IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моят портфейл в момента е следния.... а вашия ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
    От доста време тези ги заглеждам - аз обичам биричка - а и американо-белгийците са важна част от портфейлът на един от добрите ни фондове.

    Ного произвеждат тия - баси - ако искат могат да напълнят Черно море с биричка... или поне Мраморно море.
    Сега посветна ли се защо ти пуснах вчера секси чарта на Алтрия ?
    Над 1/4 имат и от бирата.
    Пиво и цигарка - класика, как няма къртят миФки...

    Коментар


    • Ауууу - това е ного яка картинка
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
        Ного произвеждат тия - баси - ако искат могат да напълнят Черно море с биричка... или поне Мраморно море.
        хммм

        destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

        Коментар


        • Първоначално изпратено от elkin Разгледай мнение
          след като ИнБев погълна Сабмилер , акциите ми изглеждат още по стабилни.
          http://www.investor.bg/novini/346/a/...paunda-203995/
          От доста време тези ги заглеждам - аз обичам биричка - а и американо-белгийците са важна част от портфейлът на един от добрите ни фондове.

          Ного произвеждат тия - баси - ако искат могат да напълнят Черно море с биричка... или поне Мраморно море.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от elkin Разгледай мнение
            iShares STOXX Europe 600 Food & Beverage UCITS ETF DE - 100%
            http://www.bloomberg.com/quote/SX3PEX:GR
            след като ИнБев погълна Сабмилер , акциите ми изглеждат още по стабилни.
            http://www.investor.bg/novini/346/a/...paunda-203995/
            Нека да изсмучим Земята , тя не ни е нужна.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
              това беше адресирано до него, не до теб
              Да, ако държа още акции в СФИ следващата година и денят ми е свободен, ще отида
              destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                Та ние се видяхме с него.
                това беше адресирано до него, не до теб

                Коментар


                • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                  Значи трябва да се видим на ОС на имотите ???
                  Та ние се видяхме с него.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                    Секси, трънки..на мен ми мяза на мазен тлъст костенур..

                    Ей това е секси, не кат на нашия дебелак отрочето...

                    http://finviz.com/quote.ashx?t=MO&ty=c&ta=0&p=m
                    Не е тлъст мазен костенур, но по-скоро могъщ кит, който яде планктони.

                    А какво е това, дето си го пуснал - видя ли как вървят продажбите и печалбицата му? - Горе-долу не мръдат - само цената на акцията е скокнала, а и туканка:

                    http://www.boerse-frankfurt.de/en/eq...c+US02209S1033

                    нещо ми се разминават данните за дивидентецът.
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
                      И аз ще почна с колелцата, че с Императора започнаха да ни се засичат компании


                      Значи трябва да се видим на ОС на имотите ???

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
                        И аз ще почна с колелцата, че с Императора започнаха да ни се засичат компании


                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                          Разбира се, че ще предпочетеш Allianz, защото компанията е по-секси.
                          Секси, трънки..на мен ми мяза на мазен тлъст костенур..

                          Ей това е секси, не кат на нашия дебелак отрочето...

                          http://finviz.com/quote.ashx?t=MO&ty=c&ta=0&p=m

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
                            Чудех се дали да си взема Allianz или Munich Re, но в крайна сметка реших Alianz. Munich Re изглеждат малко по-добре с коефициентите и имат обратно изкупуване, но добрия резултат за H1 дойде благодарение на силния долар. Зa Q3 доларът не се представя толкова добре, така че не очаквам и толкова силни резултати за компанията
                            Разбира се, че ще предпочетеш Allianz, защото компанията е по-секси.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                              Аферим - ама то и изборът не е толкова голям - така че логическо да ни се засичат компании.
                              Чудех се дали да си взема Allianz или Munich Re, но в крайна сметка реших Alianz. Munich Re изглеждат малко по-добре с коефициентите и имат обратно изкупуване, но добрия резултат за H1 дойде благодарение на силния долар. Зa Q3 доларът не се представя толкова добре, така че не очаквам и толкова силни резултати за компанията
                              destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от puf paf Разгледай мнение
                                Buy - 6C4 - 500 x 1.365
                                Ще се окаже , че си остъргал дънцето
                                А защо никой не се похвали, че е продавач
                                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                                Коментар

                                Working...
                                X