IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

CFD и акции при БГ брокер

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от IvanG Разгледай мнение
    Любопитен съм как стоят точно нещата в най-лошият сценарий с българските брокери - подобно на това което се случи с МФ Глоубъл. Естествено не го пожелавам на никой. И все пак - хипотетично ако един ден твоя брокер вземе, че фалира какво става с позициите които са открити все още в сметката. Интересува ме за фючърси, акции на NYSE и CFD върху тези акции.
    Теоритично всеки бългалгарски брокер има чужд партньор и ако не са правили нещо супер нелегално не би трябвало да е голям проблем. В такива случаи просто ще продадат клиентската си база на някой друг и там ще продължиш. Ако се направи професионално може за една нощ да стане.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от IvanG Разгледай мнение
      Любопитен съм как стоят точно нещата в най-лошият сценарий с българските брокери - подобно на това което се случи с МФ Глоубъл. Естествено не го пожелавам на никой. И все пак - хипотетично ако един ден твоя брокер вземе, че фалира какво става с позициите които са открити все още в сметката. Интересува ме за фючърси, акции на NYSE и CFD върху тези акции.
      пробвай чужд. - например saxobank.
      Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

      Коментар


      • Bump?

        И аз изпитвам любопитство - разбра ли отговора?
        От моите проучвания за момента оставам с впечатление, че е лошо - те обикновено търгуват през някой друг, т.е. всичко потъва и можеш да се обърнеш към арменския поп...
        Възможно е да има разлика (би трябвало, на теория), ако акциите са с реална доставка, но не съм съвсем наясно.

        Коментар


        • CFD и акции при БГ брокер

          Любопитен съм как стоят точно нещата в най-лошият сценарий с българските брокери - подобно на това което се случи с МФ Глоубъл. Естествено не го пожелавам на никой. И все пак - хипотетично ако един ден твоя брокер вземе, че фалира какво става с позициите които са открити все още в сметката. Интересува ме за фючърси, акции на NYSE и CFD върху тези акции.
          I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?
        Working...
        X