IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Приятел залага 70% от акаунта при ливъридж 10 пъти, кога ще фалира?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
    пшеница в Чикаго
    бай ор сел?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
      На кой пазар си?
      пшеница в Чикаго

      Коментар


      • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
        +1
        Не го бях мисли, че отговарям на заглавито. Ама май това съм направил!!!!
        Засега съм на пазара и имам поръчка в момента.
        На кой пазар си?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
          Не мога да правя толкова големи печалби на месец, по-малки са, но двуцифрен процент все пак и всеки месец. Това е засега!!! Като има промени ще пиша - ако някой се интересува.
          двуцифрен процент на месец хич не е малко
          “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

          Коментар


          • Не мога да правя толкова големи печалби на месец, по-малки са, но двуцифрен процент все пак и всеки месец. Това е засега!!! Като има промени ще пиша - ако някой се интересува.

            Коментар


            • А на по-зле ли си откакто е започната темата за теб, или на по-добре, или какво?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от vmankov Разгледай мнение
                Еми фортис отговаря на въпроса, зададен в заглавието на темата - "кога ще фалира?".
                Още не е фалирал, според както твърди.

                Какво повече искаш, администратор(ч)е?
                +1
                Не го бях мисли, че отговарям на заглавито. Ама май това съм направил!!!!
                Засега съм на пазара и имам поръчка в момента.

                Коментар


                • Еми фортис отговаря на въпроса, зададен в заглавието на темата - "кога ще фалира?".
                  Още не е фалирал, според както твърди.

                  Какво повече искаш, администратор(ч)е?
                  Last edited by vmankov; 26.03.2012, 18:20.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                    Пак ме забравяте......
                    Засега съм на пазара.......това за протокола.
                    Не пиша нищо повече, защото тези, които незнаят какво правят започват с дълбоките си критики....
                    Защо е това заяждане?
                    Всеки който е давал мнение е дал своя обосновка, примери и т.н.
                    Ако желаеш дискусията да продължи, дай данни за % рискуван акант, стратегия за вход, изход и въобще каквото и да е.

                    Другото е заяждане.
                    Представи си, някой да влиза във форума да пише всеки ден "Засега съм на пазара", демек не съм фалирал както ми говорехте .....

                    Браво
                    Голям си
                    Пожелавам ти да станеш още по-голям

                    Коментар


                    • Пак ме забравяте......
                      Засега съм на пазара.......това за протокола.
                      Не пиша нищо повече, защото тези, които незнаят какво правят започват с дълбоките си критики....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от UNSS Разгледай мнение
                        Много интересно, имал си правилна прогноза, а не си успял да я осребриш........

                        Аз се интересувам от РТС, защото имам приятели от Русия и мога да правя разни гъвкавости с тяхна помощ........ Те са много порядъчни хора, даже тази седмица идват на кал в Поморие и ще ходя да ги виждам....... До този момент те успешно ме разубеждават да не влизам на РТС, казват Игра с дявола.....

                        Гледах наскоро един ВЕБинар на тема структурни продукти на един руски брокер, става въпрос за следното..... Оптималната сума е 1-2млн(около 50-100К лева), оптимален срок 6-9 месеца. След като те анкетират ти правят индивидуален структурен продукт, като го съгласуват с теб. Този структурен продукт можеш да го закриеш по всяко време или да го промениш. Изглежда че е нещо, което можеш сам да си го свършиш, но не е точно така. На РТС за 2009 и 2010г ЛучшииЧастнийИнвестор са двама пичове, който търгуват опциони чрез Роботи... Можеш да погледнеш форума на РТС, а мисля че линк към интервюто на пичовете съм дал в темата на БигБеар за 10-те Топ Акции за 2012.....

                        Замислих се какъв е подходящия структурен продукт за теб.....
                        Ти си бил СуперБулиш по отношение на волатилността, направил си супер точна прогноза........ Нещо подобно е опционната стратегия ЛонгСтрадъл,
                        http://www.optiontradingtips.com/str...-straddle.html
                        реално ти си отворил две противоположни поръчки, което съответствува на покупка на 2 опциона, които са АТМ, това означава че те са с много голямо екстринсик валю, много скъпи опциони нали...... Така че по отношение на разходите за отваряне на позицията би трябвало да си на плюс в твоя случай........

