IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE (архив до 19.06.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
    То на демо няма фалит бре Кво се праиш че търгуваш риъл
    ко ми гледаш в канчето ве? МАЙМУНЯК
    сипвам на 'колегата' да яде мога и на теб да сипя ако си гладен
    Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bse sell-off Разгледай мнение
      Важното е да можеш да анализираш на база сигналите които излиат от тренд и новини, понеже има много които каквито и новини да слушат не им ясно нито какъв е сентимента нито имат идея какво следва....аз ви писах ЕУР/УСД 1.4444 първа спирка така и стана.....следва пробив на 1.50000

      за голда, че предстои як плонж със поне 150 точки когато падне дебт сейлинга - това ще е ингтересно понеже ще е ритуално клане на мечета....

      за Дау, че първа спирка в 13 500...цели в нов рекорд над 140000

      възползвайте се от безплатния анализ..
      а най добре да спреш с категоричните, шаманско-гадателски предсказания тогава.
      или поне пиши вероятно пред тях .
      Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
        майсторе,
        късият голд да го стискам ли още?
        де го тоя плонж 150 точки? айде да се случва ,че ше фалирам след малко
        То на демо няма фалит бре Кво се праиш че търгуваш риъл

        Коментар


        • По мои сметки Голда вече трябваше да е на към 1550-70, но не е и в момента виждам 20% шанс цената му да върви заедно с курса ЕУР/УСД посока 1.5000 - димек по логиката обезценка на долара покачване на златото....

          Но все пак тази седмица очаквам някой ден Дау да е с 200-250 точки нагоре при развръзката с дълга, пробив на 1.45000, както и тогава ще се реши за голда дали е надолу 80% шанс или ще върви нагоре заедно с обезценка на долара...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bse sell-off Разгледай мнение
            Важното е да можеш да анализираш на база сигналите които излиат от тренд и новини, понеже има много които каквито и новини да слушат не им ясно нито какъв е сентимента нито имат идея какво следва....аз ви писах ЕУР/УСД 1.4444 първа спирка така и стана.....следва пробив на 1.50000

            за голда, че предстои як плонж със поне 150 точки когато падне дебт сейлинга - това ще е ингтересно понеже ще е ритуално клане на мечета....

            за Дау, че първа спирка в 13 500...цели в нов рекорд над 140000

            възползвайте се от безплатния анализ..

            майсторе,
            късият голд да го стискам ли още?
            де го тоя плонж 150 точки? айде да се случва ,че ше фалирам след малко
            Last edited by NYSERookie; 25.07.2011, 16:40.
            Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от stkv Разгледай мнение
              ЛОЛ....Голям новобранец си стоя пост.. Прави пари сам, за другите ако те я грижа, напиши им чек след това, но няма нужда да се биеш в гърдите и да викаш аз съм най-велик. Всичко става, сентимента може да се промени, не е важно да си прав,а да спечелиш. Успех на всички.
              Важното е да можеш да анализираш на база сигналите които излиат от тренд и новини, понеже има много които каквито и новини да слушат не им ясно нито какъв е сентимента нито имат идея какво следва....аз ви писах ЕУР/УСД 1.4444 първа спирка така и стана.....следва пробив на 1.50000

              за голда, че предстои як плонж със поне 150 точки когато падне дебт сейлинга - това ще е ингтересно понеже ще е ритуално клане на мечета....

              за Дау, че първа спирка в 13 500...цели в нов рекорд над 140000

              възползвайте се от безплатния анализ..

              Коментар


              • Първоначално изпратено от undoo Разгледай мнение
                Лекинко заложих на HANSENGROUP преди шест месеца и явно съм бил доста проницателен!Днес се разделих с малко над 2000 бр.лични акции!!!
                Hansen Natural Corp.INC Sorry ова е компанията

                Коментар


                • Лекинко заложих на HANSENGROUP преди шест месеца и явно съм бил доста проницателен!Днес се разделих с малко над 2000 бр.лични акции!!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bse sell-off Разгледай мнение
                    За тези които още спят или не разчитат сентимента. Да не кажете, че не съм ви казал - тредът е бичи..търгуваме в следващите поне 3-4 месеца като в бичи пазар...
                    ЛОЛ....Голям новобранец си стоя пост.. Прави пари сам, за другите ако те я грижа, напиши им чек след това, но няма нужда да се биеш в гърдите и да викаш аз съм най-велик. Всичко става, сентимента може да се промени, не е важно да си прав,а да спечелиш. Успех на всички.

                    Коментар


                    • За тези които още спят или не разчитат сентимента. Да не кажете, че не съм ви казал - тредът е бичи..търгуваме в следващите поне 3-4 месеца като в бичи пазар...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от trader1 Разгледай мнение
                        sorry, ама нещо не мога да схвана.... на кое му викаш "рисунки" ??
                        Демек, графики!!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                          Що,рисунки няма ли!!!
                          sorry, ама нещо не мога да схвана.... на кое му викаш "рисунки" ??
                          life is simple and clear when you make the right choices

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от trader1 Разгледай мнение
                            Аз пък съм готов да шортя amzn (216)... бих шортил и aapl (390) ама не ми стиска
                            Що,рисунки няма ли!!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bse sell-off Разгледай мнение
                              Дават на Апъл да ходи за към 500 ...смятайте за това какви са нагласите.....
                              Ами за всяка акция, която се качва винаги има "mad bulls", така че аз много много не вярвам чак дотам.. Но СП до 1400, смятам реално възможно.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                                хахах, аз тях съм готов да ги шортя още от 100 Въздух под налягане, ама много пляскат през ръцете там
                                то няма научаване, ама съм готов да им дам седмица-две с един хубав стоп, че да не стават глупости..
                                life is simple and clear when you make the right choices

                                Коментар

                                Working...
                                X