IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моят портфейл в момента е следния.... а вашия ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение
    Момчета, как се представят портфейлите ви от началото на годината? Моят е -5%.
    Овърпърформвам* срещу SOFIX -1,26% при мен при -4,29% на индекса. Агрокредит, БРЕФ, Монбат, Хим, Фарма-мама и Градус.



    * Шегувам се и се самоиронизирам.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение
      Ех, само двама на печалба излязоха. Другите батковци, каки, кой от кой по-по-НАЙ играчи мълчат. Явно наистина само се печели на нашия умрял пазар.
      -2.1%

      Пардон, -1,8% в момента.
      Пътека се прави камък по камък!

      Коментар


      • Ех, само двама на печалба излязоха. Другите батковци, каки, кой от кой по-по-НАЙ играчи мълчат. Явно наистина само се печели на нашия умрял пазар.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение
          Момчета, как се представят портфейлите ви от началото на годината? Моят е -5%. Подлъгах се да купя тук там по едно време на нашия умрял пазар. Помислих, че ще има някакъв краткосрочен ъп. По-добре да си бях седял на ръцете, ама......Та с уточнение -5% на сумата, която съм зарязал в посредника. Тя е може би пет пъти по-малка от каквато беше преди година.
          На ДАХ портфеила е супер + 15% с Аареалбанк в момента ама на нашия е гола вода неколко химчета му разказват играта ...в края на месеца ще го калкулирам че имам неликвидни като холдинг Варна и холдинг Света софия и нов век....
          Купих и малко Трасе....заради чакащ добър отчет....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение
            Момчета, как се представят портфейлите ви от началото на годината? Моят е -5%. Подлъгах се да купя тук там по едно време на нашия умрял пазар. Помислих, че ще има някакъв краткосрочен ъп. По-добре да си бях седял на ръцете, ама......Та с уточнение -5% на сумата, която съм зарязал в посредника. Тя е може би пет пъти по-малка от каквато беше преди година.
            +1.7%, чак и аз се изненадах, но той си е почти само БРЕФ, АТЕРА, Елана Агрокредит, Агрия, ХИКА и Трейс..

            Коментар


            • Момчета, как се представят портфейлите ви от началото на годината? Моят е -5%. Подлъгах се да купя тук там по едно време на нашия умрял пазар. Помислих, че ще има някакъв краткосрочен ъп. По-добре да си бях седял на ръцете, ама......Та с уточнение -5% на сумата, която съм зарязал в посредника. Тя е може би пет пъти по-малка от каквато беше преди година.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение

                Е как? Като си в чат с още 200 програмисти има ли шанс да изпуснеш подобен бисер? Искам да го питам този другар от Дума на "компютърна програма" ли си е написал статията или е писал на хартия и после са редили ония големите метални букви в Полиграфията, за да издадат вестника.

                А сайтът на в-к Дума яде ли се? Нали е "интернетски сайт". Кой го е писал?
                Циклостил се казва това, другарю, циклостил И героят от Лайпциг е бачкал печатар, това е благородна професия, а не като сегашните - бошлаф работа Гиди капиталисти нйедни, сал акции са ви у главата, а ние едно време какви акции правихме - мандра не оставихме необрана в Балкана, като тръгнехме в акция

                А по темата - освен Химче, на което се чудя дали да не добавя още, нещо друго не ме влече на нашата борса на тези цени в момента. Гледам един краудфъндинг и се чудя да сложа някое левче за ташак, то и без това нашата борсичка е само надолу, откак мина ехфорията около Никиту, а и перЕспективите с Булгарбаши Тиквооглу начело са баш като при партизанска акция в мандра, под благия поглед на ГешеФтурата
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от margen Разгледай мнение
                  Вие поне програми правите. Аз, понеже се занимавам с маркетинг, т.е. съвсем нищо не произвеждам, направо съм в концлагер, сдобият ли се с власт.
                  Що бре. може да се преорентираш в министерството на пропагандата или някоя цензурираща комиисиика. То при стоки и идеии няма много разлика и в двата случая продаваш - обещаваш бъдещо преживяване.
                  Last edited by Todor Sabev; 24.02.2020, 19:25.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от margen Разгледай мнение
                    Вие поне програми правите. Аз, понеже се занимавам с маркетинг, т.е. съвсем нищо не произвеждам, направо съм в концлагер, сдобият ли се с власт.
                    Напротив -- вие рекламирате това, което ние правим. После Sales го продават. Не може без нито едно звено и всяко едно е еднакво важно. Ако можеше, щях да си бачкам часпром сам от вкъщи. Но дори да измисля нещо гениално -- без маркетинг и сейлс -- съм чао! Така,че оценявам труда на всички хора забъркани в бизнеса.

                    Коментар


                    • Вие поне програми правите. Аз, понеже се занимавам с маркетинг, т.е. съвсем нищо не произвеждам, направо съм в концлагер, сдобият ли се с власт.
                      Мненията ми не са препоръка за търговия.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                        Хамо, как стигна до тази простотия от линка? Голямо попадение.
                        Е как? Като си в чат с още 200 програмисти има ли шанс да изпуснеш подобен бисер? Искам да го питам този другар от Дума на "компютърна програма" ли си е написал статията или е писал на хартия и после са редили ония големите метални букви в Полиграфията, за да издадат вестника.

                        А сайтът на в-к Дума яде ли се? Нали е "интернетски сайт". Кой го е писал?

                        Last edited by Andi11; 24.02.2020, 19:10.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                          Моя портфейл е много зле днес.


                          [ATTACH=CONFIG]n3544203[/ATTACH]
                          Хубав портфейл, повечете са достатъчно убити като цена и няма много накъде да падат допълнително, а и тези %-и са нищо в сравнение какво се случва навън. При СОФКОМ е по - тънък ask-а и може да корегира повече, но пък почти удвои от дъното миналата година.
                          Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                            Здравко, това пари ли са или брой акции..
                            Е, Кире цена за акция и процента с който е паднала днес. А иначе това са акциите в портфейла ми, но не по тежест. Даже кофтито е, че тези с най голямо тегло най много са паднали

                            Коментар


                            • Здравко, това пари ли са или брой акции..

                              Коментар


                              • Моя портфейл е много зле днес.


                                Click image for larger version

Name:	Screenshot_2020-02-24 Компаниите на Българска фондова борса.png
Views:	1
Size:	5.8 КБ
ID:	3544203

                                Коментар

                                Working...
                                X