IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

КФН

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
    Закона за пазарните злоупотреби важи за всеки инструмент търгуван на регулиран пазар.
    ама кой е злоупотребил конкретно в този случай?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
      на мен ми е странно за плаетжни инструменти да има такова чудо като вътрешна инфо, това все пак не са ценни книги
      Закона за пазарните злоупотреби важи за всеки инструмент търгуван на регулиран пазар.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
        Организиране на търг за земя.
        на мен ми е странно за плаетжни инструменти да има такова чудо като вътрешна инфо, това все пак не са ценни книги

        Коментар


        • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
          и каква е вътрешната инфо?
          Организиране на търг за земя.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bloom Разгледай мнение
            Определено има вътрешна инфо. Въпросът кой трябва да я разкрие е сложен, но така или иначе има забрана да бъде използвана. ЗППЦК не знам, но ЗПФИ и ЗПЗФИ се прилагат към ПКБ.
            и каква е вътрешната инфо?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bloom Разгледай мнение
              Определено има вътрешна инфо. Въпросът кой трябва да я разкрие е сложен, но така или иначе има забрана да бъде използвана. ЗППЦК не знам, но ЗПФИ и ЗПЗФИ се прилагат към ПКБ.
              КФН контролира БФБ. Значи всичко което се търгува на БФБ подлежи на контрол от КФН. Проста дедукция.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
                стана ми интересно, но защо смяташ, че има вътрешна инфо за ПКБ-тата и ако е така, кой трябва да го публикува, а въобще ПКБ-тата третира ли ги ЗППЦК?
                Определено има вътрешна инфо. Въпросът кой трябва да я разкрие е сложен, но така или иначе има забрана да бъде използвана. ЗППЦК не знам, но ЗПФИ и ЗПЗФИ се прилагат към ПКБ.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kat123 Разгледай мнение
                  Знаеш ли какъв е проблема на тази КФН - не могат да разберат, какво ги питаш..., а пък отговор не чакай, даже и жаба да пуснеш, няма срок за отговор..., може и мандата им да изтече и отговор да не получиш.
                  Има срок "брато" - питай грамотен адвокат...може и да ти каже.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от znae6t Разгледай мнение
                    Два въпроса към милата ни комисийка, защото знам, че четат тук:

                    1. Не ви ли е неудобно да пускате търгови за отписване на дъщерните дружества на БТХ за жълти стотинки, обосновани по изключително смешен начин от търговия предложител и неговото ИП?

                    2. Дали не ви се струва, че боновете за земя се търгуват с вътрешна информация от доста време насам?
                    стана ми интересно, но защо смяташ, че има вътрешна инфо за ПКБ-тата и ако е така, кой трябва да го публикува, а въобще ПКБ-тата третира ли ги ЗППЦК?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от znae6t Разгледай мнение
                      Два въпроса към милата ни комисийка, защото знам, че четат тук:

                      1. Не ви ли е неудобно да пускате търгови за отписване на дъщерните дружества на БТХ за жълти стотинки, обосновани по изключително смешен начин от търговия предложител и неговото ИП?

                      2. Дали не ви се струва, че боновете за земя се търгуват с вътрешна информация от доста време насам?
                      Знаеш ли какъв е проблема на тази КФН - не могат да разберат, какво ги питаш..., а пък отговор не чакай, даже и жаба да пуснеш, няма срок за отговор..., може и мандата им да изтече и отговор да не получиш.

                      Коментар


                      • Два въпроса към милата ни комисийка, защото знам, че четат тук:

                        1. Не ви ли е неудобно да пускате търгови за отписване на дъщерните дружества на БТХ за жълти стотинки, обосновани по изключително смешен начин от търговия предложител и неговото ИП?

                        2. Дали не ви се струва, че боновете за земя се търгуват с вътрешна информация от доста време насам?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
                          добре де, и тях ги включвам и пак останат още едни 70-80 души, за да бъде публично предлагане

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                            Тва не значи, че феновете на ЛеФски няма да си купят акции и да направят вражеско придобиване
                            добре де, и тях ги включвам и пак останат още едни 70-80 души, за да бъде публично предлагане

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
                              много ясно, че не е публично предлагане това. Ами замислете се! ЦСКА няма и 100 фена.
                              Тва не значи, че феновете на ЛеФски няма да си купят акции и да направят вражеско придобиване

                              Коментар


                              • много ясно, че не е публично предлагане това. Ами замислете се! ЦСКА няма и 100 фена.

                                Коментар

                                Working...
                                X