IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пиреос банк

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • И пристигат бръзите кредити с бръзия влак .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Матю Стокс Разгледай мнение
      Казвам: Никога, ама НИКОГА досега лихвата по кредит не е била 5 пъти по-висока от лихвата по срочен депозит! Не само за тази банка, а за цялата им картелна пасмина!
      Играта е ясна защо е така - пасмината си ЗАМИНАВА лека полека

      Коментар


      • Първоначално изпратено от marto76 Разгледай мнение
        Какво ще кажете за новата им реклама?
        Казвам: Никога, ама НИКОГА досега лихвата по кредит не е била 5 пъти по-висока от лихвата по срочен депозит! Не само за тази банка, а за цялата им картелна пасмина!

        Коментар


        • Ахахаха, култови отговори!
          Да, има проблем. Изходящите трансфери също ще са ограничени.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kriza64 Разгледай мнение
            А знае ли се дали банковата ваканция ще засегне плащанията от Гърция към България. Мъжът ми работи в Гърция и ми превежда пари от Пиреос, дали ще има някакви ограничения сега в преводите?
            Смени го с друг докато премине кризата

            Коментар


            • А знае ли се дали банковата ваканция ще засегне плащанията от Гърция към България. Мъжът ми работи в Гърция и ми превежда пари от Пиреос, дали ще има някакви ограничения сега в преводите?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mammita Разгледай мнение
                Според новите данни на БНБ имат спад. Е не внушителен, но все пак се забелязва, че са под натиск
                Така е според последните данни на БНБ, но забравяш, че данните могат да се променят в следващото тримесечие!
                Какво ще кажете за новата им реклама?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от marto76 Разгледай мнение
                  Не би следвало да имат проблем според мен! Нямат тегления тук, пък и за Гърция няма официални данни колко са изтеглили, всичко е митове и легенди!
                  Според новите данни на БНБ имат спад. Е не внушителен, но все пак се забелязва, че са под натиск

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
                    Втората в Гърция дали ще удържи след натиска на МВФ за строги икономии и затягане на коланите. Гърците доста поизтеглиха от Пиреос в последно време, но бодряшките призиви на Ципрас как ще се отразят?

                    http://www.focus-news.net/news/2015/...-gartsiya.html
                    Не би следвало да имат проблем според мен! Нямат тегления тук, пък и за Гърция няма официални данни колко са изтеглили, всичко е митове и легенди!

                    Коментар


                    • Пиреос банк

                      Втората в Гърция дали ще удържи след натиска на МВФ за строги икономии и затягане на коланите. Гърците доста поизтеглиха от Пиреос в последно време, но бодряшките призиви на Ципрас как ще се отразят?

                      http://www.focus-news.net/news/2015/...-gartsiya.html
                    Working...
                    X