IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Електрически автомобили - как започват да влияят на пазарите

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ED Разгледай мнение

    По празни приказки и махленски изказвания (почти) няма кой да те мине.
    Като отворят сървиз център в БГ купувачите ще сме в изобилие. Не бери грижа.
    Ще ще при тебе всичко е ще и утре.Разбирам да имаш някакъв интерес да печелиш от продажби на тоя боклук а ти си един обикновен льольо прехласващ се пред един боклук....
    Last edited by RUBLA; 27.11.2019, 15:52. Причина: Спазвайте добрия тон!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ED Разгледай мнение

      По празни приказки и махленски изказвания (почти) няма кой да те мине.
      Като отворят сървиз център в БГ купувачите ще сме в изобилие. Не бери грижа.
      хахаха "купувачите ще сме в изобилие". При цена от около 100000 малко трудно ще се намерят купувачи, който е искал до сега да си е купил. Ти явно само си мечтател

      Коментар


      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

        Tи купи ли си или пак празни приказки?
        По празни приказки и махленски изказвания (почти) няма кой да те мине.
        Като отворят сървиз център в БГ купувачите ще сме в изобилие. Не бери грижа.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

          Какво съвпадение- и аз не съм инвестирал в тесла
          Акцента е върху продукта. Не се шорти компания, която предоставя ТОП клас продукт.

          Виж какво разправя човека - "показаха ми много убедителна презентация защо тесла е шорт (при цена 60-70$). Питах го дали е карал тесла и той ми каза НЕ.
          Два дена след това си е изтеглих инвестицията от този портфолио мениджър."

          Друкенмилър е един от най-добрите в историята инвеститори.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

            Ти ли бе? ,„Инженер” Че и „господин”? Нищо не си създал, че да искаш толкова много, Нула такава.
            Мисля че ясно се изразих.То не че на измамници ще отделя някакво време освен да ги наругая

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ED Разгледай мнение

              Хаха, точно хората с пари карат Тесла. С пускането на модел 3 вече и не малка част от масовия потребител в развитите страни (при нас тепърва предстои).

              Интересно интервю със Стенли Друкенмилър. На въпроса какво мисли за Тесла човека разказва интересна история (започва от 18:24 в клипа) в края, на която казва „все още не съм инвестирал в Тесла, но и не бих продал на късо компания, която произвежда страхотни продукти!“

              Ако не знаеш кой е Стенли Друкенмилър?!?!
              Tи купи ли си или пак празни приказки?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ED Разгледай мнение

                Хаха, точно хората с пари карат Тесла. С пускането на модел 3 вече и не малка част от масовия потребител в развитите страни (при нас тепърва предстои).

                Интересно интервю със Стенли Друкенмилър. На въпроса какво мисли за Тесла човека разказва интересна история (започва от 18:24 в клипа) в края, на която казва „все още не съм инвестирал в Тесла, но и не бих продал на късо компания, която произвежда страхотни продукти!“

                Ако не знаеш кой е Стенли Друкенмилър?!?!
                Какво съвпадение- и аз не съм инвестирал в тесла

                Коментар


                • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
                  Всъщност..., като се замисля, точно хората, които имат пари - знаят как-, къде- и колко да харчат, за да продължават да увеличават авоарите си...

                  В тоя смисъл - пълненето ненаситната гуша на Мъск - не се препоръчва за хората с пари, нито пък за тия, които ИСКАТ да имат пари.
                  Хаха, точно хората с пари карат Тесла. С пускането на модел 3 вече и не малка част от масовия потребител в развитите страни (при нас тепърва предстои).

                  Интересно интервю със Стенли Друкенмилър. На въпроса какво мисли за Тесла човека разказва интересна история (започва от 18:24 в клипа) в края, на която казва „все още не съм инвестирал в Тесла, но и не бих продал на късо компания, която произвежда страхотни продукти!“

                  Ако не знаеш кой е Стенли Друкенмилър?!?!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                    Ми кой коментира не е важно.
                    Важното е какво коментира.
                    И какво коментира? Разяснете, моля.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                      ...Само кой коментира.
                      Ми кой коментира не е важно.
                      Важното е какво коментира.

                      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                        Учи се от него. Гледай какви глупости продава (грозна картинка),
                        Ти имаш велико изобретение и не мое 1 да продадеш
                        ...Само кой коментира.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                          Има две категории (основно), които „пълнят ненаситната гуша на Мъск”:
                          1.Клиенти
                          2.Инвеститори.
                          Баз да е съвършен, Мъск знае какво прави и съответно, е ведър, усмихнат, печеливш.
                          А сега, дажсежвърнем у нас, и да се огледаме. Какви сме ние?
                          - Само се вижте. Мрънкала и завистници.
                          Учи се от него. Гледай какви глупости продава (грозна картинка),
                          Ти имаш велико изобретение и не мое 1 да продадеш
                          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                            Към мен ще се обръщаш с господин инженер измамнико.
                            Ти ли бе? ,„Инженер” Че и „господин”? Нищо не си създал, че да искаш толкова много, Нула такава.
                            Last edited by Pyramid; 26.11.2019, 23:50.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
                              Всъщност..., като се замисля, точно хората, които имат пари - знаят как-, къде- и колко да харчат, за да продължават да увеличават авоарите си...

                              В тоя смисъл - пълненето ненаситната гуша на Мъск - не се препоръчва за хората с пари, нито пък за тия, които ИСКАТ да имат пари.
                              Има две категории (основно), които „пълнят ненаситната гуша на Мъск”:
                              1.Клиенти
                              2.Инвеститори.
                              Баз да е съвършен, Мъск знае какво прави и съответно, е ведър, усмихнат, печеливш.
                              А сега, дажсежвърнем у нас, и да се огледаме. Какви сме ние?
                              - Само се вижте. Мрънкала и завистници.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                                „Инженер Пеше”? МУАХАХАХАХАХХХХХ
                                Към мен ще се обръщаш с господин инженер измамнико.

                                Коментар

                                Working...
                                X