IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

p2p платформи и кредити, пирамида или Да

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ford_perfekt Разгледай мнение

    Аз не рекламирам абсолютно нищо.
    Питам само дали можеш да защитиш твърдението си?
    ето ти проста защита
    някой ти гарантира главница от 100% и 12% лихва при това ти дава 1% бонус докато се зарибиш (първи 90 дни)

    в системата влизат 12% от кредитополучателя

    сложи 10% лоши кредити

    А кажи сега кой плаща тези 10% фири. Дедо Господ, Дедо Коледа, организатора на схемата (да не е луд? с какво? с таксите по обслужване на кредита? ми той административни разходи няма ли?)

    Ясно виждаш че сметката не излиза без нови вложители. А при криза и 20%+ лоши кредити и отлив на вложители коня отива в реката

    Математико, математико, защо ми куцаш толкова и къде блях в 5ти клас, че не мога да реша едно логическо равенство

    Не е препоръка за покупко продажба на цк взиване на решения и участие в схеми, инвестиционни или Понци

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

      Добре, да приемем че с тези пари се дават бързи кредити, с безбожно високи лихви. Наясно ли си какъв процент от тези кредити се погасяват на 100%, а какво ще стане ако положението се влоши и дойде нова финансова криза? Как точно от платформите ще гарантират парите ти? Освен това какво пречи на фирмите за бързи кредити да се финансират на доста по-ниски лихви с пари от банките? Не твърдя че всичко това е балон, дори се надявам да не е. Просто всеки инвеститор трябва да е наясно не само с хубавата страна на инвестицията, така и с възможните рискове.
      Това е така. Тези рискове съществуват. Но не забелязвам отговори на тези въпроси в писаницата на г-н mpy_yordanov.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

        Какви доказателства точно ти трябват? И как точно си ги представяш? Човека е задал червените лампички, вече всеки сам да си преценява, къде и на кого да дава парите си. Освен това го е окачествил като "лично мнение", не е следовател че да събира доказателства.
        точно така
        червените флагове са толкова много, че светят по силно от слънцето

        всеки си решава сам

        аз съм споделил моето решение за мен си

        да не кажат аматьорите след години "къде бяха старите кучета, че не ни предупредиха"
        еми ето предупредени сте

        Не е препоръка за участие или неучастие в Понци и други схеми

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение

          не мога да оставя в инвеститорския форум да се рекламират схеми на Понци, без да пусна коментар че са схеми на Понци

          този форум не е твой а на всички и не може да ти се остави монопол за реклама

          Лично мнение, не ангажирам никого
          Аз не рекламирам абсолютно нищо.
          Питам само дали можеш да защитиш твърдението си?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение

            Марияне,

            Предлагам ти да включиш тези постове в специалната тема, създадена от мен преди доста години в раздел "Обучение, литература и съвети". Добре е всичките тези мошеници да са заедно на едно място.
            Мерси за идеята
            пуснах отделно защото
            хубаво е да има и отделна тема за да излиза напред в търсенията в Гугъл, че аз като пуснах търсене дори излязоха участници във финансови форуми (в реалния свят) !!!

            Найс а

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ford_perfekt Разгледай мнение

              Забележително!
              И каква образователна стойност има цитираното от теб твърдение? Може би в него има статистика, таблици, графики?
              По тази логика всеки може да цвъкне някоя курешка в посочената тема и да твърди, че обучава и образова.
              ​​​​
              не мога да оставя в инвеститорския форум да се рекламират схеми на Понци, без да пусна коментар че са схеми на Понци

              този форум не е твой а на всички и не може да ти се остави монопол за реклама

              Лично мнение, не ангажирам никого

              Коментар


              • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение

                Марияне,

                Предлагам ти да включиш тези постове в специалната тема, създадена от мен преди доста години в раздел "Обучение, литература и съвети". Добре е всичките тези мошеници да са заедно на едно място.
                Забележително!
                И каква образователна стойност има цитираното от теб твърдение? Може би в него има статистика, таблици, графики?
                По тази логика всеки може да цвъкне някоя курешка в посочената тема и да твърди, че обучава и образова.
                ​​​​

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ford_perfekt Разгледай мнение

