IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Приятел залага 70% от акаунта при ливъридж 10 пъти, кога ще фалира?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Е бати и лудата тема дето се вихри тука
    аз се чудя колко от присъстващите тук без ливъридж ще изкарат повече от банков
    депозит/говоря само за опитните играчи!/,и не някой да скочи и да каже аз за 6месеца
    имам 20% над акаунта примерно,а средно за няколко години трябва да се гледа.Предполагам че са много тези които след профити са отивали към яко намаляне на акаунта.
    Единици са натрупали според мен тлъста печалба през годините и само печалбата да я експлоатират за нови постоянни профити.Трябва да имаш много ясен поглед за
    борсовата търговия и мъни мениджмънта да ти е много консервативен.
    Особено тези които с 1000лв сметка ще мачкат борсата,малееее....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
      Благодаря за интереса, добре съм!!!
      Използвах част от съветите и промених малко модела на търговия - засега съм успешен!
      Браво
      Какъв е новият модел (размер на риска във всеки опит)? Какъв е размерът на акаунта в момента?
      Може би щом част от първите съвети на форума са били успешно, сега ще има фина шлифовка.

      Гледайки цената на пшеницата тя е в рейндж 600-670 цента за бушел, тоест още еда ли си срещнал "рядкото събитие", което нулира акаунт.
      http://futures.tradingcharts.com/cha...che=1331450003
      графиката показа, че от ноември сме в този рейндж

      Да видим какво ще излезе след това безвремие, което е идеално за сиунг трейдърите.
      Last edited by mpy_yordanov; 11.03.2012, 09:14.

      Коментар


      • Благодаря за интереса, добре съм!!!
        Използвах част от съветите и промених малко модела на търговия - засега съм успешен!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
          Защо ме забравяте??? Все още съм на борсата в Чикаго!!!!!
          Браво бе, бяхме те отписали вече. Майтап!

          Коментар


          • http://liternet.bg/publish11/akonsta...ago/index.html

            Нов прототип. Как е в Детройт? Има ли гарсониери 2 за талер?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
              Защо ме забравяте??? Все още съм на борсата в Чикаго!!!!!
              Изглеждаш в добро настроение ........ Разказвай........

              Понеже се беше разсърдил, предложих в темата да си споделяме рискови инвестиции...... аз от около месец гледам демо на акции на РТС, на Сбербабанк си тествам опционни стратегии, има експарейшъни тази седмица. Може би ще влизам през лятото.....

              vmankov какво става с теб

              Коментар


              • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                Защо ме забравяте??? Все още съм на борсата в Чикаго!!!!!
                Брях до там ли стигна вече Сподели, как се развиват нещата

                Коментар


                • Защо ме забравяте??? Все още съм на борсата в Чикаго!!!!!

                  Коментар


                  • Каква доходност постигна досега?
                    Мнението не е препоръка за сделки!

                    Коментар


                    • Засега е добре!!!

                      Коментар


                      • Нищо не казвате, какви са резултатите? Тренда все така ли е ясно изразен?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Optic Разгледай мнение
                          И аз от години ползвам MACD и Stochastic. RSI се покрива със Stochastic, така че е излишно. Отделно на дневна имам On-Balance Volume, opt. implied vol. и bollinger bands.

                          To nee kvo a kak go izpolzva6

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kostas19 Разгледай мнение
                            Ето какво имат банк трейдарите на екрана си ..
                            http://fx-knight.com/smForum/index.php?topic=2393.0
                            И аз от години ползвам MACD и Stochastic. RSI се покрива със Stochastic, така че е излишно. Отделно на дневна имам On-Balance Volume, opt. implied vol. и bollinger bands.
                            "Only when the dusk starts to fall does the owl of Minerva spread its wings and fly."

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от vmankov Разгледай мнение
                              Мисля, че да.
                              Ненапразно поствам картинката точно в тази тема.
                              Ако дължа пари на мутри и ми дадът време до др седмица бих последвал стратегията ти

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kostas19 Разгледай мнение
                                Осъзнаваш ли, че рискуваш повече от 10% на позиция.
                                Мисля, че да.
                                Ненапразно поствам картинката точно в тази тема.

                                Коментар

                                Working...
                                X