Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Неадекватните от БНБ vs Инфлацията

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

Според мен трябва да се закрие цялата държава
    Държавата много много отдавна я закриха. Помен даже правиха 2008 г.

Ако не ти харесва нещо, оплачи се на г-жа Мустафа.

Коментар

• Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

Според мен трябва да се закрие цялата държава в този и вид.Тя е безполезна за българите.Ние нямаме нужда нито от такива политици нито от такова здравеопазване такива съд и прокуратура МВР...Няма смисъл да се мъчим повече.Да вземе да направим една федерация с Румъния та да тръгнем на някъде
      Не мога да не се съглася с теб. Държавните институции в бг са се доказали като напълно безполезни сборища на калинки и на некадърници.

- Здравеопазването в България не лекува пациентите, а ги убива.
      - Правосъдието пуска на свобода убийците и престъниците, а вкарва зад решетките невинни хора.
      Пресен пример - оправдаха убиеца Йоан Матев, а Иванчева и Петрова бяха осъдени на 20 години за недоказано искане за подкуп.

- Глупаците работещи в БНБ не са изключение - историята показва, че са проспивали всички големи икономически кризи в България

- През 90- те години когато е имало хипер-инфлация в България, БНБ-то Е БЛЯЛО, НЕ СЕ Е НАМЕСИЛО, ИНФЛАЦИЯТА СТОПИЛА ЗАПЛАТИ, ПЕНСИИ И СПЕСТЯВАНИЯ НА БЪЛГАРИТЕ
      - през 2008-ма при спукване на имотния балон - пак никаква реакция от Българската Централна банка - много хора губят работата и жилищата си...
      - през 2014-та депесарчето Делянчо и компания разграбиха съвсем безнаказано 4-тата по големина банка пред широко затворените очи на БНБ(по-точно пред широко затворените очи на шефа и Искров).

... и така стигаме до наши дни с поредната голяма инфлационна вълна...
      Last edited by Frosty; 14.02.2022, 21:47.
      ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

Коментар

• хахахаха, бате може за надзора да говориш и подобни ама за инфлацията ох, бате чети повече, пиши по-малко.

Коментар

• Дайте на Frosty от интернет да върши работата на централната банка, гледам че много ги разбира нещата.

Коментар

• Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
            Според вас трябва ли да бъде закрита тази
            напълно ненужна и безполезна институция, наречена БНБ - превърнала се в сборище на калинки и заплатаджии,
            които не вършат никаква полезна работа, освен да си клатят краката, да скучаят по цял ден, а в края на месеца да получават ТЛЪСТИ заплати за нищоправене?

Дайте вашите мнения - дали според вас има някаква полза, и трябва ли да бъде закрита тази непотребна държавна институция.

НЕОФИЦИАЛНО: ИНФЛАЦИЯТА В БЪЛГАРИЯ СЧУПИ 15 ГОДИШЕН РЕКОРД

Официалната инфлация в България удари 7,8% И СЧУПИ ДЕСЕТ ГОДИШЕН РЕКОРД.
            РЕАЛНАТА ИНФЛАЦИЯ НАДВИШАВА 14%

Калинките и заплатаджиите работещи в БНБ са се покрили. Никаква реакция от тяхна страна.
            По стара традиция некадърниците ще проспят и тази икономическа криза.
            Според мен трябва да се закрие цялата държава в този и вид.Тя е безполезна за българите.Ние нямаме нужда нито от такива политици нито от такова здравеопазване такива съд и прокуратура МВР...Няма смисъл да се мъчим повече.Да вземе да направим една федерация с Румъния та да тръгнем на някъде

Коментар

• Неадекватните от БНБ vs Инфлацията

Според вас трябва ли да бъде закрита тази
              напълно ненужна и безполезна институция, наречена БНБ - превърнала се в сборище на калинки и заплатаджии,
              които не вършат никаква полезна работа, освен да си клатят краката, да скучаят по цял ден, а в края на месеца да получават ТЛЪСТИ заплати за нищоправене?

Дайте вашите мнения - дали според вас има някаква полза, и трябва ли да бъде закрита тази непотребна държавна институция.

НЕОФИЦИАЛНО: ИНФЛАЦИЯТА В БЪЛГАРИЯ СЧУПИ 15 ГОДИШЕН РЕКОРД

Официалната инфлация в България удари 7,8% И СЧУПИ ДЕСЕТ ГОДИШЕН РЕКОРД.
              РЕАЛНАТА ИНФЛАЦИЯ НАДВИШАВА 14%

Калинките и заплатаджиите работещи в БНБ са се покрили. Никаква реакция от тяхна страна.
              По стара традиция некадърниците ще проспят и тази икономическа криза.
              Last edited by Frosty; 14.02.2022, 21:01.
              ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби
            Working...
            X