IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коя банка ни обслужва най-добре

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Коя банка ни обслужва най-добре

    Банките ни са гола вода. Не съдете само по обслужването, ами вижте какви са таксите им например. Нормално ли е да се чарджва толкова много и то за елементарни неща като теглене пари на каса? Нормално ли е дори ако тегля от банкомат пред централата на банката да ми събират по 20 стотинки? Нормално ли е кредитите все още да са с двуцифрен лихвен процент?
    Ще минат още много години преди конкуренцията да изглади всичко. Още се учим.

    Коментар


    • Коя банка ни обслужва най-добре

      Трябва да има личен контакт, повярвай, така е много по лесно, разбира се с подходящата служителка.

      Коментар


      • Коя банка ни обслужва най-добре

        Е, това за кредитите с двуцифрена лихва, по скоро не е вярно. Вече можеш да ползваш кредити и с едноцифрена лихва. Дори потребителски ))

        Коментар


        • Коя банка ни обслужва най-добре

          Банките ни са гола вода. Не съдете само по обслужването, ами вижте какви са таксите им например. Нормално ли е да се чарджва толкова много и то за елементарни неща като теглене пари на каса? Нормално ли е дори ако тегля от банкомат пред централата на банката да ми събират по 20 стотинки? Нормално ли е кредитите все още да са с двуцифрен лихвен процент?
          Ще минат още много години преди конкуренцията да изглади всичко. Още се учим.

          Коментар


          • Коя банка ни обслужва най-добре

            Работа на банката е персонала да е ОК. Предполагам. Аз определено избягвам личния контакт със служителите и наблягам на банките, които ми предлагат e-banking. Но дори и тези, които имат добро интернет банкиране имат проблеми с кадрите. Макар и рядко все пак понякога се налага физическо присъствие в офиса на банката ))
            За да се избегне човешкия фактор хората са измислили компютрите и банковите карти за обичайните нужди на средностатистическия човек, какво повече можем да искаме )))
            А ако случайно имаме нужда от някаква особено специфична операция, то тогава ще трябва да се прежалим и да се молим лелката на гишето да не е станала накриво тази сутрин ))
            Някой от вас отказвал ли се е от услугите на някоя банка, защото комисионните и таксите са му се сторили нахално вискои?

            Коментар


            • Коя банка ни обслужва най-добре

              Тогава този разговор е излишен, попадаш на подходящата служителка и банката е супер, утре ме обслужва сърдита лелка и значи банката не става. Просто зависи от стафа. След като това е критерия за добра банка.

              Коментар


              • Коя банка ни обслужва най-добре

                Съгласен съм.

                Коментар


                • Коя банка ни обслужва най-добре

                  Nick, а ти защо очакваш да използват повече от 30% от услугите след като от другите просто нямат нужда. Нито имат ресурс, нито имат нужда, нито имат познания. Все пак значителна част от банките не са бутикови предприятия, а са ориентирани към масовия клиент. Според теб какви банкови услуги трябва да ползва един човек с 500 лв. заплата?

                  Коментар


                  • Коя банка ни обслужва най-добре

                    Znam koia obslujva nai-zle - BULBANK.

                    Коментар


                    • Коя банка ни обслужва най-добре

                      Много ми е интересно, защото голяма част от клиентите ползават едва 30 % от всичко, което предлага една банка, като услуги.

                      Коментар


                      • Коя банка ни обслужва най-добре

                        i PIB go predlaga

                        Коментар


                        • Коя банка ни обслужва най-добре

                          Happy customer /от запад/ подобно интернет банкиране предлага ОББ, всички тези трансфери на пари и прочие се извършват с една паролка през интернет.

                          Коментар


                          • Коя банка ни обслужва най-добре

                            Trudno e da se kaje, koq obslujva nai , nai - dobre. Prosto lipsva kultrua na obslujvane ot strana na vsqka edna.
                            Horata zad gishtetat (a i ne samo te) ne mogat da si predstavqt che sled kato dnes imash 5 lv., utre nqma da imash 5 000 000. Samo ako mojeshe
                            tova da si tredstavqt neshtata moje bi shtqxa da sa po razlichni. Vij v tova otnoshenie USA bankinga e na svetlinni godini.
                            BG REAL LAIF !

