IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моят портфейл в момента е следния.... а вашия ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Прекръстете тема, че в последните 2-3 страници, няма нито едно мнение по реалната тема... Айде малко по-сериозно моля...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

      а плюшени играчки?
      Да, ако човекът е момиче или детенце
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

        а плюшени играчки?
        хахаха, и плюшени може стига да са позлатени

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

          Кой може да гушка златце? Това е противоестествено - гушкат се само живи неща.
          а плюшени играчки?
          destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

            ....

            Чичо Манчо, това бе прелюбопитно, но какво общо има с портфейлите или с близането на златце?
            може би мислите, които си отглеждаме и подхранваме

            “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

            Коментар


            • Че то гушкането си е платонично близане

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Van Basten Разгледай мнение

                Човек, ама ти наистина ли го ближеш това злато ?!?

                OMG... Винаги досега като съм чел да пишеш това, съм си мислел, че се шегуваш (от типа на "ами ако не расте цената му, ще си го гледам/радвам/гушкам/"ближа" и т.н." ...)

                Уби ме, честно !
                Ного ясно, че го ближа - обясних защо. Това не е извратено, защото е с лечебна цел.

                Кой може да гушка златце? Това е противоестествено - гушкат се само живи неща.

                Чичо Манчо, това бе прелюбопитно, но какво общо има с портфейлите или с близането на златце?
                Last edited by Императорът; 19.07.2017, 14:44. Причина: Близане на златце - здравословно, а не противоестествено.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Притча за змията и цирковия артист.

                  Един добър човек, цирков артист, заминал с приятели на експедиция в Африка. Веднъж, докато се разхождали в джунглата попаднали на горски пожар и видели как едно малко змийче се опитвало да се спаси от него. Нашият герой влязъл в огъня и спасил змийчето. Взел го със себе си, опитомил го и започнал да го дресира. Все пак нали от това разбирал, нали това била професията му? Научил змийчето да приема храна от ръката му, научил го да се подчинява на заповедите му. Постепенно малкото змийче пораснало и се превърнала в огромна боа. В един момент господарят й решил, че новата му придобивка е готова за цирковата арена и започнал да я включва в програмата си. Коронният им номер бил следния: Човекът заставал в центъра на арената, извиквал змията при себе си, тя идвала и започвала да се увива около него, започвайки от краката му, та чак до раменете. Когато стигнела на нивото на главата му, той я целувал и след това по негова команда го освобождавала и се скривала зад декорите, които изобразявали дива африканска гора. Публиката била изключително впечатлена от нашия приятел и неговия номер със змията. Цирковите театри се надпреварвали да му предлагат работа и постепенно той се замогнал достатъчно. До толкова забогатял от своя номер със змията, че не било необходимо да работи повече, но той не спирал да приема нови и нови ангажименти. Веднъж обаче се случило непоправимото. По време на поредното представление човекът изпязъл на сцената, повикал змията, тя започнала да се увива около него. Всичко вървяло по план, стигнала до раменете му, приближила се до главата му, той я целунал и й дал знак да го пусне, но тя не отпускала хватката си. Дори напротив, започнала все по-силно да стяга и притиска своя "господар". Човекът отново и отново повтарял командата си, но звярът вече не реагирал на заповедите му. Никой не разбрал какво се случва. Всички си мислили, че това е игра, че всичко е част от номера на цирковия артист. Това обаче вече се било игра, а неравна борба на живот и смърт. Чак когато човекът се отпуснал без дихание, огромната боа го освободила от хватката си, спуснала се на земята и тихо потънала в мрака на нощта...
                  С най-добри чувства и с уважение към Импето и към всички колеги от този форум!
                  Last edited by Чичо Манчо; 19.07.2017, 11:52.
                  Vanitas vanitatum...

                  Коментар


                  • Импов, ти много си се отворил на лизане..Отиди на плис- плис и там има хубави неща за лизане.. Ще забравиш всички болежки..

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

                      Ми ного просто:
                      - златцето е изключително важно за кокълите и хрушялите - ближи си някоя монета с достатъчно висока проба.
                      - котката е полезна заради нискочестотните звуци, които издава, като казва: "мррррррррррррррррррррррррррр" - те спомагат за регенерацията на всякакви тъкани, особено кокъли - и това е медицински доказано.
                      - конякът - ми защото ти трябва някакво оправдание, за да го пиеш.


                      Преди години два пъти в годината си купувах по 3-4 блистера Антикокълоболин и ги изпивах, ама откак имам котка и ближа златце - вече не ми трябват хапчета.

                      Златцето е важно и за имунитета, сребърцето има бактерицидно действие - добре е зимата да си близвате и двете.
                      Човек, ама ти наистина ли го ближеш това злато ?!?

                      OMG... Винаги досега като съм чел да пишеш това, съм си мислел, че се шегуваш (от типа на "ами ако не расте цената му, ще си го гледам/радвам/гушкам/"ближа" и т.н." ...)

                      Уби ме, честно !

                      Коментар


                      • Парите са, за да живееш добре с хората, които обичаш !!!!

                        Коментар


                        • Това: аз на стари години ли?
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

                            Това жълто тенеке затова е толкова ценно, защото повечето хора нямат алергична реакция към него и могат да си го лижат и целуват на воля

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение


                              Прибрал се мъжа вкъщи и казал на жената:
                              - Жено,дай една ментичка за стомаха.
                              Тя дава... Той казва:
                              - Жено,дай една биричка за бъбреците.
                              Тя пак дава.
                              - Жено,дай едно винце за сърцето.
                              Женицата пак дава и накрая той мислил, мислил и казал:
                              - Абе жено,мани ги тия лекарства,сипи една ракия!
                              Ама тя и ракията е полезна... само дето човек ако пие всичките изброени лекарства, ще се опиянчи кат` тако`а.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

                                През последните 4 години лек за всички проблем ми са редонвите тренировки - лостове, успоредка и всяко физическо натоварване - 2-4 пъти седмично. Друго не ми трябва засега !!!!!
                                Браво!Много уважавам спортуващи хора!

                                Коментар

                                Working...
                                X