                  Червените му лампички по-скоро розовеят. Съветвам го да провери с каква лихва се дават бързите кредити и след това да помисли дали 12% не са дори жалка огризка. А и не видях точно къде пише, че е лично мнение, но пък забелязах ТВЪРДЕНИЕ, че много хора са балъци.
                  Добре, да приемем че с тези пари се дават бързи кредити, с безбожно високи лихви. Наясно ли си какъв процент от тези кредити се погасяват на 100%, а какво ще стане ако положението се влоши и дойде нова финансова криза? Как точно от платформите ще гарантират парите ти? Освен това какво пречи на фирмите за бързи кредити да се финансират на доста по-ниски лихви с пари от банките? Не твърдя че всичко това е балон, дори се надявам да не е. Просто всеки инвеститор трябва да е наясно не само с хубавата страна на инвестицията, така и с възможните рискове.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
                    Нека да има и такава тема, за да не се каже после, във форума не пишеше.

                    Това си е точно пирамида на Понци за мен. С парите на новите балъци плащат на стапите, гарантираните главници и лихви. Даже някои дават 1% бонус за първите 90 дни. Все едно са сайт за спортни залози... Обещават доходност при 9-12% на година, а нормалните хора взимат ипотечни кредити на 3%... При пирамида печели организатора и малкото първи избягали. Сещай се за Популярна каса Дупница. Балъците не свършвате и тва е

                    Поредната пирамида като златото, биткойните и сега това. Оле

                    Не е препоръка за участие в Понци схеми.
                    Марияне,

                    Предлагам ти да включиш тези постове в специалната тема, създадена от мен преди доста години в раздел "Обучение, литература и съвети". Добре е всичките тези мошеници да са заедно на едно място.

                    https://forum.investor.bg/forum/%D0%...BE%D0%BD%D0%B8
                    Last edited by netware5; 14.09.2018, 13:39.
                    He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

                      Какви доказателства точно ти трябват? И как точно си ги представяш? Човека е задал червените лампички, вече всеки сам да си преценява, къде и на кого да дава парите си. Освен това го е окачествил като "лично мнение", не е следовател че да събира доказателства.
                      Червените му лампички по-скоро розовеят. Съветвам го да провери с каква лихва се дават бързите кредити и след това да помисли дали 12% не са дори жалка огризка. А и не видях точно къде пише, че е лично мнение, но пък забелязах ТВЪРДЕНИЕ, че много хора са балъци.
                      Last edited by ford_perfekt; 14.09.2018, 13:10.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ford_perfekt Разгледай мнение

                        Това добре, но доказателствата къде са? Че то без тях супермодераторът mpy_yordanov се доближава по достоверност до свинските Блиц и Пик.
                        Какви доказателства точно ти трябват? И как точно си ги представяш? Човека е задал червените лампички, вече всеки сам да си преценява, къде и на кого да дава парите си. Освен това го е окачествил като "лично мнение", не е следовател че да събира доказателства.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
                          Нека да има и такава тема, за да не се каже после, във форума не пишеше.

                          Това си е точно пирамида на Понци за мен. С парите на новите балъци плащат на стапите, гарантираните главници и лихви. Даже някои дават 1% бонус за първите 90 дни. Все едно са сайт за спортни залози... Обещават доходност при 9-12% на година, а нормалните хора взимат ипотечни кредити на 3%... При пирамида печели организатора и малкото първи избягали. Сещай се за Популярна каса Дупница. Балъците не свършвате и тва е

                          Поредната пирамида като златото, биткойните и сега това. Оле

                          Не е препоръка за участие в Понци схеми.
                          Това добре, но доказателствата къде са? Че то без тях супермодераторът mpy_yordanov се доближава по достоверност до свинските Блиц и Пик.

                          Коментар


                          • Благодаря за предупреждението!

                            Коментар


                            • p2p платформи и кредити, пирамида или Да

                              Нека да има и такава тема, за да не се каже после, във форума не пишеше.

                              Това си е точно пирамида на Понци за мен. С парите на новите балъци плащат на стапите, гарантираните главници и лихви. Даже някои дават 1% бонус за първите 90 дни. Все едно са сайт за спортни залози... Обещават доходност при 9-12% на година, а нормалните хора взимат ипотечни кредити на 3%... При пирамида печели организатора и малкото първи избягали. Сещай се за Популярна каса Дупница. Балъците не свършвате и тва е

                              Поредната пирамида като златото, биткойните и сега това. Оле

                              Не е препоръка за участие в Понци схеми.

                              Коментарът е лично мнение
                              Last edited by mpy_yordanov; 14.09.2018, 13:31.
                            Working...
                            X