IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Схема - поръчителство в Пощенска банка

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
    prectical - Той е прав, помисли малко - има 1000 начина банката да си гарантира кредита а този е най добнопробния. Защо тогава трябва да го има и да се използва и този начин ? В 21 век сме.
    защото е най-ликвиден и безрисков

    Коментар


    • prectical - Той е прав, помисли малко - има 1000 начина банката да си гарантира кредита а този е най добнопробния. Защо тогава трябва да го има и да се използва и този начин ? В 21 век сме.
      D.Y.F-091066

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BOHO Разгледай мнение

        Ходих при тази адвокат Ирина Костадинова
        Каза ми утре ще ходи на море и много бърза затова ми взе 30 лева за 5 минути и не ми каза нищо
        колега ела аз да те консултирам ама носи документи. ефтино земам и съм коректен мога да ти отделя 2-3 часа. ако си заинтересован на ЛС или мейл nradev@gmail.com. по принцип се занимавам с данъчно право , ама то е близко все е финансово право, а и казуса е лесен. може да попиташ съфорумците дали съм грамотен
        Last edited by nradev; 19.09.2017, 19:42.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от night_lord Разгледай мнение
          Виж сега поръчителството по своята същност е нещо абсурдно и трябва да се забрани със закон.
          Сега ще ти обясня защо.Банката дава кредити за да печели от лихвата, нали.
          Всеки кредит и печалба са свързани със риск, нали
          Но банката иска да взема само печалбата без никакъв риск и затова са поръчителите.
          За поръчителя е само риска.
          Реално погледната поръчителя би могъл да иска и част от лихвата която е отишла в банката.
          Опасно е невежеството, а не поръчителството. Ако имаш пипе в главата, ще знаеш какво и с кого да правиш!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от night_lord Разгледай мнение
            Виж сега поръчителството по своята същност е нещо абсурдно и трябва да се забрани със закон.
            Сега ще ти обясня защо.Банката дава кредити за да печели от лихвата, нали.
            Всеки кредит и печалба са свързани със риск, нали
            Но банката иска да взема само печалбата без никакъв риск и затова са поръчителите.
            За поръчителя е само риска.
            Реално погледната поръчителя би могъл да иска и част от лихвата която е отишла в банката.
            Реално погледнато говориш абсолютни глупости и разсъждаваш като типичен андрешко. как да няма рискове свързани с поръчителство или залог? Помисли и сам ще се сетиш какви са рисковете за банката.
            Сега си се представи,че ти си на мястото на банката. Имаш много пари спечелил си ги от ФОРЕКС и идва при теб един ден един човек непознат и ти иска заемче. Ти освен срещу лихва за ползване на свободните ти пари няма ли да му искаш залог в случай,че не върне кредита или да има поръчител който да го покрие? Пак казвам мисленето ти е като типичен бай ганьо андрешко. Некой ей така да раздава пари, по цял ден мързел и живот на корем. Еми не става така.

            Реално човек става поръчител защото има вяра на приятелите си или роднините. В този случай г-н е прецакан от своят приятел. Явно и кредитополучателя мисли като теб. кредити на корем после друг да се оправя

            Коментар


            • Виж сега поръчителството по своята същност е нещо абсурдно и трябва да се забрани със закон.
              Сега ще ти обясня защо.Банката дава кредити за да печели от лихвата, нали.
              Всеки кредит и печалба са свързани със риск, нали
              Но банката иска да взема само печалбата без никакъв риск и затова са поръчителите.
              За поръчителя е само риска.
              Реално погледната поръчителя би могъл да иска и част от лихвата която е отишла в банката.
              advokatfilipova.eu

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                а ти защо ги даде. пак си се проявил кат балък
                Ходих при тази адвокат Ирина Костадинова
                Каза ми утре ще ходи на море и много бърза затова ми взе 30 лева за 5 минути и не ми каза нищо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от BOHO Разгледай мнение

                  Ходих при адвокат взе ми 30 лева за 5 минути нищо не ми каза даже не ме изслушаа
                  а ти защо ги даде. пак си се проявил кат балък

                  Коментар


                  • Препоръчайте ми някой адвокат

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                      явно никога не си наемал адвокат. за 30 лева най -много консултацийка за 20-30 мин
                      Ходих при адвокат взе ми 30 лева за 5 минути нищо не ми каза даже не ме изслушаа

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Банката да Ви покаже и двата договора, на които сте се подписали. И нека това да е в присъствие на адвокат. Не вярвам да са ви проблем 30 - 40 лева.
                        явно никога не си наемал адвокат. за 30 лева най -много консултацийка за 20-30 мин

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от BOHO Разгледай мнение
                          Ето тук описах случая
                          http://porachitel.blogspot.bg/2017/0...-post.html?m=1

                          НАПРАВИХ ГО ТОВА ЗА ДА ПРЕДОПРЕДЯ ХОРАТА В КАКВА СХЕМА МОЖЕ ДА БЪДАТ ЗАМЕСЕНИ БЕЗ НИЩО ДА ПОДОЗИРАТ
                          А и още нещо опитай се да го популяризираш това за да можа да стигне до много хора ци да бъдеш максимално полезен на хората.
                          Прочети в ГУГЪЛ какво е seo оптимизация
                          Направи фейсбук група общност и т.н...............................
                          Форекс блог

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BOHO Разгледай мнение
                            Ето тук описах случая
                            http://porachitel.blogspot.bg/2017/0...-post.html?m=1

                            НАПРАВИХ ГО ТОВА ЗА ДА ПРЕДОПРЕДЯ ХОРАТА В КАКВА СХЕМА МОЖЕ ДА БЪДАТ ЗАМЕСЕНИ БЕЗ НИЩО ДА ПОДОЗИРАТ
                            Ти добре си го написал това харесва ми.
                            Не питай старило питай патило така е казал българина.
                            Ти май си от патило.
                            Форекс блог

                            Коментар


                            • Ето тук описах случая
                              http://porachitel.blogspot.bg/2017/0...-post.html?m=1

                              НАПРАВИХ ГО ТОВА ЗА ДА ПРЕДОПРЕДЯ ХОРАТА В КАКВА СХЕМА МОЖЕ ДА БЪДАТ ЗАМЕСЕНИ БЕЗ НИЩО ДА ПОДОЗИРАТ
                              Какви рискове крие поръчителството!   Защо при никакви обстоятелства не трябва да се съгласявате да ставате поръчител? Ще започна с моя...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от night_lord Разгледай мнение
                                Никой поръчител не знае какви да рисковете на поръчителството. Това само някой добър икономист може да ти разтълкува и обясни какво пише в договора. За съжаление банките злоупотребяват с това.
                                Грешката е във ниската финансова и обща култура на българите. Докато има балъци ще има и тарикати, а в случая не мисля,че банката има вина а приятелят му. Ти нямаш ли приятели интерезчии или някакви схемаджии? Има хора които и собствената си майка ще продадът за малко кинти. И да това са хората които ти всеки ден защитаваш онеправданите.... точно те вършат най-брутални престъпления срещу близки и приятели защото не им стиска за някой по-голям

                                Коментар

                                Working...
                                X