IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Електрически автомобили - как започват да влияят на пазарите

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

    Явно, и ти не вдяваш: Електрички има от над 100 години но, тяхното влияние се засили именно, когато се пръкна "напушеният".
    Ей, ама това социалните мрежи са/сте много гадни. Като кажете, че сестрата на някой е к*ва, и край! А че нямал сестра, не ви пука.

    В това прословуто интервю водещият, който е със скандално амплуа, предложи на Мъск да си говорят на по чаша уиски и по цигара марихуана. Мъск любезно дръпна два пъти от своята, а после я остави в пепелника и каза, че не употребява. Иначе си допи уискито до края на интервюто, което беше доста дълго.
    Last edited by Andi11; 21.12.2020, 08:45.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

      Викаш дай де преебем банката като си купим акции на тесла?
      Вярвай си че ще спечелиш срещу финансовите китове, дирижабли, хиляди акули и милиони малки акулки (ти най-много да си тук) ....
      Временно някоя троха (5-6 цифрена) да се хвалиш и да се биеш в гърдите ..
      Каквото си сложиш на курец и в устата само това е твое и никой не мое ти го вземе, дори и трипер да е
      Троха на плюс, после на минус - офисния планктон е дотам. А темата е за друго...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение
        Тоест пари в банката само ти ги контролираш? Или за по-сигурно да ги зашиеш в дюшека а? А как ще спреш печатниците, като зависело от тебе?
        Ох. Не се изказах, май, докрай коректно, или пропускам нещо. Имах предвид, да можеш да се разпоредиш на момента. С кеша в банката, това Е възможно. Едни акции, на момента, я успееш да ги, я-не успееш да ги продадеш, когато ТИ искаш и за колкото, пак ТИ мислиш, че струват. Не са толкова ликвидни, нито са толкова универсален "еквивалент на стойност", както кешът. Те пак може да струват нещо но, за тях, клиент кожени да НЕ намериш. Т.е., имаш акции -ок. Това е нещо. Днес са 5 лв, утре - 50. ОК. Ама може и 1 , и дори, 9,1 да струват...ако някой иска да ги купи. А, ако НЕ изплащат дивидент, си хем имащ, хем не съвсем и не точно. Няма лошо да се купуват. Ама за печалба да се твърди, е прибързано, доде не вземеш нещо срещу тях.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

          Тоест пари в банката само ти ги контролираш? Или за по-сигурно да ги зашиеш в дюшека а? А как ще спреш печатниците, като зависело от тебе?
          Викаш дай де преебем банката като си купим акции на тесла?
          Вярвай си че ще спечелиш срещу финансовите китове, дирижабли, хиляди акули и милиони малки акулки (ти най-много да си тук) ....
          Временно някоя троха (5-6 цифрена) да се хвалиш и да се биеш в гърдите ..
          Каквото си сложиш на курец и в устата само това е твое и никой не мое ти го вземе, дори и трипер да е
          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

            Не знам как не успяваш да се погледнеш отстрани да се видиш кой всъщност е мишката - хвалиш се с теслите на шефа си, а ти самият само съскаш злобно срешу Тесла и Мъск, все едно на някой му пука за твоите комплекси.
            От пешеходци акъл не ща. Казвам, че имам преки впечатления от сапунерките от 2012та насам, вие всичките тук ги нямате. Не че е новина баш балъците да надувате балоня, пак вие плащате сметката после

