IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Приятел залага 70% от акаунта при ливъридж 10 пъти, кога ще фалира?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
    Защо да я трия
    тук има много знание и примери
    това е златна тема
    а стоейки отключена ще може да се коментира
    Темата има уникални коментари и не трябва да се трие....

    Фортис изглежда е по обидчив дори и от премиера... В тая връзка защо някой периодично да не влиза в ролята на Фортис и да споделя действията си за някакъв отрязък от време по някаква позиция

    Коментар


    • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
      марияне, защо не си заключиш вече темата или да я изтриеш направо........
      Защо да я трия
      тук има много знание и примери
      това е златна тема
      а стоейки отключена ще може да се коментира

      Коментар


      • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
        Статистика:
        Свързах се с няколко от пишещите тук. Излезе следното:
        1.Най-много дращещите и най-острите коментари бяха написани от хора, които нямат активи, т.е. ищо досега не са направили.
        2.Умерените, смислени /но и най-малко като брой/ коментари, от които може да се научи нещо бях на хора, които са доста напред с активите.

        марияне, защо не си заключиш вече темата или да я изтриеш направо........
        Ти все пак не леж на това ухо, ами си внимавай, понеже и доста истина има в думите на критикуващите те.

        Коментар


        • Статистика:
          Свързах се с няколко от пишещите тук. Излезе следното:
          1.Най-много дращещите и най-острите коментари бяха написани от хора, които нямат активи, т.е. ищо досега не са направили.
          2.Умерените, смислени /но и най-малко като брой/ коментари, от които може да се научи нещо бях на хора, които са доста напред с активите.

          марияне, защо не си заключиш вече темата или да я изтриеш направо........

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4ubaka Разгледай мнение
            "кога ще фалира",
            "Когато му омръзне да печели"

            Коментар


            • типично по бегетовски,
              давайте, смажете човека,
              тя тая тема със самото си
              заглавие е "сбъркана",
              "кога ще фалира",
              вместо "кога и как ще направи
              пърния си милион",

              Коментар


              • Мисля, че понеже не се знае колко "немалко" назад се е върнал фортисс, не може да се правят общи изводи в едната или другата посока.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                  защо трябва да те лъжа? това нява да ми поправи позицията, нито ще приваби нещо към нея!!!
                  бях решил да не пиша в тази тема повече. сега се убеждавам, че въобще не трябва повече да се занимавам с този форум!!!
                  Здравей, не се сърди.
                  Вярно, че форума е месомелачка и винаги намират цаката на човека.

                  МанЮн просто не вярва, че си отрязал загубата.
                  В крайна сметка риска при подобен ливъридж е огромен.
                  Може да се получат 10 фалита на година, последната загуба ти показа, че гаранция Франция. Една грешка може да ти нулира акаунта и не е решение, че можеш да довнасяш, защото и новите пари ще изгърмят при този тип търговия.
                  Моделът ти се нарича "събиране на стотинки пред валяк".
                  Влизаш с цялия акаунт и събираш печалбички и едно движение в грешната посока ти убива акаунта (падаш под валяка).

                  Шансът ти е да си аномалия и да извадиш късмет, какъвто и извади, но не го отчиташе като късмет, а като знания и съответно не прибра печалбата, а напротив повярва си.
                  Last edited by mpy_yordanov; 30.12.2011, 08:59.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ManUtd Разгледай мнение
                    Лъжеш. Ти си аматьор. Нямаш сили да затвориш загуба, още ти виси.
                    А си и фундаменталист. Т.е. горното по 2.
                    защо трябва да те лъжа? това нява да ми поправи позицията, нито ще приваби нещо към нея!!!
                    бях решил да не пиша в тази тема повече. сега се убеждавам, че въобще не трябва повече да се занимавам с този форум!!!
                    Last edited by fortiss; 30.12.2011, 02:37.