                        Сега едната ти поръчка прави плюс, а другата поръчка минус със същия размер, нали така......... Кешираш печелившата и чакаш волатилност в твоята посока. Според мен тука е трябвало да купиш опциони, които би трябвало да са дълбоко ОТМ, евтини демек, както и да закриеш губещата позиция и да чакаш волатилност в твоята посока....... Трябва само да съобразиш времето до експарейшъна, щото ще почне да ти се яде ехтринсик валюто.........

                        Е мача вече е игран за съжаление и сега всеки може да пусне печеливш фиш....... Пожелавам ти успех при следващите мачове.....

                        Признавам си че не "залагам" на Форекс и разсъждавам само теоретически......
                        Мерси, батка!

                        Ше требе да предъвча твоите виждания.
                        Скоро смятам да навляза пак - и там ша видим ко ша напрая

                        Успехи!
                        Свободен във виелицата.
                        http://www.youtube.com/watch?v=mzGk8cYJVjc

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от vmankov Разгледай мнение
                          Жив съм.

                          Имах некои проблеми, единият от които е, че изгорях във Форекса.

                          По последния проблем:
                          Тук и в темата "Валутна търговия - FOREX" бях обявил една тактика на симетрични противоположни поръчки и последващо затваряне на печелившите поръчки с мисълта/надеждата, че увисналите отрицателни поръчки след време ще се върнат на плюс или, най-малкото, на нула, и тогава могат да бъдат затворени тож.

                          Изгорях, понеже действах малко авантюристично.
                          По времето, когато вървяха споровете около моето предложение за такава тактика, влязох с целия си акаунт в такива симетрични противоположни поръчки - само и само за да докажа правилността на моето твърдение след това.
                          То ест наблъсках поръчки докато платформата каза "Нямате повече пари за поръчки".

                          Впоследствие се оказа, че съм ги направил в самото начало на едномесечното вдигане на евро/долар от края на м.г. до края на януари т.г.

                          Затворих печелившите поръчки някъде на една трета от това вдигане, като си казах, че много повече няма да се вдига курса. Останаха губещите, които чаках след време да се оправят поне на нула.

                          Да, но не
                          Чаках, чаках - и изгорях

                          И баш га изгорях, курсът си тръгна надолу, както винаги се случва.

                          Чакайте още геройства, ма не знам кога
                          Много интересно, имал си правилна прогноза, а не си успял да я осребриш........

                          Аз се интересувам от РТС, защото имам приятели от Русия и мога да правя разни гъвкавости с тяхна помощ........ Те са много порядъчни хора, даже тази седмица идват на кал в Поморие и ще ходя да ги виждам....... До този момент те успешно ме разубеждават да не влизам на РТС, казват Игра с дявола.....

                          Гледах наскоро един ВЕБинар на тема структурни продукти на един руски брокер, става въпрос за следното..... Оптималната сума е 1-2млн(около 50-100К лева), оптимален срок 6-9 месеца. След като те анкетират ти правят индивидуален структурен продукт, като го съгласуват с теб. Този структурен продукт можеш да го закриеш по всяко време или да го промениш. Изглежда че е нещо, което можеш сам да си го свършиш, но не е точно така. На РТС за 2009 и 2010г ЛучшииЧастнийИнвестор са двама пичове, който търгуват опциони чрез Роботи... Можеш да погледнеш форума на РТС, а мисля че линк към интервюто на пичовете съм дал в темата на БигБеар за 10-те Топ Акции за 2012.....

                          Замислих се какъв е подходящия структурен продукт за теб.....
                          Ти си бил СуперБулиш по отношение на волатилността, направил си супер точна прогноза........ Нещо подобно е опционната стратегия ЛонгСтрадъл,
                          http://www.optiontradingtips.com/str...-straddle.html
                          реално ти си отворил две противоположни поръчки, което съответствува на покупка на 2 опциона, които са АТМ, това означава че те са с много голямо екстринсик валю, много скъпи опциони нали...... Така че по отношение на разходите за отваряне на позицията би трябвало да си на плюс в твоя случай........

