IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • доволен съм от падането на петрола евреи. бомбата на 4н наистина се оказа силна . индексите леко ме изнервят но е в рамките на търпимото . знам обаче, че предстоят най страхотните дни в живота на тъй нареченото Чалговечество и това ми дава сили да поизтърпя още малко )))))))

    Коментар


    • тоя обем няма такъв . дано са продали за 30 далорески евреитееееееееееееееееееееееееееееееее. хяхяхяхяхях

      сега как бичат кът биха обемя
      Last edited by the architect; 25.05.2017, 13:46.

      Коментар


      • сега оооол ин да бием дънцето на 50,161

        Коментар


        • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
          къс зехтин от бомбата 4н 51,111
          време е за 30 доларя
          ама ка свалям зехтиня с ряз а , от бомбата . с индексите ще е гапче за насдак 777. хяхяхяхяхяхяхях

          Коментар


          • общо взето сме на ден два до върхо . колапсът е адси близо . мина праздника и как избичиха тия гадове . хяхяхяхяхххяхяхях
            гааааааааааааси сега погледнах последният лоу на сипа е 2345,67 тоооочно урудска раота )))))))))))))))))))
            Last edited by the architect; 25.05.2017, 10:02.

            Коментар


            • бооооооже боже ама днеска е български праздник евреи, не е Ханука . падай казах евреййййййййййски индексиииииииииииии. тука прибирам една порциика . хяхяхяхяхяхяхяхяхя

              и ся кво като запълнихте гапа на дау жунс ,че голяма работа . колко спечелихте от суапове мишииииииииии
              Last edited by the architect; 24.05.2017, 17:39.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                Teva - тия почнаха да ме дразнят....така, че удвоих позицията...
                Аз пък доволен..и мисля че има потенциал да стана още по...
                Една от редките позиции където ползвах стоплос и ме изхвърли зад борда на над 32$

                Има все още 2 големи нерешени проблема всеки от които може да сгъне акцията още по 10-15%.
                Вероятно е тази година да има негативно развитие и по двата. Копаксона, още следващия месец може би ще види първия си генерик конкурент, после идват още.
                Дивидента - съмнява ме че ще бъде отрязан значително ако ли не и анулиран. Зависи какво ще настоява новия сео.
                Просто при тия нива на дълга не е особено смарт да се мъчат с него в тоя му размер.

                Когато се изяснят/ стабилизират нещата по горните 2 - тогава мисля че ще е добре за хубаво пълнене. Надявам се да не е над 25$

                Коментар


                • пускайте къси днес . на празник еврейските индекси винаги падат много красиво .

                  Коментар


                  • Гледайте филма за Бърни Мадов с Роберт де Ниро и Мишел Пфайфър. Няма финанси, но човешки трагедии!

                    Коментар


                    • Тези сметки са интересни. Ако Федът намали баланса си с $2 трлн. лихвата по US 10YR ще скочи с 0.75%.

                      Mark Cabana, head of U.S. short rate strategy at Bank of America Merrill Lynch, said he expects the Fed to ultimately reduce its balance sheet by about $1 trillion. He said the reduction of $2 trillion is estimated to have the equivalent impact of a 0.75 increase in the yield of the 10-yearTreasury note, all else being equal.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                        Teva - тия почнаха да ме дразнят....така, че удвоих позицията...
                        И аз се чудя за това, някакво повече инфо има ли някой или ще се залага по графики ? Уж стигна дъното, няколко пъти
                        Last edited by vortexbg; 24.05.2017, 00:44.

                        Коментар


                        • ареееееееееее еееееееееее евреииииииииии . на гапове ли ше си играем мишииииииииииииииии късо за ново дъно хяахяхяхяхяхя

                          Коментар


                          • Teva - тия почнаха да ме дразнят....така, че удвоих позицията...
                            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                              http://www.aaii.com/sentimentsurvey

                              Я, ти да видиш, под 1/4 кекави биченца и цяло стадо мечоци, воглаве с архито...
                              Докато първите не минат поне половината - няма шанс за кланица.
                              Има май още леб в тоя булмаркет.

                              Investors are 'profoundly underinvested' in stocks, says Raymond James' Jeffrey Saut

                              http://www.cnbc.com/2017/05/23/somet...ond-james.html

                              Коментар


                              • http://www.varchevbrokers.com/според...ане-при/

                                ужким да не се пазарува по върховете а точно тва правят
                                Вся Власть Советам

                                Коментар

                                Working...
                                X