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

              Явно, и ти не вдяваш: Електрички има от над 100 години но, тяхното влияние се засили именно, когато се пръкна "напушеният". Най-вероятно, това му явяване, е съвпадение със световни тенденции и натрупвания и затова, аз не го товаря с митични "свойства" и болезнени очаквания. Обаче, има едни млади мераклии, наскоро видели света, и те вярват. Правят си идоли, самонавиват се...Опитах да приземя Дейви - не, момчето се рее нависоко ... Аз съм ОК с това, че той може да изгуби. Има право, уважавам го.
              Пък и, не изгуби ли, няма да научи най-важните уроци. За последно, обяснявам:
              Дейви, момче,
              Пари, които не си взел в ръце и не въртиш активно сам, под свой контрол, нито вече са твои, нито дълго ще бъдат, ако се объркат и се отъркат в теб. ТВОЕ Е НЕЩО, КОЕТО, СЪС СИГУРНОСТ, КОНТРОЛИРАШ. Тука не виждам подобен факт, а само, щения.
              В момента, само се надъхваш, а ситуацията, НЕ зависи от теб.
              Защо ли?
              "- Защото така". Сам ще се убедиш.
              Тоест пари в банката само ти ги контролираш? Или за по-сигурно да ги зашиеш в дюшека а? А как ще спреш печатниците, като зависело от тебе?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
                Ако шефа ми е Асан както в момента има 2 бр лични тесли (едната я заварих 2012та година като постъпих във фирмата, когато си ходил прав под масата) + 1 служебна за фирмето, тогава ти трябва да си египетска пустинна мишка с демо акаунт с 1 тесла акция в него Сеш-се.
                Не знам как не успяваш да се погледнеш отстрани да се видиш кой всъщност е мишката - хвалиш се с теслите на шефа си, а ти самият само съскаш злобно срешу Тесла и Мъск, все едно на някой му пука за твоите комплекси.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                  [h=1]My Tesla Won't Charge In -30C Weather In Canada | Tesla Supercharger Not Working ⚠️
                  Прекаляваш. При правилно положение на Луната, Юпитер и Марс ще почне. Е, и като се стопли лятос де

                  Коментар


                  • [h=1]My Tesla Won't Charge In -30C Weather In Canada | Tesla Supercharger Not Working ⚠️

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                      Именно, как колите влияят, а не напушеняка и набалончената му компания. А как влияят стана ясно - огромни замърсявания при производство, неспособност за започване на производства дори, изсичане на гори + за капак няколко щата в САЩ вече им нашиха специални нови данъци - ей така да не са големи тарикати че да мислят наивните собственици че няма да плащат

                      Ако шефа ми е Асан както в момента има 2 бр лични тесли (едната я заварих 2012та година като постъпих във фирмата, когато си ходил прав под масата) + 1 служебна за фирмето, тогава ти трябва да си египетска пустинна мишка с демо акаунт с 1 тесла акция в него Сеш-се.
                      Явно, и ти не вдяваш: Електрички има от над 100 години но, тяхното влияние се засили именно, когато се пръкна "напушеният". Най-вероятно, това му явяване, е съвпадение със световни тенденции и натрупвания и затова, аз не го товаря с митични "свойства" и болезнени очаквания. Обаче, има едни млади мераклии, наскоро видели света, и те вярват. Правят си идоли, самонавиват се...Опитах да приземя Дейви - не, момчето се рее нависоко ... Аз съм ОК с това, че той може да изгуби. Има право, уважавам го.
                      Пък и, не изгуби ли, няма да научи най-важните уроци. За последно, обяснявам:
                      Дейви, момче,
                      Пари, които не си взел в ръце и не въртиш активно сам, под свой контрол, нито вече са твои, нито дълго ще бъдат, ако се объркат и се отъркат в теб. ТВОЕ Е НЕЩО, КОЕТО, СЪС СИГУРНОСТ, КОНТРОЛИРАШ. Тука не виждам подобен факт, а само, щения.
                      В момента, само се надъхваш, а ситуацията, НЕ зависи от теб.
                      Защо ли?
                      "- Защото така". Сам ще се убедиш.
                      Last edited by Pyramid; 20.12.2020, 02:47.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от DaveBG Разгледай мнение

                        Както казах аз пари в сметки и банки не държа. Или поне не някакви значими. Аз съм на мнение че банките в бъдеще ще изчезнат като институция. Така че по банкови сметки нямам нищо и отговорът е НЕ. Иначе наскоро ми се наложи да изкарам няколко бона че купувах нещо и така... през останалонто време само купувам още и още акции с постоянния ми приход който остава лека полека.



