IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Експресбанк не пожела да си ми даде парите при закриване на сметка ми !

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
    Може ли аз да му ги дам?

    Ай на бас, че няма да ги вземе! ))
    Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
    Наистина трябва да съм безУмен, ако му дам пари...
    Последно... не ги даваш или не ги иска?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение



      Останали са само над 75-годишни пи-арки. От тях - като компенсация - може да получиш ДВЕ на обща възраст 150 години - и ще ходите на "СПА" - по избор... /не ти се полагат 5 по на 30/. Късно се обаждаш и всички вече са ангажирани във Вършец! ))
      На тия пиарки ще им скъсам малките ...... у джипо ахах.
      Сега сериозно колегата дето пусна темата отиде ли отново в клона да си оправиш проблема?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

        Убаво.....а чадър, писалка, тефтер и календар дали ще свършат работа....Според мен са си доста добра компенсация.....

        пп Ако може за мен, като защитник на банката, една компенсация от 3 дни спа и една пиарка....


        Останали са само над 75-годишни пи-арки. От тях - като компенсация - може да получиш ДВЕ на обща възраст 150 години - и ще ходите на "СПА" - по избор... /не ти се полагат 5 по на 30/. Късно се обаждаш и всички вече са ангажирани във Вършец! ))

        Коментар


        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

          Наистина трябва да съм безУмен, ако му дам пари...

          Бих прекъснал сагата! Той желае КОМПЕНСАЦИИ, а те - както знаем - са разтегливо понятие. Зависи от възможностите ти да докажеш дадена теза на правилното място.

          Компенсациите са това, което те прави известен, води до дискусии в нета, до нови перспективи в бъдеще. Това е вид дисидентство! Много политици, работодатели и млади дами - разчитат на такива хора, за да градят бъдещето си...

          С компенсациите - всеки ден - самият аз пиша по 1-2 поста тук, т.е. - аз също трупам активи... Значи - всички сме доволни, защото така градим своето бъдеще - и то - с една - единствена думичка - "компенсации".

          Държа да се отчита, че И ЗА МЕН - също - компенсациите не са плик с рекламни материали!
          Убаво.....а чадър, писалка, тефтер и календар дали ще свършат работа....Според мен са си доста добра компенсация.....

          пп Ако може за мен, като защитник на банката, една компенсация от 3 дни спа и една пиарка....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от blqblq Разгледай мнение

            Безумен, по-добре му дай пари, отколкото "акъл" на кило.
            Наистина трябва да съм безУмен, ако му дам пари...

            Бих прекъснал сагата! Той желае КОМПЕНСАЦИИ, а те - както знаем - са разтегливо понятие. Зависи от възможностите ти да докажеш дадена теза на правилното място.

            Компенсациите са това, което те прави известен, води до дискусии в нета, до нови перспективи в бъдеще. Това е вид дисидентство! Много политици, работодатели и млади дами - разчитат на такива хора, за да градят бъдещето си...

            С компенсациите - всеки ден - самият аз пиша по 1-2 поста тук, т.е. - аз също трупам активи... Значи - всички сме доволни, защото така градим своето бъдеще - и то - с една - единствена думичка - "компенсации".

            Държа да се отчита, че И ЗА МЕН - също - компенсациите не са плик с рекламни материали!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


              Може ли аз да му ги дам?

              Ай на бас, че няма да ги вземе! ))
              Безумен, по-добре му дай пари, отколкото "акъл" на кило.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                Дайте парите на човека и стига глупости !!!

                Може ли аз да му ги дам?

                Ай на бас, че няма да ги вземе! ))

                Коментар


                • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                  Ако ще крадат пари по-добре да фалират тогава

                  Не схващам логиката... Прецаканите /вкл. прецаканото/ - крадат ли?

                  Разбира се, че не крадат!

                  А защо фалират, щом не крадат?

                  Нали е много по-добре тия, които крадат да фалират?

                  Но тия, които крадат не фалират.

                  Ега ти оправията в тази страна. Пък някой си ми пише, че сме ПОЧНАЛИ да се оправяме...

                  Почнахме /дори аз, песимистът - го видях/

                  Коментар


                  • Дайте парите на човека и стига глупости !!!
                    Не е препоръка... !!!
                    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                      Дайте парите на човека и стига мъки! ))))

                      Човекът не иска да си попълни /отново/ разписката. Той парите СИ не иска, защото АКО му ги дадат - не може да пише по форумите жалби, не може да се "бори" и с институции... Скука! Той иска КОМПЕНСАЦИИ. С право!

                      И аз бих искал компенсации - десетократно по-големи от сумата ми по сметката. Зная къде и как да ги поискам.

                      Но не казвам... ))

                      Коментар


                      • Как бе? Ако ги дадат тия 300 лв ще фалират! Тва им са "стратегическите" резерви!
                        Ако ще крадат пари по-добре да фалират тогава
                        Не е препоръка... !!!
                        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                          Дайте парите на човека и стига мъки! ))))
                          Как бе? Ако ги дадат тия 300 лв ще фалират! Тва им са "стратегическите" резерви!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                            Види ми се, няма да имаме допирни точки с теб, а и тези болдове и главни букви малко ми дразнят окото. Сполай и със здраве, всеки с мнението си
                            Не може да се спори с "чугун"! Кауза пердута!

                            Коментар


                            • Дайте парите на човека и стига мъки! ))))
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • Види ми се, няма да имаме допирни точки с теб, а и тези болдове и главни букви малко ми дразнят окото. Сполай и със здраве, всеки с мнението си

                                Коментар

                                Working...
                                X