IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моят портфейл в момента е следния.... а вашия ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • `3CZ- 99% на БФБ
    ABG-99% в Испания

    Коментар


    • Първоначално изпратено от wallbanger Разгледай мнение

      Не, не ме е срам - след последните покупко/продажби е 1,35, което според мен си е ОК.
      Бива
      Събитията не винаги отговарят на очакванията!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от wallbanger Разгледай мнение

        Не, не ме е срам - след последните покупко/продажби е 1,35, което според мен си е ОК.
        Повече от добра. Браво!!! Мойта при хима е далеч по-висока

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение

          А що не посочваш цифрички? Да не би да те е срам?
          Не, не ме е срам - след последните покупко/продажби е 1,35, което според мен си е ОК.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от wallbanger Разгледай мнение

            Според мен много добра
            А що не посочваш цифрички? Да не би да те е срам?
            Събитията не винаги отговарят на очакванията!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от конфуций Разгледай мнение

              Смелчага

              Колко ти е средната?
              Според мен много добра

              Коментар


              • изкушавам се да продам уиз еър
                destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                Коментар


                • Първоначално изпратено от wallbanger Разгледай мнение
                  И моят:
                  1. Chim - 99.7%
                  Смелчага

                  Колко ти е средната?

                  Коментар


                  • И моят:
                    1. Chim - 99.7%

                    Коментар


                    • ( компания ) (процент от портфейла)
                      Софарма имоти АДСИЦ - 36,25%
                      Фонд за недвижими имоти България - 11,26%
                      Корадо България - 8,85%
                      Софарма трейдинг - 8,76%
                      ХЕС- 8,33%
                      Стара планина холд - 4,51%
                      Булгартабак - 3,72%
                      Спиди - 3,26%
                      Албена - 2,72%
                      Елана агрокредит - 2,38%
                      Монбат - 2,17%
                      М+С Хидравлик - 2,00%
                      Адванс - 1,78%
                      ПИБ - 1,54%
                      Софарма - 1,13%
                      Дружба стъкларски заводи - 0,69%
                      Фазерлес - 0,66%

                      През последните 2 месеца, продадох КРЗ Одесос, и половината Спиди. С кеша допълних ФНИБ. Дано съм взел правилното решение

                      Коментар


                      • http://www.londonstockexchange.com/e...JEGBXSTMM.html

                        уахухуху!!!

                        днес летим
                        destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                        Коментар


                        • Мъ-ъм.

                          Благодаря за това. Аз намирам дивиденти секси: да - и могъществото също за важно.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Импи може би не стана ясно, но точно числата нямах предвид. Изобщо не става дума за точни числа, въпреки че и казват и вселната бил някакво число, но това другатема, Понякога социалния елемент има вероятност да бие числото))) И за това те поздравих - за един вид стоицизАма, за упоритостта да гониш деведенти дружества, (без значение на главницата) и изобщо з оптмистическото присъствие - видяхме как некои си продадоха душите на дявола и от крайни бикове станаха крайни мечки, но ти се държиш към постоянството което е добър пример като цяло)))) така че изобщо не говорим за числото)))) В края на краищата секи портфейл се всежда до число и всеки си го знае числото, в случая не коментирах това)))))
                            Не е препоръка... !!!
                            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                              това е темата за портфейлите, така, че не виждам защо да се закоментирате на лични. Ползвам случая да поздравя импето за деведентния %. Но храня много (ного) малки съмнения дали го е сметнал точно))))) Мотива ми е, че ИмпИто е повече социална "личност" а не конкретно "математическа")))) Но това няма значение, важното е че го "кефи" неговия собствен ДЕВЕДЕНТСКИ портфейл. Жив и здрав Импи)))))
                              Хльъх. сега ще кажеш, че не умея да смятам проценти ли? Вярвай - добър съм в туй - а и работата ми изисква. Разбира се - окончателно ще може да се каже краят на годината - обясних защо... реалната доходност от наличните може да варира от 4.5% до 5% напримерно... а и мога да си купя и други секси неща дотогава. Обещал съм краят на годината да нарисувам дивидентни колчета и да ги покажа.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • това е темата за портфейлите, така, че не виждам защо да се закоментирате на лични. Ползвам случая да поздравя импето за деведентния %. Но храня много (ного) малки съмнения дали го е сметнал точно))))) Мотива ми е, че ИмпИто е повече социална "личност" а не конкретно "математическа")))) Но това няма значение, важното е че го "кефи" неговия собствен ДЕВЕДЕНТСКИ портфейл. Жив и здрав Импи)))))
                                Не е препоръка... !!!
                                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                                Коментар

                                Working...
                                X