваля чорапите ))))

              Забавното в случая е, че по същия начин играеш явно на борсата. И резултата ще е подобен може би поради факта че тези срещу които играеш са доста добри.

              Коментар


              • Чуството което изпитвам към теб е подобно

                Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
                Това, че светът е подобен на Матрицата не е чак толкова невероятно.

                Това, че пазарът се манипулира от хедж фондове, така че акциите да се 2х по-скъпи от реалната им цена е невъзможно. Повечето хора, които не разбират как функционира пазара вярват точно в това, че всичко на пазара е аба-бала. Така че за мене ти не си изключение.
                Чуството което изпитвам към теб е подобно.
                Повечето хора не разбират как функционира пазара и ти не си изключение.
                А хората които вярват че пазара функционира правилно и е невъзможна манипулация вярват в това което вярваш ти.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
                  Мишо имаш ли злато ...
                  Не, и по принцип не съм фен на златото. Може би бих купил малко ако падне на $600. Но това няма да стане в близките 1-2 години.

                  Коментар


                  • Мишо имаш ли злато ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение

                      Това, че пазарът се манипулира от хедж фондове, така че акциите да се 2х по-скъпи от реалната им цена е невъзможно. Повечето хора, които не разбират как функционира пазара вярват точно в това, че всичко на пазара е аба-бала. Така че за мене ти не си изключение.
                      Затова, повечето хора от Стийт-а казват, че Федът манипулира. Защото това в известен смисъл е вярно и дори очевидно.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                        И на покера можеш да спечелиш ако си добър, но ако мислиш фундаментално все едно играеш ротативка. Може да печелиш известно време но в крайна сметка ще загубиш ако на време не си вземеш парите.
                        На покера играя винаги фундаментално и 95% от случаите обирам "парите" на другите ("жетоните" искам да кажа). При това го правя с хора, които много добре знаят, че ако нямам силни карти не залагам.

                        Как става това?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение

                          Това е все едно да ти кажат сега че всъщност света в който живееш не е истински и да няма как пряко и лесно да ти докажат. Колко хора ще помислят че са глупости и колко хора ще повярват от раз?
                          Това, че светът е подобен на Матрицата не е чак толкова невероятно.

                          Това, че пазарът се манипулира от хедж фондове, така че акциите да се 2х по-скъпи от реалната им цена е невъзможно. Повечето хора, които не разбират как функционира пазара вярват точно в това, че всичко на пазара е аба-бала. Така че за мене ти не си изключение.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                            Не знам дали си гледал изпълненията на ДАУ по 1500 - 2000 пункта през кризата от 2009 г/ през 10 минути три пъти/....ама толкова ясна фалшификация и шиши не прави....
                            Не съм ги гледал, бях прекалено зает да купувам

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Pronto Разгледай мнение
                              От човек набутан при Шиши и Коба, къв акъл да взема?
                              Щял да сменя системата - с кое? С Магурата ли

                              Когато трейдър открива "колелото", че системата е манипулирана, трябва му се "взима книжката".
                              Аз съм спекулант ,обичам да купувам фабрики на 8 септември .....а ти какъв си....крепител на статуквото ... по зле и от мен.....защото аз знам какво купувам а ти не ....

                              Не знам дали си гледал изпълненията на ДАУ по 1500 - 2000 пункта през кризата от 2009 г/ през 10 минути три пъти/....ама толкова ясна фалшификация и шиши не прави....
                              Тези печатниците в момента изпиват и последните сокове на тази система.....
                              Въпроса е не дали а кога ще е краят ....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                                Нещо нервите ти избиха в преклонение към големия бял жандарм....
                                Всички сме на мнение е време да се смени системата на финансите и икономиката и най големия губещ е Уолстрийт при тази смяна ...
                                Това става по два начин с проправителствен преврат или с революция....
                                за сега го готвят като цирк.... Предишния опит през 1929 г видя до къде доведе....
                                От човек набутан при Шиши и Коба, къв акъл да взема?
                                Щял да сменя системата - с кое? С Магурата ли

                                Когато трейдър открива "колелото", че системата е манипулирана, трябва му се "взима книжката".

                                Коментар

                                Working...
                                X