IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Инвестиции в чуждестранни акции

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от vankata23 Разгледай мнение
    vw e долу с 23%. Време ли да купуваме?
    Според мен - дори сега БМВ и Даймлер са по-сгодни от костенуркаджиите.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

      To убаво за назад, ъм за напред...то по важно бе.
      А и друго си е да попрочетеш по 2-3 хубави анализа на бици и мечоци - па тогава да решиш.
      Не всичко де ти изглежда могъщо и секси може да ти носи парички..

      Зависи от времевият хоризонт.

      А за напред: нали не мислиш, че купувам швабски акции без да погледна най-новите отчети на компаниите... да не говорим, че малко от малко аз: вътре в една от тези компании.
      Last edited by Императорът; 21.09.2015, 15:01.
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от vankata23 Разгледай мнение
        vw e долу с 23%. Време ли да купуваме?
        Според мен не. Едно е да не им наложат глоба, друго по 1000 долара на кола, трето по 30 000 на кола. Сигурно ще има споразумение след като от VW толкова бързо си признаха и се извиниха. Въпросът е какъв ще е размера на обезщетението.
        Това за дългосрочно. Интрадей, който каквото му хрумне да прави.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от emos Разгледай мнение
          Отговора е елементарен.Трябваше да отидеш преди няколко дни на сбирката на инвеститорите и щеше да си наясно.Аз си го изясних още преди мноого години
          OK, ма не бъркай сбирките и количеството с качеството.
          Морския въздух май действа по благотворно на спекулата/инвестирането.
          Неслучайно и 3-та успешни интервюирани досега са покрай морето.

          Коментар


          • vw e долу с 23%. Време ли да купуваме?
            #dagoduhatbednite

            Коментар


            • Първоначално изпратено от elkin Разгледай мнение
              винаги съм се чудил как по форумите всички уж все печелят , обаче реалността е друга. всеки си пише само печелившите сделки. така си го обяснявам този феномен.
              Отговора е елементарен.Трябваше да отидеш преди няколко дни на сбирката на инвеститорите и щеше да си наясно.Аз си го изясних още преди мноого години
              За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                Не разбирам немски - но Франкфуртската има и английска версия - а цифрите ги познаваме всички. В страничката на всяка компания си има основните неща за години назад - продажби, печалба, дивидент - не ти трябва език - стига да знаеш няколко масови финансови думички - и дете би се справило. Търгувам през Еврофинанс.

                To убаво за назад, ъм за напред...то по важно бе.
                А и друго си е да попрочетеш по 2-3 хубави анализа на бици и мечоци - па тогава да решиш.
                Не всичко де ти изглежда могъщо и секси може да ти носи парички..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                  Само още два въпроса, разбираш ли немси и с кой посердник търгуваш?
                  Не разбирам немски - но Франкфуртската има и английска версия - а цифрите ги познаваме всички. В страничката на всяка компания си има основните неща за години назад - продажби, печалба, дивидент - не ти трябва език - стига да знаеш няколко масови финансови думички - и дете би се справило. Търгувам през Еврофинанс.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                    Е, мъничко - колкото за примоцийката. Освободих малко парички от друго място и рекох да оползотворя. Къде какво си имам ще разбереш - и всички - в края на годината, като нарисувам и кача шарените колелца.
                    Само още два въпроса, разбираш ли немси и с кой посердник търгуваш?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                      По точно като сума за кви пари говорим Ако може едно фото
                      Е, мъничко - колкото за примоцийката. Освободих малко парички от друго място и рекох да оползотворя. Къде какво си имам ще разбереш - и всички - в края на годината, като нарисувам и кача шарените колелца.

                      А глупавите костенуркаджии продължават да потъват, докато Даксът вече уверено възстановява загубите.
                      Last edited by Императорът; 21.09.2015, 12:10.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                        От Франкфуртската, драги приятелю - купувам си ги през моят посредник и платформата Айфокс. Нищо особено - взех си Daimler и BMW - другите не щат да падат.
                        По точно като сума за кви пари говорим Ако може едно фото

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                          казвай от къде да взема и аз, че да ходим заедно по ОС и навън
                          От Франкфуртската, драги приятелю - купувам си ги през моят посредник и платформата Айфокс. Нищо особено - взех си Daimler и BMW - другите не щат да падат.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                            Как не си аз от две седмици те чета ,че само купуваш май на демото бръмчиш
                            Никога не съм си играл с демо-та. Аз купувам само истински акции - и то задължително: акции, които намирам секси.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                              Хм: май трябва да благодаря на оная бабка от ФЕД - задето сварих да бодна нелоши нещица рано-рано на сгодни цени.
                              казвай от къде да взема и аз, че да ходим заедно по ОС и навън

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                                Не ПР - просто споделям стратегията си по принцип - каквото е туканка, това и навън.

                                Още не ного купил навън - тепръва почвам да.
                                Как не си аз от две седмици те чета ,че само купуваш май на демото бръмчиш

                                Коментар

                                Working...
                                X