                        Като е балон шортни го тогава и кажи с колко си шорт и ще мерим айде да те видим щом си толкова сигурен. Пусни short или put и кажи колко е.
                        Те банките не приемат пари от демо-акаунта в трейдинга...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от распутин Разгледай мнение

                          Не, ти кажи колко ще купуваш от днес нататък, а не че си купил на ниските нива и сега трепериш и ръсиш злъч.
                          Ама що само Тесла, купи си и биткойни.
                          Оставяш си само пари за храна и всичко останало у Тесла, каквато и да е цената, нали така ?
                          Трябва да се самоцитирам ли?

                          Първоначално изпратено от DaveBG Разгледай мнение

                          Аз купих И ДНЕС акции на Тесла на цена 593.
                          На 5-ти декември съм го постнал , към 17 страница е вече Поне следи темата.


                          Айде сега чакам да видя кои са шорт. Нали сте много сигурни

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от DaveBG Разгледай мнение
                            Като е балон шортни го тогава и кажи с колко си шорт и ще мерим айде да те видим щом си толкова сигурен. Пусни short или put и кажи колко е.
                            Не, ти кажи колко ще купуваш от днес нататък, а не че си купил на ниските нива и сега трепериш и ръсиш злъч.
                            Ама що само Тесла, купи си и биткойни.
                            Оставяш си само пари за храна и всичко останало у Тесла, каквато и да е цената, нали така ?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                              Добре бе, братле, ама я кажи, тези "твои печалби", влязоха ли вече по твоите сметки и можеш ли да си купиш нещо, например, с тях? С "да" или "не", моля.
                              Както казах аз пари в сметки и банки не държа. Или поне не някакви значими. Аз съм на мнение че банките в бъдеще ще изчезнат като институция. Така че по банкови сметки нямам нищо и отговорът е НЕ. Иначе наскоро ми се наложи да изкарам няколко бона че купувах нещо и така... през останалонто време само купувам още и още акции с постоянния ми приход който остава лека полека.

                              Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                              Именно, как колите влияят, а не напушеняка и набалончената му компания. А как влияят стана ясно - огромни замърсявания при производство, неспособност за започване на производства дори, изсичане на гори + за капак няколко щата в САЩ вече им нашиха специални нови данъци - ей така да не са големи тарикати че да мислят наивните собственици че няма да плащат

                              Ако шефа ми е Асан както в момента има 2 бр лични тесли (едната я заварих 2012та година като постъпих във фирмата, когато си ходил прав под масата) + 1 служебна за фирмето, тогава ти трябва да си египетска пустинна мишка с демо акаунт с 1 тесла акция в него Сеш-се.
                              Като е балон шортни го тогава и кажи с колко си шорт и ще мерим айде да те видим щом си толкова сигурен. Пусни short или put и кажи колко е.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от DaveBG Разгледай мнение

                                Темата е как колите почват да влияят на пазарите. Толкова си зле че дори заглавието не си прочел. И още чакам да дадеш линка от колата на шефа ти Хасан (само името е правдоподобно) защото аз ти дадох линка от моята Ти никога не си виждал Тесла нито пък акции и затова смяташ че и другите няма как да са видели

                                https://ts.la/georgi87429
                                Именно, как колите влияят, а не напушеняка и набалончената му компания. А как влияят стана ясно - огромни замърсявания при производство, неспособност за започване на производства дори, изсичане на гори + за капак няколко щата в САЩ вече им нашиха специални нови данъци - ей така да не са големи тарикати че да мислят наивните собственици че няма да плащат

                                Ако шефа ми е Асан както в момента има 2 бр лични тесли (едната я заварих 2012та година като постъпих във фирмата, когато си ходил прав под масата) + 1 служебна за фирмето, тогава ти трябва да си египетска пустинна мишка с демо акаунт с 1 тесла акция в него Сеш-се.

                                Коментар

                                Working...
                                X