                    Коментар


                    • тази тема е в основата си избушеняК ! Защо не я шунтирате !? Много време ще си спестите! Времето е пари все пак !!!
                      Не е препоръка... !!!
                      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                        За инфо - направих погрешна сделка, върнах се назад не малко.
                        Лъжеш. Ти си аматьор. Нямаш сили да затвориш загуба, още ти виси.
                        А си и фундаменталист. Т.е. горното по 2.

                        Коментар


                        • асене,
                          2009 купено сити като проби 1$ с лост примерно 1:3 CFD си ги направи тези ( х 15 ) като слънце..само не знам дали колегата наистина е устискал да държи толкова позицията, защото на х 10 и най-коравите почват да се облизват...още повече ако са им дошли за нула време.

                          теоритично е ОК, но на практика и точно въпросният юнак...силно ме съмнява да е бил толкова стабиУен..имайки предвид как лесно се пали из форума(може да е смешно, но няма как нервак да устиска толкова..no way)
                          Last edited by bertram; 29.12.2011, 07:54.
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Помислих, че е писано нещо интересно, а то Носовият бил държал С от 1,45 до 25

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от @uDaCiOuS D@r7nG Разгледай мнение
                              Аз ли?
                              Асене тия неща защо не ги разправяш на някои друг а?
                              Нещо си много фантазираш "ако си играл, да си знал" и предполагаш, което говори много.Това не е игра Асене, аз ли да ти го казвам.А?Бг манталитета си пролича да.

                              Лично, аз от сити имам 1500% доходност от цената която съм ти посочил до към 4.75долара я държах.С 80% от сметката.СкриинШот мога ти предложа на стейтмънта, но само ако помолиш учтиво.
                              И я да видим кои пак се е объркал.?????
                              да..бг маталитета е кат те хванат в лъжа да продължаваш да лъжеш,че дори и стейтмънти да показваш........
                              сити в момента НЕ е 26$ ,както ти се казва,а по капитализация,спрямо преди ,в момента е 2.60
                              разликата му се вика ривърс сплит..... 1:10
                              че дори и да "приемеме" последното ти излеяние,че с 250% си хванал 1500% , ъъъъъъ,тва да не ти е форекс?
                              дори и сингъл сток фючър да си използвал,което долбоко ме съмнява че знаеш дори кво е,там при левъридж от 1:100 имаш марджин рикуяърмънт от 20% или реален левъридж от едва 1:5 та леко да не удариш 1500% ... а като знам кво бе волатилитито в тая акция (понеже съм я играл,за разлика от теб,а и тук съм посал за това,пак за РАЗЛИКА ОТ ТЕБ) , със ССФ ,брокера да ти е плякал позициите през ден.... освен ако нямаш щатски трежърис като асет срещу марджин кол.....
                              ходи си пръскай въображението некъде другаде,а?


                              баж па сити и майкрософт са едни от най келавите акции,перфектния АНТИпример за доходност от 2009 до сега

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от acen1975 Разгледай мнение
                                нещо мнооооооого си се объркал.
                                цифрите не винаги са това,което показват че са,особено при сити
                                ако си играл,да си знал.
                                ама като не си играл,защо се опитваш да обясняваш играта,след като дори не знаеш правилата?може би просто бг манталитет?
                                Аз ли?
                                Асене тия неща защо не ги разправяш на някои друг а?
                                Нещо си много фантазираш "ако си играл, да си знал" и предполагаш, което говори много.Това не е игра Асене, аз ли да ти го казвам.А?Бг манталитета си пролича да.

                                Лично, аз от сити имам 1500% доходност от цената която съм ти посочил до към 4.75долара я държах.С 80% от сметката.СкриинШот мога ти предложа на стейтмънта, но само ако помолиш учтиво.
                                И я да видим кои пак се е объркал.?????

                                Успех в обърканите ти сделки дано да се объркаш и ти като мене и да разбереш правилата на играта, като мен.
                                Успех ще ти е нужен.Като гледам

                                Коментар

                                Working...
                                X