IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чужди акции с реална доставка

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от investor2 Разгледай мнение
    Бихте ли ми препоръчали банка, от която мога да си купя чужди акции с реална доставка (тоест да се водят на мое име в съответния депозитар). Конкретно ме интересува ETF ZKB Gold на Швейцарската борса.
    Колко гордо звучи - Чужда акция с реална доставка. И то на швейцарска борса Ами, какво да ти кажа. Пробвай на женския пазар, пробвай на борсата в Слатина и ако и там не стане, опитай с някой истински брокер или с негови партнери в БГ. Само не мога да разбера що си решил да вземаш точно този ЕТФ в морето от ЕТФ-и върху златото и какъв смисъл има да се снимаш с него, като за това трябва да дадеш допълнително пари

    Коментар


    • Чужди акции с реална доставка

      Бихте ли ми препоръчали банка, от която мога да си купя чужди акции с реална доставка (тоест да се водят на мое име в съответния депозитар). Конкретно ме интересува ETF ZKB Gold на Швейцарската борса.
    Working...
    X