                            Коментар


                            • Коя банка ни обслужва най-добре

                              abe kato gledam horata kak se redjat na opashka za da si platjat toka, ta se setih. moita banka (da, az sam na zapad) pozvoljava s edna parola da se vkluchish v akaunta si i da svarshish slednite nesta:
                              da si vidish v realno vreme smetkite, vkluchitelno i kolko pari si izteglil ot bankomata predi 3 minuti.
                              da prehvarlish pari ot ednata si smetka v drugata ( ako ti e neobhodimo), ili ot edna smetka v druga v razlichni valuti (ne, tova ne e forex trading )
                              da si izteglish ili vnesesh pari ot kredit linijata
                              da otvorish nova smetka
                              da si platish smetkite za tok, parno , telefon, drugi kreditni karti, i kup drugi smetki (ako imash)
                              da napravish money transfer do chovek koito ima smetka v koja da e druga banka
                              da napravish plastane na edi si koja data sled edi si kolko dni
                              da targuvash na stokovija market s vsevazmozni finansovi instrumenti (ima si komisionni razbira se)
                              finansov research
                              finansov planning
                              da im se obadish po koeto i da e vreme na denonostieto i da mogat da ti pomognat
                              i da otidesh do ofisa im v nedelja sledobed, da sa otvoreni , i da te posrestnat po ime )

                              i vsichko tova - bezplatno (osven trading-a), ako imash balans ot 1000 kinta v smetkata si.

                              E tova e banka, i prosto ne vizdam zasto BG bankite da ne mogat da sa takiva. vsichko si imame, i programisti , i kapitali, i klienti ste se namerjat, znaem mnogo... taka che - ima oste kakvo da se zelae ot BG bankite... i predi vsichko - sega kato si bjah v bg na vakancija - sled kato chakah okolo 20 min. i mi doide reda, edna kaka slozi tabelkata "obedna pochivka" i kaza -"mi kakvo da pravja be gospodine, kato sam gladna?"... )) i aide, gospodina otide na drugata opashka na kraja....

                              Коментар


                              • Коя банка ни обслужва най-добре

                                Kato se zamislia, verno mai banki v pulnia smisul na dumata niama. Makar, che vse pak niakolko se opitvat da igraiat
                                roliata na banki. Predi niakolko godini iskah da kupia malko akcii ot NYSE i otidoh pri FIB. Ostanah ozadachen ot
                                ogromnite komisionni i mudnosta na operaciite. Sega mislia, che se dosta po-dobre. oshte poveche, che imat i t.n.
                                EGO Club- slujitelkata idva do ofisa ti ako ima niakakuv doc za podpisvane, a tranzakciite stavat i po tela.
                                Interneta banking e malko mnogo durven(pulen bokluk!)Nai-dobrata banka za internet banking e ING, spored men.
                                A UBB sa idioti... predi izvestno vreme iskah da si iskaram t.n. "Istinska kreditna karta", sled kato populnih suotvetnite
                                papers chakah 10 dni. sled koeto mi zaiaviha, che niama da stane zashtoto dohoda mi bil pod minimuma. Ta koi v
                                BG se osiguriava na normalna zaplata... ? - nikoi ne beshe vzel v predvid, che imah spestiavania v tazi banka oshte
                                ot vremeto kogato beshe Banka Doverie i che vseki mesec izvurshvah plashtania kum i ot stock broker. Za drugite
                                banki nemoga da komentiram, kato stopanska, hebros, iNvest i t.n. Evrobank gledam, che pochvat da se sajiviavat
                                i da predlagat razni interesni uslugi... Obache, dosta vreme shte mine dokato BG bankite zaprilichat na takiva
                                kato HSBC, Wells fargo ili Sparkasse po otnoshenie na obslujvane na drebni klienti.

                                Коментар

                                Working...
                                X