                          Сега едната ти поръчка прави плюс, а другата поръчка минус със същия размер, нали така......... Кешираш печелившата и чакаш волатилност в твоята посока. Според мен тука е трябвало да купиш опциони, които би трябвало да са дълбоко ОТМ, евтини демек, както и да закриеш губещата позиция и да чакаш волатилност в твоята посока....... Трябва само да съобразиш времето до експарейшъна, щото ще почне да ти се яде ехтринсик валюто.........

                          Е мача вече е игран за съжаление и сега всеки може да пусне печеливш фиш....... Пожелавам ти успех при следващите мачове.....

                          Признавам си че не "залагам" на Форекс и разсъждавам само теоретически......

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от vmankov Разгледай мнение
                            Жив съм.

                            Имах некои проблеми, единият от които е, че изгорях във Форекса.

                            По последния проблем:
                            Тук и в темата "Валутна търговия - FOREX" бях обявил една тактика на симетрични противоположни поръчки и последващо затваряне на печелившите поръчки с мисълта/надеждата, че увисналите отрицателни поръчки след време ще се върнат на плюс или, най-малкото, на нула, и тогава могат да бъдат затворени тож.

                            Изгорях, понеже действах малко авантюристично.
                            По времето, когато вървяха споровете около моето предложение за такава тактика, влязох с целия си акаунт в такива симетрични противоположни поръчки - само и само за да докажа правилността на моето твърдение след това.
                            То ест наблъсках поръчки докато платформата каза "Нямате повече пари за поръчки".

                            Впоследствие се оказа, че съм ги направил в самото начало на едномесечното вдигане на евро/долар от края на м.г. до края на януари т.г.

                            Затворих печелившите поръчки някъде на една трета от това вдигане, като си казах, че много повече няма да се вдига курса. Останаха губещите, които чаках след време да се оправят поне на нула.

                            Да, но не
                            Чаках, чаках - и изгорях

                            И баш га изгорях, курсът си тръгна надолу, както винаги се случва.

                            Чакайте още геройства, ма не знам кога
                            ох на батя ,
                            нит си първият нито последния дето си мисли , че може да надхитри пазара
                            яко четене се иска и здрава дисциплина
                            Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от UNSS Разгледай мнение
                              vmankov какво става с теб
                              Жив съм.

                              Имах некои проблеми, единият от които е, че изгорях във Форекса.

                              По последния проблем:
                              Тук и в темата "Валутна търговия - FOREX" бях обявил една тактика на симетрични противоположни поръчки и последващо затваряне на печелившите поръчки с мисълта/надеждата, че увисналите отрицателни поръчки след време ще се върнат на плюс или, най-малкото, на нула, и тогава могат да бъдат затворени тож.

                              Изгорях, понеже действах малко авантюристично.
                              По времето, когато вървяха споровете около моето предложение за такава тактика, влязох с целия си акаунт в такива симетрични противоположни поръчки - само и само за да докажа правилността на моето твърдение след това.
                              То ест наблъсках поръчки докато платформата каза "Нямате повече пари за поръчки".

                              Впоследствие се оказа, че съм ги направил в самото начало на едномесечното вдигане на евро/долар от края на м.г. до края на януари т.г.

                              Затворих печелившите поръчки някъде на една трета от това вдигане, като си казах, че много повече няма да се вдига курса. Останаха губещите, които чаках след време да се оправят поне на нула.

                              Да, но не
                              Чаках, чаках - и изгорях

                              И баш га изгорях, курсът си тръгна надолу, както винаги се случва.

                              Чакайте още геройства, ма не знам кога
                              Last edited by vmankov; 12.03.2012, 17:33.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от invest1 Разгледай мнение
                                Е бати и лудата тема дето се вихри тука
                                аз се чудя колко от присъстващите тук без ливъридж ще изкарат повече от банков
                                депозит/говоря само за опитните играчи!/,и не някой да скочи и да каже аз за 6месеца
                                имам 20% над акаунта примерно,а средно за няколко години трябва да се гледа.Предполагам че са много тези които след профити са отивали към яко намаляне на акаунта.
                                Единици са натрупали според мен тлъста печалба през годините и само печалбата да я експлоатират за нови постоянни профити.Трябва да имаш много ясен поглед за
                                борсовата търговия и мъни мениджмънта да ти е много консервативен.
                                Особено тези които с 1000лв сметка ще мачкат борсата,малееее....
                                +1

                                Коментар

                                Working...
                                X