IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моят портфейл в момента е следния.... а вашия ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
    как е доходността тази година?
    идеална, не сметам 4е требва да се дискутира публи4но

    Коментар


    • Първоначално изпратено от volaswap
      ...
      как е доходността тази година?
      Last edited by X_Y; 28.06.2016, 12:56.
      destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
        дам, някаква идея защо не могат да се регистрират българи?
        като ти видата кви акции предлагас и сте те иzклу4ат на момента

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение
          чували ли сте за Айондо приложението!?

          подобно приложение за БГ също би имало сериозно търсене сред инвеститорите от среден и дребен калибър.
          дам, някаква идея защо не могат да се регистрират българи?
          destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

          Коментар


          • чували ли сте за Айондо приложението!?

            подобно приложение за БГ също би имало сериозно търсене сред инвеститорите от среден и дребен калибър.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Babbitt Разгледай мнение
              Полаксов, аз пиша каквото мисля, ти имаш проблем с някакви никове, но забравяш, че съм депозирал кинти за лигата в твоя полза, които парички ми отказаха. Ако искаш пак ще инвестирам теб. Вярвам в твоите способности, на Пирамид не вярвам за онова под мивката, за което ми е сърдит.
              аз мислех, че поне плочки можеш да лепиш....а те под мивката взели та паднали....язък.
              препоръка е

              Коментар


              • 1
                Last edited by Black and white cat-foot; 01.07.2016, 12:17.
                destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                Коментар


                • Днес разчитах някои да даде акъл какво да се купува...
                  Аз купувах bmw,daimler,commerzbank,unicredit,nike.........
                  Last edited by alchen; 24.06.2016, 19:15.

                  Коментар


                  • +
                    Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
                    Браво. Ти човече си голям късметлия
                    абе и без брекзит бях на +

                    пп благодаря инта

                    по-интересната новина за мен днес е това




                    първи модул в завода на Aqua Metals
                    Last edited by Black and white cat-foot; 24.06.2016, 15:02.
                    destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
                      поздрав за всички с класиката от света на диска злато, злато, злато

                      https://www.youtube.com/watch?v=v3K9st7xg5A

                      пп без промяна на портфейла




                      Заслужена радост !
                      Дано се задържиш по дълго върху бика !
                      И не се налага чужда намеса!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
                        поздрав за всички с класиката от света на диска злато, злато, злато

                        https://www.youtube.com/watch?v=v3K9st7xg5A

                        пп без промяна на портфейла
                        Браво. Ти човече си голям късметлия
                        Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                        Коментар


                        • поздрав за всички с класиката от света на диска злато, злато, злато

                          https://www.youtube.com/watch?v=v3K9st7xg5A

                          пп без промяна на портфейла
                          destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                            Лорде в другата тема каза, че спираш да пишеш това само за лордския ник ли се отнасяше?
                            Почвам си мисля, че тоя човек страда от раздвоение на личността.
                            Ако е така, простено му е всичко написано.
                            Единствената ми препоръка: Консумирайте алкохолни напитки в умерени количества

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Babbitt Разгледай мнение
                              Полаксов, аз пиша каквото мисля, ти имаш проблем с някакви никове, но забравяш, че съм депозирал кинти за лигата в твоя полза, които парички ми отказаха. Ако искаш пак ще инвестирам теб. Вярвам в твоите способности, на Пирамид не вярвам за онова под мивката, за което ми е сърдит.
                              е тук ме застреля за ква лига става въпрос

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                                Лорде в другата тема каза, че спираш да пишеш това само за лордския ник ли се отнасяше?
                                Полаксов, аз пиша каквото мисля, ти имаш проблем с някакви никове, но забравяш, че съм депозирал кинти за лигата в твоя полза, които парички ми отказаха. Ако искаш пак ще инвестирам теб. Вярвам в твоите способности, на Пирамид не вярвам за онова под мивката, за което ми е сърдит.

                                Коментар

                                Working...
                                X