IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моят портфейл в момента е следния.... а вашия ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
    Импе, за жалост моя ПФ вече е доста под нивото от началото на 2015 година - това без таксите, които съм платил?
    Какво да правя брато???
    Форти: ти инвеститор, пък ме питаш такива работи.

    Мислиш ли че тази катастрофическа тридневка не би се отразила на твоето партидка? И нима е случайно, че по телевизорът пак почнаха да лаят за прехвърляне към Сребърното фонд точно сега?
    Данните, които си видял в партидата ти са от понеделник, вторникът няма как да е отчетен, защото за целта трябва да затворят всички вторнишки пазари на света, тоест ти си видял спадът, но не и могъщият ответ - например нашето ДПФ загуби 6 стинки за два дни - но ще компенсира, ще компенсира. Пак не е ного спадът като се има предвид с какъв чутовен трясък се провалиха пазарите.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
      Считано от днес SFTRD е с най-голяма тежест в портфейла ми. Да съм жив и здрав!
      Очкваш глобален срив може би?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
        Хльъх - сега гледам - само за катастрофическия понеделник най-могъщият фонд в портфейлът ми е загубил колкото за цялата гръцка криза.
        Импе, за жалост моя ПФ вече е доста под нивото от началото на 2015 година - това без таксите, които съм платил?
        Какво да правя брато???

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
          Не си ти, когато не ближеш злато!

          Импе, това със златото и близането беше голям лаф. Ще има да те бъзикаме с години. С най-добри чувства, разбира се!
          Ми бъзикайте ме: ама аз ще имам здрава имунна система и качествени кокъли.

          А аз вярно имам един златен дукат и един сребърен фердинанд за близане.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
            Хльъх - сега гледам - само за катастрофическия понеделник най-могъщият фонд в портфейлът ми е загубил колкото за цялата гръцка криза.
            Не си ти, когато не ближеш злато!

            Импе, това със златото и близането беше голям лаф. Ще има да те бъзикаме с години. С най-добри чувства, разбира се!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
              Хльъх - сега гледам - само за катастрофическия понеделник най-могъщият фонд в портфейлът ми е загубил колкото за цялата гръцка криза.
              e?

              Коментар


              • Хльъх - сега гледам - само за катастрофическия понеделник най-могъщият фонд в портфейлът ми е загубил колкото за цялата гръцка криза.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Аферим - и аз така, ако броим акциите.

                  Ако смятаме и облизвациите, лидер при мен все още е Златният Жабок.


                  Ама сега не ми се правят колелца - чак накрая на годината.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Считано от днес SFTRD е с най-голяма тежест в портфейла ми. Да съм жив и здрав!

                    Коментар


                    • Доходност от началото на годината - минус 9%
                      Пътека се прави камък по камък!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от elkin Разгледай мнение
                        защото казваш че "допълни" позиции , т.е. да го разбирам че те са допълнили и са ти казали..
                        може ли да споделиш каква доходност докарват тези майстори и високи ли са таксите и данъците.
                        Не, аз си допълвам, където искам.

                        Доходност - прилична - според пазарите може да бъде и сосна, такси - скромни - данъци не плащаш, напротив - намаляваш данъци и г-н Горанов плачка тужно в ъгълът.
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                          Не брокер: поверил съм външните си инвестиции на професионалисти - алианцовите хора от Мюнхен.

                          Портфейлът си го публикувам редовно - последно показах едно колелце с инвестициите ми поверени на чуждите рачички, пускам сравнително редовно колелца с инвестициите ми на БФБ и общо колелце БФБ+чужди рачички+секси метали+елмази.
                          защото казваш че "допълни" позиции , т.е. да го разбирам че те са допълнили и са ти казали..
                          може ли да споделиш каква доходност докарват тези майстори и високи ли са таксите и данъците.
                          Нека да изсмучим Земята , тя не ни е нужна.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от elkin Разгледай мнение
                            може ли да споделиш през кой брокер търгуваш на международни пазари. и какъв ти е портфейла в момента.
                            Не брокер: поверил съм външните си инвестиции на професионалисти - алианцовите хора от Мюнхен.

                            Портфейлът си го публикувам редовно - последно показах едно колелце с инвестициите ми поверени на чуждите рачички, пускам сравнително редовно колелца с инвестициите ми на БФБ и общо колелце БФБ+чужди рачички+секси метали+елмази.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                              Пък аз днес допълних по малко от Allianz Interglobal - A, Allianz Euro Bond - AT и Allianz Best Styles Euroland Equity - AT.

                              Инак на БФБ до краят на годината ще долея малко Имотаджийски, дебна и Слънчо - то.
                              може ли да споделиш през кой брокер търгуваш на международни пазари. и какъв ти е портфейла в момента.
                              Нека да изсмучим Земята , тя не ни е нужна.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                                Ти ли се буташ да влизаш така с рогата
                                Е не всичките днес са мои
                                destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                                Коментар

                                Working...
                                X