IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

IUVO group - мнение

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

    Г-н Недев, ще ме извините, но с тези обещания за бонуси всичко почва да изглежда като пирамида или най малкото като сайт за залози !
    Няма нищо Всички платформи дават бонуси. Това е вместо да пускат реклами - карат от уста на уста. Доказан метод от доста време. Всеки бизнес (банки, платформи) има САС (Customer Acquisition Cost) - цена за привличане на клиент. И може да я даде под формата на бонус.

    Ако инвеститорите останат доволни, ще инвестират още в бъдеще. Аз инвестирам в iuvo повече от 2 години. Това е само обяснение - не е препоръка. Изобщо не е нужно да инвестирате в тази конкретно или други P2P платформи, ако имате притеснения.
    www.wavetrader.eu

    Коментар


    • Първоначално изпратено от snedev Разгледай мнение
      Ако планирате да инвестирате в iuvo може да получите до 180 лева бонус. Платформата има средна доходност от 9,2%, а скоро ще публикувам собствената си стратегия, която постига над 13% доходност.
      Г-н Недев, ще ме извините, но с тези обещания за бонуси всичко почва да изглежда като пирамида или най малкото като сайт за залози !

      Коментар


      • Ако планирате да инвестирате в iuvo може да получите до 180 лева бонус. Платформата има средна доходност от 9,2%, а скоро ще публикувам собствената си стратегия, която постига над 13% доходност.
        Ако инвестирате в iuvo над 2000 лв ще получите 60 лв бонус. Ако до 2 месеца инвестирате още 3000 лв ще получите допълнително още 120 лв. Общо 180 лв бонус!
        www.wavetrader.eu

        Коментар


        • Не е точно по темата за iuvo, но все пак може да са ви интересни впечатленията ми от посещението в офиса на българската P2P платформа Klear. Какво ми хареса. Какво не ми хареса. Как ще се развива платформата. Малко лично мнение и разсъждения.


          Впечатленията ми от посещението в офиса на българската P2P платформа Klear. Какво ми хареса, какво не и какви са плановете за развитие на платформата.
          www.wavetrader.eu

          Коментар


          • Ето малко информация за срещата ми в офиса на българската P2P платформа iuvo. Какво може да очакват инвеститорите от Иуво в близко бъдеще? Личното ми мнение за iuvo.
            Впечатления от посещението в офиса на българската P2P платформа iuvo. Какво може да очакват инвеститорите от Иуво в близко бъдеще? Лично мнение за iuvo.
            www.wavetrader.eu

            Коментар


            • Привет,
              Аз мисля трябва да подчертаем две максимум три неща, които да са им абсолютен приоритет и да е сигурно, че ще станат бързо, даже до края на годината.
              1.Справка за получената доходност и дължимите данъци - това е абсолютно задължително да го направят. И културно и разбираемо оформено, даже нещо официално да е, на което после може да се позове човек пред НАП, с картинки къде в данъчната декларация ссе декларира дохода. Това съм сигурен, че и на тях ще е полезно и така или иначе имат тази информация, понеже (надявам се) и самите служители в IUVO инвестират в платформата. Даже се учудвам, че не са го реализирали от самото начало...
              2.Превалутиране в самата платформа - като се позиционират като маркетплейс за оригинатори не само от България, логично е да облегчат максимално желаещите да инвестират по-големи суми и да диверсифицират по орогинатори и по държави и по валути.
              3.Реална статистика по оригинатори и класове кредити за забавени и влезли в процедура по buy-back. Откакто инвестирам поне 50% от средствата които съм инвестирал са в забавяне, а никой от заявените класове кредити няма такъв процент заявен, като инвестирам максимум в Е-клас.

              Това е от мен, поздравления за труда, който полагаш snedev и за споделената информация!
              We have no money, therefor we shall have to think...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от snedev Разгледай мнение
                Здравейте! Онези от вас, които се интересуват от инвестиране в P2P кредити, могат да споделят идеи за подобрение на българската платформа iuvo, за да им ги предам на срещата в края на седмицата. Ето първите 10.
                Ако има още някакви идеи за подобрение на Iuvo, давайте, че утре сутрин ще ходя да си говоря с тях за развитието на платформата.
                www.wavetrader.eu

                Коментар


                • Здравейте! Онези от вас, които се интересуват от инвестиране в P2P кредити, могат да споделят идеи за подобрение на българската платформа iuvo, за да им ги предам на срещата в края на седмицата. Ето първите 10.
                  Десет предложения за подобрение на платформата за P2P инвестиране в кредити Iuvo. Най-важните и желани от инвеститорите функции и възможности.
                  www.wavetrader.eu

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от snedev Разгледай мнение
                    С удоволствие мога да кажа, че има развитие. Свързаха се с мен и се разбрахме другия петък да ги посетя в офиса. Идеята е да ги питам, каквото искам и да им дам предложения за подобрение. Ако някой има въпроси или идеи, да ги споделя тук или в групата https://www.facebook.com/groups/InvestP2P/, за да ги имам предвид в разговора.
                    В iuvo ме дразни, че няма превалутиране и че не може да се извади баланс за определен период. В twino автоматично си излиза месец за месец - колко пари в началото, колко в края, колко от лихви.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ford_perfekt Разгледай мнение

                      Дано има развитие! Иначе бърза реакция, и то от най-големия лъв.
                      С удоволствие мога да кажа, че има развитие. Свързаха се с мен и се разбрахме другия петък да ги посетя в офиса. Идеята е да ги питам, каквото искам и да им дам предложения за подобрение. Ако някой има въпроси или идеи, да ги споделя тук или в групата https://www.facebook.com/groups/InvestP2P/, за да ги имам предвид в разговора.
                      www.wavetrader.eu

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от snedev Разгледай мнение

                        Без да го пращам, само няколко часа, след като го публикувах, Станимир Василев - един от мажоритарните собственици е писал коментар под статията, в който благодари за конструктивната критика и казва, че от оперативния екип ще се свържат с мен, за да обсъдим възможностите за подобрение. Виж коментарите под статията.

                        Ще е хубаво, ако го направят и наистина подобрят.
                        Дано има развитие! Иначе бърза реакция, и то от най-големия лъв.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ford_perfekt Разгледай мнение

                          Защо не пробваш да го изпратиш на Iuvo, да видим дали ще последва някакъв коментар?
                          Без да го пращам, само няколко часа, след като го публикувах, Станимир Василев - един от мажоритарните собственици е писал коментар под статията, в който благодари за конструктивната критика и казва, че от оперативния екип ще се свържат с мен, за да обсъдим възможностите за подобрение. Виж коментарите под статията.

                          Ще е хубаво, ако го направят и наистина подобрят.

                          Пълна информация за реалните собственици на Iuvo, детайли за платформата за инвестиране в Peer 2 Peer кредити. Личното ми мнение за Iuvo.
                          www.wavetrader.eu

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от snedev Разгледай мнение
                            Информация за Iuvo, която мисля, че ще е интересна и полезна за сегашните и бъдещи инвеститори в P2P платформата.
                            Защо не пробваш да го изпратиш на Iuvo, да видим дали ще последва някакъв коментар?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от snedev Разгледай мнение
                              Информация за Iuvo, която мисля, че ще е интересна и полезна за сегашните и бъдещи инвеститори в P2P платформата.
                              Добра работа!

                              Коментар


                              • Браво!

                                Коментар

                                Working...
                                X