IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
    това доколкото схващам не е зърнопроизводител. Трябва ми зърнопроизводител, да му купя пут опции или директно къси. За хедж на зърнопроизодител, който имам на бфб. Има притеснителни данни относно запасите на зърно а не ми се продава компания на р/е 5 и р/в 0.5. Ножицата между бфб и nyse е много разтворена и търся подходящ хедж.
    Много странно. Аз като тегля мислено няколко линии на пшеницата и ми излиза по-скъпа догодина...в долари. Освен и двамата да сме прави, но тогава в съплая на долари ще е проблема и хеджа ще е друг

    Коментар


    • Тогава да сменим подхода. Какво събитие може да събори цената на Агрия? Кой би спечелил от това нещо? Да видим дали има такъв, който още не е скочил?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
        това доколкото схващам не е зърнопроизводител. Трябва ми зърнопроизводител, да му купя пут опции или директно къси. За хедж на зърнопроизодител, който имам на бфб. Има притеснителни данни относно запасите на зърно а не ми се продава компания на р/е 5 и р/в 0.5. Ножицата между бфб и nyse е много разтворена и търся подходящ хедж.
        Ааааа добре, разбрахме се. За хедж на Агрия се сещам за 2 европейски, ама късно се сещаш. Вече ги размазаха

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
          Дайте някоя набалончена земеделска компания. Ама много набалончена ако може
          Дай дефиниция на "земеделска". Тези, които се ограничават само с производство на земеделска продукция без преработка или дистрибуция и т.н. не са много измежду листнатите компании. Други пък вече спихнаха Примерно ANDERSONS (ANDE).
          Ама може да се пробваш на Calavo Growers
          http://finviz.com/quote.ashx?t=CVGW&ty=c&ta=0&p=m

          Или една австралийска: GRAINCORP LTD (GNC)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
            http://finviz.com/quote.ashx?t=TSCO&ty=c&ta=0&p=m
            Какво си намислил?
            това доколкото схващам не е зърнопроизводител. Трябва ми зърнопроизводител, да му купя пут опции или директно къси. За хедж на зърнопроизодител, който имам на бфб. Има притеснителни данни относно запасите на зърно а не ми се продава компания на р/е 5 и р/в 0.5. Ножицата между бфб и nyse е много разтворена и търся подходящ хедж.
            Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
              Дайте някоя набалончена земеделска компания. Ама много набалончена ако може
              http://finviz.com/quote.ashx?t=TSCO&ty=c&ta=0&p=m
              Какво си намислил?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                Потвърждавам - бях в Барселона миналата седмица.... Голям купон тече ...
                И сега с тез мачове едва ли им е до избори

                Коментар


                • Дайте някоя набалончена земеделска компания. Ама много набалончена ако може
                  Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                  Коментар


                  • ....

                    In the first quarter, the U.S. stock market recorded net sales of $7 billion with foreign investors dumping $27 billion worth and mutual funds unloading $4 billion. Corporations remained the single biggest source of support for the equity market with buybacks totaling $173 billion.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                      Нищо ново няма има в Испания
                      Потвърждавам - бях в Барселона миналата седмица.... Голям купон тече ...
                      За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                      Коментар


                      • Някой разбира ли tiered комисионните на IB?
                        Сега правих разни ексели, смятах чудесии и излиза че дори най-ниският tier е по-изгоден от fixed, а по-високите са по-изгодни.

                        Коментар


                        • Повишаването стойноста на йената също не е за пренебрегване

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Blackhat Разгледай мнение
                            Тея комици не са интересни, Но някой да е забелязъл ли е в неделя има избори в Испания?
                            Може да има мазни изненадки като миналта година с гръцките драми ...
                            Нищо ново няма има в Испания

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Blackhat Разгледай мнение
                              Тея комици не са интересни, Но някой да е забелязъл ли е в неделя има избори в Испания?
                              Може да има мазни изненадки като миналта година с гръцките драми ...
                              Да бе, не са интересни... Сириза номер 2 Както и да е. Брексита тази седмица е по-важен

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                                Покрай този Брексит, никой не обръща внимание какво се случва в Италия
                                Тея комици не са интересни, Но някой да е забелязъл ли е в неделя има избори в Испания?
                                Може да има мазни изненадки като миналта година с гръцките драми ...

                                Коментар

                                Working...
                                X