IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Алтернатива на банковите депозити.

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dessi_georgieva Разгледай мнение
    Искам нещо, да не го мисля много и да ми носи 8-10% годишно, а не 1,5%.
    Ехааааа, свирни като намериш такова

    Коментар


    • Искам нещо, да не го мисля много и да ми носи 8-10% годишно, а не 1,5%.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение

        Ликвидност и БФБ в едно изречение
        Е, бая атерки минаха тези дни
        Аз ги продадох моите. Импето ми каза , да си ги купя пак на по-ниска цена, ама не съм убедена да го направя.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от dessi_georgieva Разгледай мнение
          БФБ ли, сега понакупих и ще си ги имам още дълго. Но съм оптимистка. Вече не купувам, но и не бягам. Искам тук да са ми парите в България. Има доста пари на депозит и им търся алтернатива, но не имоти, земя , а финансови инструменти и то ликвидни, когато ми потрябват да мога да разполагам с тях.

          Ликвидност и БФБ в едно изречение
          Е, бая атерки минаха тези дни

          Коментар


          • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение
            Ок....Дай ми ги , след една година имаш 20 % отгоре .
            Аааа нееее, нямам доверие на такива , като теб. Искам да е финансова институция и то с голяма платежоспособност.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от dessi_georgieva Разгледай мнение
              А това не е отговор на човек, който диверсицифира и е форумник.
              Ок....Дай ми ги , след една година имаш 20 % отгоре .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
                Бягай далеч от БГ пазара!!!
                БФБ ли, сега понакупих и ще си ги имам още дълго. Но съм оптимистка. Вече не купувам, но и не бягам. Искам тук да са ми парите в България. Има доста пари на депозит и им търся алтернатива, но не имоти, земя , а финансови инструменти и то ликвидни, когато ми потрябват да мога да разполагам с тях.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от dessi_georgieva Разгледай мнение
                  Искам нещо бързоликвидно и с добра доходност на БГ пазара.
                  Бягай далеч от БГ пазара!!!
                  Земя - виж какво става
                  Имот - много рискове
                  Злато - още не
                  Долар - ....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение
                    ...............'' Църна маца' след 20.00 ...........................или полет до Бразилия с пълен стомах !!!! Еми , ....това заслужават задаващите такъв въпрос в такъв форум !
                    А това не е отговор на човек, който диверсицифира и е форумник.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от makeup411
                      Chydq se kak e vuzmojno chovek, razpolagasht s takiva symi ..da nqma predstava kakvo da gi pravi zadavam si vuprosa kak li gi e izkaral ...i nai-logichniq otgovor e - da reinvestira v nachinanieto si i da zadeli za advokat
                      Не се чуди, как са изкарани, а дай решение какво да ги направя, така , че да имат повисока доходност от 2%.

                      Коментар


                      • Искам нещо бързоликвидно и с добра доходност на БГ пазара.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                          Суета на суетите и всичко е суета. Така че ги изяж изпии и се радвай на живота
                          Еееее , то е един стомаха - трябва и да се гледа напред - продължителността на живота се е вдигнала в България от 72 на 76 години, аз мисля и за тези годинки, които няма да бачкам.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от dessi_georgieva Разгледай мнение
                            Ееееееееееееее малко провокация. Имам едни 100 000 какво да ги направя, за да не са на депозит.
                            Суета на суетите и всичко е суета. Така че ги изяж изпии и се радвай на живота

                            Коментар


                            • Искам да ми кажете, освен в акции, къде мога да си вложа кинтите , които сега са ми на депозит с ниска лихва.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от draifuss Разгледай мнение
                                долари, злато, земя, търговски имоти
                                По точно , къде да ги намеря тези търговски имоти. Земя вече си имам достатъчно.

                                Коментар

                                Working...
                                X