IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бързите кредити лъжат лекари полицай военни

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение
    Вчера гледам по BTV някакъв военен ама голям чин сигурно е началник на някое поделение или нещо подобно също станал жертва на фирми за бързи кредити.
    Как тия измамници от фирмите на бързи кредити успяват да измамят образовано хора.
    Гледам в нета много лекари също са станали жертва на тези хора.
    Аз си мислех че се лъжат много неграмотни хора или хора с много ниска култура и образование но то не било така???
    Какви измами и скрити условия се използват от тези фирми?
    Правиш доста груба грешка- приемаш хората с дипломи за хора с образование. Едното е просто парче хартия, другото е наличие на знания и умението да ги прилагаш правилно в подходящия момент.
    Образовани хора не могат да бъдат подлъгани лесно.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение
      Това че съм писал темата на таблета и знаете там как се пише
      И аз като Dimov да питам: като си писал на таблета, защо пипна клавиша "й", вместо клавиша "и"?
      Да не би да са един до друг, а?
      Ако се чудиш на въпроса ми, виж заглавието на тази тема...
      Финансовата грамотност, дядовото, е като граматическата грамотност - липсва ли, не го жали - да е учил

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение
        ............
        Мисълта ми е защо не се гласуват закони с които да се поставят такива условия и изисквания към тези фирми че те да спрът да съществуват?
        А моята мисъл е защо въобще има калъфи които да взимат пари от там без да имат 3 клас по математика Докато има балъци ше има и тарикати, като племето спре да взима пари от тея "бързи кредитни измишльотини" те сами ше изчезнат ......
        Last edited by michaelis12; 22.04.2016, 17:02.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение
          ...
          Мисълта ми е защо не се гласуват закони с които да се поставят такива условия и изисквания към тези фирми че те да спрът да съществуват?
          И в момента не всеки може да раздава кредити.

          Май теб са лизнали, ама хайде
          Единствената ми препоръка: Консумирайте алкохолни напитки в умерени количества

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Dimov Разгледай мнение
            Приятелю, не съм виждал толкова малко текст с толкова много правописни грешки
            Това е за темата Бисери и вицове.
            Това че съм писал темата на таблета и знаете там как се пише не оправдава това че фирмите ограбват хората.
            За финансовата култура това е ясно знам какво се учеше по нашите университети преди 20 годони. Така беше за добро или за лошо.

            Мисълта ми е защо не се гласуват закони с които да се поставят такива условия и изисквания към тези фирми че те да спрът да съществуват?
            Форекс блог

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение
              Вчера гледам по BTV някакъв военен ама голям чън сигурно е началник на някое поделение или нещо подобно също станал жертва на фирми за бързи кредити.
              Как тия измамници от фирмите на бързи кредити успявата да измамят образовано хора.
              Гледам в нета много лекара също са станали жертва на тези хора.
              Аз си мислех че се лъжат много неграмотони хора или хора с много ниска култура и образувание но то не било така???
              Какви измами и скрити условоя се използват от тези фирми?
              В случая от значение е финансовата грамотност. Тя засега не се изучава в българските училища и университети. Ще използвам темата за да споделя знание - никога не използвайте кредити от бързите. Те ви правят по-бедни и позволяват на лихварите да ви обират публично, пред лицето на всички, и правоохранителни и правораздавателни органи.

              Коментар


              • Приятелю, не съм виждал толкова малко текст с толкова много правописни грешки
                Това е за темата Бисери и вицове.

                Коментар


                • Бързите кредити лъжат лекари полицай военни

                  Вчера гледам по BTV някакъв военен ама голям чин сигурно е началник на някое поделение или нещо подобно също станал жертва на фирми за бързи кредити.
                  Как тия измамници от фирмите на бързи кредити успяват да измамят образовано хора.
                  Гледам в нета много лекари също са станали жертва на тези хора.
                  Аз си мислех че се лъжат много неграмотни хора или хора с много ниска култура и образование но то не било така???
                  Какви измами и скрити условия се използват от тези фирми?
                  Last edited by mauricio84; 22.04.2016, 16:32.
                  Форекс блог
                Working...
                X